subwoofer

Více
17 roků 3 měsíců zpět #1 od hanes
subwoofer vytvořil uživatel hanes
Ahoj,poradí mi někdo jak zapojit k rádiu sencor subwoofer?????je tam výstup na kterým je napsaný subwoofer...ale když tam do něj ten jack dám tak to nehraje....jsou na to nějaký speciální kocovky nebo jsou to ty co jsou normálně u hifi věží???

mám tipo 1.9TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #2 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: subwoofer
aky mas subwofer. aktivny cize zo zosilovacom alebo pasivny bez.?
ten vystup je na zosilovac, cez ktory ide signal do woofera/

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #3 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: subwoofer
To jsi na Jack zapojil přímo reprák? Jack je vysokoúrovňový výstup a připojuje se k němu zeslilovač až na zeslivač se dá zapojit reproduktor. Otázka je, jestli tam máš ještě výstup, když jsi ho vyzkratoval reproduktorem...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #4 od hanes
Odpověděl hanes pro téma Re: subwoofer
no tak s tím výstupem sám nevím.....prostě jsem dostal bednu bez jacku...ten jsem na to připojil a nehraje.....pokud to připojím do svorek odnormálních repro tak hraje.....fakt nevím co stím

mám tipo 1.9TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #5 od TooM-As
Odpověděl TooM-As pro téma Re: subwoofer
OT - pořád nevím o jakým jacku se tu bavíte , já ho ještě na autorádiu nikdy neviděl. maximálne cinch ale jack ne.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #6 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: subwoofer
Každopádně musíš mezi ten konektor a reprák zapojit zesilovač, protože výstup na autorádiu je 100% pro zesilovač (vysokoimpedanční), musíš přišetřit a něco vhodného koupit, co bude výkonově odpovídat tomu repráku.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #7 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: subwoofer

Ahoj,poradí mi někdo jak zapojit k rádiu sencor subwoofer?????je tam výstup na kterým je napsaný subwoofer...ale když tam do něj ten jack dám tak to nehraje....jsou na to nějaký speciální kocovky nebo jsou to ty co jsou normálně u hifi věží???


Otazka bokom: Ako si spokojny so Sencorom? Chcem si kupit Sencor SCD 7105BMR, len sa bojim ako to bude hrat. Radio od niekoho, kto vyraba konvice :?: Ale nekup to za ty prachy.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #8 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: subwoofer
Tak já jsem kupoval taky Sencor kvůli prachům, měl jsem obavy a musím říct, že jsem maximálně spokojenej, umí to všechno co je třeba a mám tam píchlé 4 repro a fakt parádní zvuk. Ještě tam mám dlaší výstupy, které lze použít. Jen ti ten neřeknu jakej mám model, ale připrav se na to, že je to žrout baterky, pokud nejezdíš často a necháš to stát třeba 14dní až 3 týdny tak nestartneš, já tam mám na to speciál vypínač. Ale jinak doporučuji :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #9 od hanes
Odpověděl hanes pro téma Re: subwoofer
taky jsem s radiem spokojenej.....ma výkon 4x35w a to bych řekl že je dofcela slušný za ty peníze.....takže určitě to asi zapojit přes zesák???jinak to je asi cinch...já přesnbě nevím jak se to jmenuje.....

mám tipo 1.9TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #10 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: subwoofer

Tak já jsem kupoval taky Sencor kvůli prachům, měl jsem obavy a musím říct, že jsem maximálně spokojenej, umí to všechno co je třeba a mám tam píchlé 4 repro a fakt parádní zvuk. Ještě tam mám dlaší výstupy, které lze použít. Jen ti ten neřejk¨knu jakej mám modfel,ale připrav se na to, že je to žrout baterky, pokud nejezdíš často a necháš to stát třeba 14dní a ž 3 týdny tak nestartneš, já tam mám na to speciál vypínač. Alůe jinak doporučuji


Tak do toho idem a mam novu baterku, tak snad nieco vydrzi.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #11 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: subwoofer
takže pro ujasnění :D tobě trčí z rádia 2 koncovky - jack to neni , je to koncovka cinch
pokud je to tahle na obrázku a já jí mam jednu červenou a druhou bílou , možná budeš mít jiné barvy ,ale pokud tam máš tuhle koncovku tak to je přívod z rádia do zesilovače a ne přímo na subwoofer :!:

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #12 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: subwoofer
Tak já myslím, že je to docela dobrá koupě, vzhledem k tomu, co to má vše za funkce. Koukal jsem se na ten model, co jsi tu psal... jak tak ale koukám, tak jediná slabina Sencoru je, že nepřehrá WMA formát. Jak ten tvůj model, tak ani můj to neumí :lol: Ale na to, že to má SD slot, USB slot a hands free, tak to ujde. Jinak jsem našel v akci, docela slušná cena. www.audioplaneta.cz/d/sencor-scd-7105bmr-bluetooth-mp3-usb-sd/
Jak se to pohybuje u vás??

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #13 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: subwoofer
U nas tak isto ako u vas (pozri sa na moje bydlisko). Inak ja ho kupujem na www.shopik.cz za 2659,-. WMA ma vobec netrapi, hlavne aby to po tych "kvalitnych" cestach neskakalo a som zvedavy no BT, ci bude pouzitelne.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #14 od hanes
Odpověděl hanes pro téma Re: subwoofer
to hovi:Moc děkuju!!!

mám tipo 1.9TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #15 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: subwoofer
nemáš za co , Tipaři si mají snad pomáhat ne :D

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.547 sekund
Powered by Kunena fórum