měření emisí - Diesel

Více
15 roků 11 měsíců zpět #1 od TDGT
měření emisí - Diesel vytvořil uživatel TDGT
zdravim kluci mam takovej dotaz,vtomhle odvetvi co se tyce emisi se moc nevyznam protoze me to ani nezajima ale chtel sem se zeptat jestli nekdo nevi jake maji byt hodnoty pri mereni atd. popripade jaky kdo ma stim zkusenosti pri stk,u benzinu to je v pohode ale mam prvniho diesla tak by me to zajimalo,prece jenom ten kour je u naftaka vetsi,co si bedem povidat ale zkratka jaka je ta mira,predem diky za odpovedi (1.9TD)

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #2 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: měření emisí - Diesel
otec byl teď na stk a na emisích se ho ptali kdy měnil rozvody a pak se ho ptali jestli to chce udělat rychle nebo normálně......a oni mu tam dali nějaký hodnoty z jinýho auta a bylo to cajk-nebyl to žádnej známej dokonce tam byl poprvý :lol:
ale jinak k tomu kouři mě to teda po nastartování kouří asi tak minutu a potom to přestane sice to smrdí ale nekouří to viditelně :wink:

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #3 od Miki
Odpověděl Miki pro téma Re: měření emisí - Diesel
Mě se taky ptali kdy byl měněnej rozvodák a nechápal jsem proč. Pochopil jsem až motor vždycky držel na pět tis otáčkách, chudák :lol: Jinak nevím kolik mají být hodnoty ale furt do toho udiveně udiveně zízar a říkám si že asi problém. Pak se jen na mě otočil a řekl perfektní. Jinak mě to nekouří ale nelíbilo se mu že vejfuk není do země ale je nahoru jako u benzínu, že to bejt nesmí. Jsem mu řekl, že nevím, že tak je to origo a mají to všechny Tempry ale to možná kecám.

Fiat Marea Weekend 1.6 r.v 97.
Alfa Romeo 75 1.8ie r.v.91
ex: Fiat Tipo 1.6 r.v.89, Fiat Tempra 1.9TD r.v.91, a další....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #4 od skypan
Odpověděl skypan pro téma měření emisí-diesel
každej motor (myšleno diesel )má svoje max.otáčky a na nich to asi deset minut drží,někdy i několikrát,(konkrétně Tempra má 4800-5100,záleží jaky typ motoru) a měří se kouřivost(já mám-1,66m-1 a dovolené je2,36m-1) a kysličník uhličitej.no a na ten rozvodák se ptaj proto,že kyš to takhle drží v těh otáčkách aby to vydrželo,aby jim nezkápnul na dílně. :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #5 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: měření emisí-diesel

každej motor (myšleno diesel )má svoje max.otáčky a na nich to asi deset minut drží,někdy i několikrát

Je to hnus, takhle trápit motor. Znám značkový servis BOSCH, kde dojedu, vytočím 2x motor na nejvyšší otáčky a je po emisích. Žádné trápení motoru.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #6 od L.Jerie
Odpověděl L.Jerie pro téma Re: měření emisí - Diesel
Znám značkovou STK,kde motor vůbec netrápí.Zaplatíš a jedeš...8)

Tipo 1,7 s motorem 1,9 Tempra, předělaný do benzín kastle už není, ale zůstal Fiat Panda1,1.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #7 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: měření emisí-diesel

každej motor (myšleno diesel )má svoje max.otáčky a na nich to asi deset minut drží,někdy i několikrát

Je to hnus, takhle trápit motor. Znám značkový servis BOSCH, kde dojedu, vytočím 2x motor na nejvyšší otáčky a je po emisích. Žádné trápení motoru.

to jo :evil: ,nevím proč uš nevymyslely jinej způsob :?

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #8 od Tomas-Oaza
ja teda svuj motor znam a nebojim se ho vytocit,ale na STK jsem mechanikovi rek ze pokud nebude pred kapotou ventiltor aby me to uchladilo tak ze se turovat nebude,on to uznal a rekl ze mam vyjet ven a najet na linku :wink:
kdyz sem byl na brzde tak tam ventilator davaj automaticky a to motor nedrzi v tockach tak dlouho jak na emisich

Lancia Kappa 2,4 TDS
Škoda Favorit čundrbudka

www.lanciaklub.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #9 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: měření emisí - Diesel
dekuju kluci za objasneni :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.404 sekund
Powered by Kunena fórum