FM vysílač na mp3?

Více
14 roků 7 měsíců zpět #1 od čenda
FM vysílač na mp3? vytvořil uživatel čenda
Odešla mi na autorádiu mechanika CD, rádio ale funguje normálně, tak je mi to zatím líto hodit do popelnice. Objevil jsem, že existují šudlátka na přehrávání MP3 a vysílání do autorádia kolem 200 Kč, neco jako v následujícím odkazu. Má to někdo, funguje to, nebo je to škoda snahy a peněz?

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #2 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: FM vysílač na mp3?

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #3 od vankusBB
Odpověděl vankusBB pro téma Re: FM vysílač na mp3?

Odešla mi na autorádiu mechanika CD, rádio ale funguje normálně, tak je mi to zatím líto hodit do popelnice. Objevil jsem, že existují šudlátka na přehrávání MP3 a vysílání do autorádia kolem 200 Kč, neco jako v následujícím odkazu. Má to někdo, funguje to, nebo je to škoda snahy a peněz?


takze: Má to někdo?? poznam jedneho cloveka co to ma daco podobne
funguje to???? jj ano funguje to
nebo je to škoda snahy a peněz? zalezi co chces ak pocuvas MP3 a nejdes na zraz autohifi ale len tak si sem tam daco zapnes tak ti to staci ale pokukaj sa po novych popozeraj funkcie a cenu sam zistis ci ti nove radio moze ponuknut daco co by si chcel alebo ti staci toto...

bud ides alebo stojis...
ak stojis tak nezavadzaj tym co idu....
pre tych co sa radi vlecu....:D :D :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #4 od MichalW
Odpověděl MichalW pro téma Re: FM vysílač na mp3?
Mám to a používám to, nějaký Sencor za 300,- V Tipu na těch mých chrchlácích je to luxus, v Mondeu na lepší aparatuře jsou znát ruchy.
Asi takhle, kdo není vyložený hifista, je to super. Pro milovníka čistých tónů to není. S rušením běžným radiovým vysíláním nemám problém, mám naladěno na 107,5 FM a projetá republika z východu na západ bez rušení jiným signálem.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #5 od pegas77
Odpověděl pegas77 pro téma Re: FM vysílač na mp3?
mam presne toto a za ty penize dobry, nejsem nejyky hifista ale hraje to dobre, pamatuje si posledni skladbu (z SD karty) , zatim pouzivam v lagune nez si do Tipa dam jiny radio (digital ladeni s pameti)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #6 od joki
Odpověděl joki pro téma Re: FM vysílač na mp3?
mam niečo podobné -fuguje to.

jj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #7 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: FM vysílač na mp3?
Mám Naitech, resp. jeho kopii. Používám to asi rok, a jsem s tím celkem spokojený. Mám naladěno 96.0 a zatím jsem žádné rušení nebo interference nezaznamenal. Jenom - protože je to kopie - je to napůl v čínštině :roll: a nejde to přepnout do jiného jazyka (byl to podvod od prodejce z ebaye). Ovšem názvy skladeb, pásma a všecky ostatní důležité údaje to ukazuje normálně latinkou, jen nesmím lézt do nějakého menu. Nakonec jsem ale zjistil, že je mi ta čínština úplně jedno, protože moje typické použití je:

*Zapnu rádio, předvolbu 6 (na které mám naladěno 96.0)
*Vyberu si SD kartu s interpretem, kterého chci poslouchat (řekněme Iron Maiden, 6 alb na jedné kartě)
*Zasunu kartu do transmiteru a ten zapnu dálkovým ovládáním.

O víc se nestarám, skrz alba už ani neprolejzám (za jízdy to jde blbě, na to je displej prostě maličký) a když chci přeskočit písničku, udělám to tlačítkem na DO. Naprosto mi to stačí, ony ty čínský sráče maj stejně všechny to samý, většinou ne moc intuitivní ovládání, takže stačí tlačítka ON/OFF, volume a skip.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #8 od Libor
Odpověděl Libor pro téma Re: FM vysílač na mp3?
Máme to ve služebním autě (teda nějaký Emgeton, ale na značce asi záležet nebude) a třeba v Praze je docela problém najít frekvenci která by byla nezarušená běžnými radii (jsou určité frekvence které jsou celkem čisté)...ale jinak mimo Prahu problém není a funguje to dobře.

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.364 sekund
Powered by Kunena fórum