tuba-zesilovač

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 10 měsíců zpět #1 od Nismowill
tuba-zesilovač vytvořil uživatel Nismowill
ahoj,
sháním, koukám a študuji, jak nejlépe a nejlevněji udělat do auta kvalitní hudbu za co nejmenší náklady... mám vyhlídlé skvělé rádio Kenwood a repráky do plata kenwood, dopředu dám nějaké slabší levnější, stejně u palubovky lepší zvuk mít nebudu...ale sháním zesilovač a nejlépe i subwoffer..no a zahlédl jsem toto:

aukro.cz/item798415612_super_tuba_se_zesilovacem_xlopd_nejlepsi_cena.html

tak se vás ptám, co vy na to???

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: tuba-zesilovač
za mě nekupovat, měl jsem to, hrálo to, ale jakym stylem :(
Jinak do palubky dej dobrý repro, hraje to tam dobře, ty kapsy nejsou špatně vymyšlený.
O něco více připlatit a koupit lepší woofer a zesilovač zvlášť, tyhle co jsou 2in1 nebudou hrát nikdy jako když bude jen reprák s bednou přímo na něj. Kdyby jsi se mrknul mezi nás na sraz, tak bych ti dal poslechnout....a to z daleka nemám nijak super de lux hudbu....

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #3 od skvelejmira
Odpověděl skvelejmira pro téma Re: tuba-zesilovač
Ano, ta tuba Xlopd je sice mrcha, ale jeji velky + byla moznost pripojeni signalu pres cinch,3,5mm jack a jeste neco, takze nebyl problem pripojit i radio, ktere nema vystup na cinche, jinak kvalita zvuku na bodu mrazu.

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #4 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: tuba-zesilovač
"xlopd" mluvi za vse :D:D

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 10 měsíců zpět #5 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma tuba
no tak paráda..no v pondělí jedu dělat desky do kufru a trošku to zkultůrním :) no našetřím na něco zvlášt... myslím, že ty dva repro dozadu a dva dopředu mi zatím budou stačit a rádio to snad stíhat taky bude...no uvidíme...tak děkuji

popřípadně, co byste mi doporučili? když vyloučíme pioneer a alpine :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #6 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: tuba-zesilovač
Jo vždycky si vezmi, že když je něco 2in1, tak se to někde musí ojebat :lol:

Jinak pokud mohu doporučit nějaké audio, tak MacAudio není zlé, samozřejmě Magnat je dobrej, ale v té kvalitě se mi zdá, že spadnul. Jinak repro v palubce mám BMBoschmann a absolutně super.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #7 od simir
Odpověděl simir pro téma Re: tuba-zesilovač

"xlopd" mluvi za vse :D:D

a nápis zezadu na zesilovači Zhong Neng taky :D
a konektor High Output taky nevypadá že by dokázal přenést pořádný výkon (proud) :D
To radši připlatit a koupit něco značkovýho. Jenže tam to vše začíná na 3000

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #8 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: tuba-zesilovač
Tady už asi bude platit pravidlo .. za málo peněz, málo muziky. Podlě mě se nevyplatí kupovat jiné než neznačkové komponenty.
Jinak Magnat sám moc nedoporučuju - mám jejich repráky a docela nic moc. Základem bude asi dobré rádio, které si poradí s více formáty a nebude mít problém přehrát různorodé skladby (viz moje bývalé rádio Hnůjdaj - umělo papírově vše ale nic pořádně!), taky aby hrálo i na těch našich hrbech na silnici. Dále bych oponoval, že dopředu vrazit kvalitní repráky - spíše ne, nebude to hrát nic moc je to místo přímo dělané na výškové repro - které jsou mnohdy jako součást koaxiálních reproduktorů. A poslední věc tuba - dneska více frčí boxy, tuba je principiálně zastaralá, navíc tvarově zabírá moc místa.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.391 sekund
Powered by Kunena fórum