Kolik repráků se vleze do Tipa?

Více
18 roků 1 měsíc zpět #1 od BlackJack
Nedávno sem si sedl do auta a sledoval jsem místa, kam by se všude daly umístit repráky.

Normálně se dají umístit 3 páry repráků bez větších úprav - palubka, zadní čelo, otvory vedle zadního čela
S úpravami by se dalo nahustit pár repráků do - předních dveří, místo popelníku pro cestují vzadu (ze by nejakej malej subwoofer?) a možná taky ještě boky panelu ve kterém je autorádio
Samozřejme, kdo hledá najde :wink: určite by se našlo víc míst.

Jak to vidíte vy? :)

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
18 roků 1 měsíc zpět #2 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Re: Kolik repráků se vleze do Tipa?

Nedávno sem si sedl do auta a sledoval jsem místa, kam by se všude daly umístit repráky.

Normálně se dají umístit 3 páry repráků bez větších úprav - palubka, zadní čelo, otvory vedle zadního čela
S úpravami by se dalo nahustit pár repráků do - předních dveří, místo popelníku pro cestují vzadu (ze by nejakej malej subwoofer?) a možná taky ještě boky panelu ve kterém je autorádio
Samozřejme, kdo hledá najde :wink: určite by se našlo víc míst.

Jak to vidíte vy? :)


Ked chces mozes ich dat kam potrebujes :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #3 od Zemca

Nedávno sem si sedl do auta a sledoval jsem místa, kam by se všude daly umístit repráky.

Normálně se dají umístit 3 páry repráků bez větších úprav - palubka, zadní čelo, otvory vedle zadního čela
S úpravami by se dalo nahustit pár repráků do - předních dveří, místo popelníku pro cestují vzadu (ze by nejakej malej subwoofer?) a možná taky ještě boky panelu ve kterém je autorádio
Samozřejme, kdo hledá najde :wink: určite by se našlo víc míst.

Jak to vidíte vy? :)


Ked chces mozes ich dat kam potrebujes :D


To jo, ale vkládání např. do podlahy by bylo značně nepraktické i když to stojí za pokus.. :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #4 od BlackJack

Nedávno sem si sedl do auta a sledoval jsem místa, kam by se všude daly umístit repráky.

Normálně se dají umístit 3 páry repráků bez větších úprav - palubka, zadní čelo, otvory vedle zadního čela
S úpravami by se dalo nahustit pár repráků do - předních dveří, místo popelníku pro cestují vzadu (ze by nejakej malej subwoofer?) a možná taky ještě boky panelu ve kterém je autorádio
Samozřejme, kdo hledá najde :wink: určite by se našlo víc míst.

Jak to vidíte vy? :)


Ked chces mozes ich dat kam potrebujes :D


Jasně, třeba si dát do sedadla subwoofer :twisted: a nad hlavu pořádné výškáče :P

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #5 od michal_tipar
Já už viděl tolik možností kam dát v Tipu rapráky, že bys asi koukal...
Například ty nejzajímavější...
Pod přední sedačky do zvláštních beden
Na přední dveře dva vedle sebe a k tomu ještě vyhybka
Místo "odkládací plochy" na nohu vedle spojky - na podběhu
Výškáče na A sloupku
Výškáče přimo do tapečírunku nad zadní sedačky

Prostě když chceš auto přecpat měničema, tak máš nespočet možností, co ti dovolí fantazie - jen aby se tam pak vlezl řidič :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #6 od pavelZet
na dobrou hudbu stačí výškáče a středy (dvoupásmy) 4 (dva v palubce a dva vzadu) + subwoofer. a to už je jednoduchý. hudbu musíš mít vyváženou. jestli budeš mít všude hromadu malých repráčků co zahrají jen středy a výšky, tak musíš mít adekvátní subwoofer.

a já myslím že 4 je akorát. a když chceš víc watů, tak radši mírně dražší kousky.

jo a jinak bys hromadu repráků (výšky tam ale nemají smysl, spíš subwoofer nacpal do kufru)

ps: čím sou výšky a středy víc vychýlený ze směru k posluchači, tím míň jako bys měl wattů, takže než aby to hrálo na nohy, tak radši líp nasměrovat jiný

F Tipo 1.6 i.e., rv. 94

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #7 od JaH
Na rozmístění repráků má vliv i jakou hudbu chceš na ně poslouchat. Jinak platí, že směrovost roste s frekvencí. Takže sub-woofer lze dát kamkoliv, výškáče tak, aby na ně byla přímá viditelnost.

JaH
Fiat Tempra combi S.W. 1,8i, 1994

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
18 roků 1 měsíc zpět #8 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma ?

Na rozmístění repráků má vliv i jakou hudbu chceš na ně poslouchat. Jinak platí, že směrovost roste s frekvencí. Takže sub-woofer lze dát amkoliv, výškáče tak, aby na něbyla přímá viditelnost.


Mas uplnu pravdu asi ale vyskace je najidealnejsie rozmiestnit tak aby ti zbytocne necinkali az moc v usiac treba ich davat podla umiestnenia stredakov ....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #9 od BlackJack
Neměl sem zatím možnost si sednout do auta plného repráků, ale to rozestavení určitě hraje roli. Ale ne vždy se podaří je umístit do polohy, která je nejvhodnější - estetičnost a místo :roll:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #10 od mt-tuning

Neměl sem zatím možnost si sednout do auta plného repráků, ale to rozestavení určitě hraje roli. Ale ne vždy se podaří je umístit do polohy, která je nejvhodnější - estetičnost a místo :roll:

ja som robil hudbu hlavne kvoli zrazom. cize nemam repra rozmiestnene tak aby hrali na vodica, ale tak, ze ked otvorim cele auto hra to co najviac von...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #11 od jimird
já mám připravení repráky přímo do kapes na dveřích
jsou to malé ovály obdélníkového tvaru
DODÁM FOTO

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #12 od scherer012

já mám připravení repráky přímo do kapes na dveřích
jsou to malé ovály obdélníkového tvaru
DODÁM FOTO


sem s ním.......... :roll:

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #13 od jimird
ale ty repráky jsem nikde nekoupil,dal mi je kámoš z jeho Tipa,že se mu prý nelíbí a on to auto mkoupil už takhle
maj papírovou membránu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #14 od Dresik
někde sem viděl, že byl reprák i místo volantu..takže si vlastně točil reprákem :lol: :lol: :lol:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #15 od jimird

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.494 sekund
Powered by Kunena fórum