Jak naředit aditivum???

Více
15 roků 3 měsíců zpět #1 od Mika
Jak naředit aditivum??? vytvořil uživatel Mika
Pánové potřebuji pomoc...Kolik aditiva nalít do nafty,respektive v jakém poměru?? V nádrži mám cca 6 litrů a auticko nestartuje a nestartuje od te doby co jsem naposled natankovala a pak přišly mrazy... :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #2 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Jak naředit aditivum???

Pánové potřebuji pomoc...Kolik aditiva nalít do nafty,respektive v jakém poměru?? V nádrži mám cca 6 litrů a auticko nestartuje a nestartuje od te doby co jsem naposled natankovala a pak přišly mrazy... :cry:


mělo by bejt napsáno na lahvičce aditiva v jakým poměru ředit (1:50,100 atd..)..s naftou ale nemám zkušenosti,jen vím že jsme vždycky ředily naftu benzínem cca 1l na 10l..

v případě nafty může bejt i zamrzlej filtr....naftaři o tom jistě ví cív..já naftu znám jen z T815 a ducata 2.5d

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #3 od peto12
Odpověděl peto12 pro téma Re: Jak naředit aditivum???

Pánové potřebuji pomoc...Kolik aditiva nalít do nafty,respektive v jakém poměru?? V nádrži mám cca 6 litrů a auticko nestartuje a nestartuje od te doby co jsem naposled natankovala a pak přišly mrazy... :cry:

Ja čo mám aditívum do nafty tak 1 odmerka - 30 ml na 30 litrov nafty.Tak na tých 6 litrov tak zhruba tých 0,8ml. Ale ak sa to preženie tak sa nič nestane. :lol:

Tempra 1,9 TD 66 kw SX r.v 1990 155000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #4 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Jak naředit aditivum???
vždy je to na lahvičce,ale když to nestartuje tak ted ti to nepomůže.musíš to prohřát v garáži nebo to jinak rozjet.pak to teprve nalít,aby se to promíchalo s tekutou naftou a ne zmrzlou-zrosovatělou.jestli víš,že máš dobrý rozvody tak to roztáhni na laně.

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #5 od Mika
Odpověděl Mika pro téma Re: Jak naředit aditivum???
Takze to tam musim nalit az to bude zahraty jo :D ?? tak jeste ze jsem napsala, to bych tomu dala:D. Dekuji tak snad to zprovoznim a nebudu muset cekat na jaro:D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #6 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Jak naředit aditivum???
nemusíš to lít až potom,můžeš klidně hned,ale ted to aditivum nedokáže rozpustit naftu.musiš to auto nějak rozjet,nebo ho prohřát,aby se to smíchalo a pak projet nebo nastartovat,aby se nafta s aditivama dostala do filtru a všude

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #7 od Mika
Odpověděl Mika pro téma Re: Jak naředit aditivum???
hele a když to tam naliju, nastartuju a rozjedu se tak tomu neublizim??? Ja teda doufam ze to dneska uz chytne a roztlacit se nemam jak, stojim na blbym miste :roll:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #8 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Jak naředit aditivum???
ještě by nebylo špatné odvodnit naftový filtr nebo jestli je starý tak dát nový,děláto divy,když budeš používat aditiva celoročně-tak ty odbourávaj vodu a máš klid,mám to vyzkoušený.dřív jsem měl uno1,3d.držím palce

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #9 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Jak naředit aditivum???
no nevím jestli nastartuješ,když jsi předtím nemohla.asi tam máš zmrzlou naftu nebo vodu v naft.filtru a jinak tomu nemáš jak ublížit.

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #10 od Mika
Odpověděl Mika pro téma Re: Jak naředit aditivum???
No ja to necham na odbornicich,budu rada ze s tim odjedu :lol: . Ale díky moc za radu :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #11 od Toncek
Odpověděl Toncek pro téma Re: Jak naředit aditivum???
a nebo to mužou být špatné žhaviče

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #12 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Jak naředit aditivum???

a nebo to mužou být špatné žhaviče


jj spatny zhavice sme ted meli u na ve druzstve kdyz sme na dilne zpravovali multikaru,traktorem sme ji roztlaceli asi tak deset minut po place a furt nic,z vejfuku se dymilo ale ne a ne chytit,3 zhavicky byli na odpis

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.466 sekund
Powered by Kunena fórum