roztrzenej rozvodak 1,9TDs

Více
15 roků 10 měsíců zpět #1 od rimow
roztrzenej rozvodak 1,9TDs vytvořil uživatel rimow
Nazdar lidi chtel bych se zeptat jestli se na 100% setkali ventily s pistem kdyz mi rupnul rozvodak pri volnobehu. Neslysel sem zadnou ranu ani nic.... jen proste v klidu umrel motor :lol:

Panda 750
FIAT 128 A
Tipo 1,4 ie
Tipo 1,6 16V
Tempra 1,9TDs
Regata 1,9TDs

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #2 od wr8
Odpověděl wr8 pro téma Re: roztrzenej rozvodak 1,9TDs
myslim si ze ano,doporucuji sundat hlavu a vse zkontrolovat,aspon 2 ventily k.o budou :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #3 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: roztrzenej rozvodak 1,9TDs
Jo nějakej ventil bude KO, ale jsi ještě v pohodě, mě se TD potkalo při 40km/h a všechny písty se cvakly a ventily byly všechny kaput :? Zdvihátka se nedaly vybouchat ven :roll: Takže jsem to vyřešil celou jinou hlavou :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #4 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: roztrzenej rozvodak 1,9TDs
jo,jestli je to motor,jak máš v nadpisu,tak počítej,že jsou všechny v háji,a že nepoužiješ ani jeden,mluvím z vl.skušenosti.
motor totiž nezhasne hned,on se stačí protočit a tím stinne skoro všechny ventily ohnout ,svojí setrvačností:cry:
hlava na Prismu 1.9D(jsou to skoro stejný motory),mě přišla s výměnou(starší ventyly),vodítla+zabroušení,simeringy,na 4500k,před osmi lety,+1000k těsnění pod hlavu,2500k napínací kladka,1000k rozvodák.dneska už sou ceny jiné a je více možností :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #5 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: roztrzenej rozvodak 1,9TDs
Hlavici z Prismy 1.9 kdyztak mam :D

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #6 od vlkodlak
Odpověděl vlkodlak pro téma tipo

Jo nějakej ventil bude KO, ale jsi ještě v pohodě, mě se TD potkalo při 40km/h a všechny písty se cvakly a ventily byly všechny kaput :? Zdvihátka se nedaly vybouchat ven :roll: Takže jsem to vyřešil celou jinou hlavou :)


Asi vim o čem mluvíš :twisted: a jen detail bylo to tipo 1,9td GT :twisted: :twisted: Budiš mu šroták lehký :twisted: :twisted:

Fiat Brava 1,9TD100
Fiat Punto 1,2 60 rv.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #7 od Tomas-Oaza
hlavu z delty 1,9 td mam doma taky :lol: za 500,- je tvoje :wink:

Lancia Kappa 2,4 TDS
Škoda Favorit čundrbudka

www.lanciaklub.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: roztrzenej rozvodak 1,9TDs
to vlkodlak: jo jasně, víš o kterym mluvim, páč sis ho vzal na dily :P jako tu chvíli co jelo, to nebylo špatný, no škoda ho :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.400 sekund
Powered by Kunena fórum