Repro do předních dveří.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od Marco Bartoli
Zdravím.
Dají se nacpat nějeké repráky do předních dveří u TIPA? Že bych si vyřezal otvory do tech polstrů. Je tam dost místa?

Fiat Tipo 1,7D 1988 zakoupeno 1.6.2007. Doinstalovaný interiér z 2.0 16V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od tom9k
Odpověděl tom9k pro téma Re: Repro do předních dveří.
Tam se ti toho moc nevejde, ja jsem si vyrezal si z preklizky otvor na repro,posadil to tam a potahnul jsem komplet dveře novou látkou. do origo dveří od tipa se ti toho moc nevejde..ale treba nekdo prisel na lepsi reseni :)

-Fiat Tipo 2,0 16V (po smrti)
-BMW 316i Coupe CHIP
-BMW 325iA Supersport 250PS
-nejmilejší Tipo 1.6DOHC je už pryč:-(bohudík je ale v dobrých rukou administrátora Charlese

-Báwo je hustý auto,ale Tipo v srdci zustane navždy:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od skvelejmira
Zrus pulku ty prihradky u dveri a dej to do ni....

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od DURI123
no ja som kde si tu videl aj origos tie plasty co su na dverach ale s pripravou na repro.. ze to tam len namontujes a je to ... ale spoji to cca.. 1500 myslim :twisted:

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od scoty-granturismo
čože ??to ani nechcem počuť daju sa tam dať v pohodičke len montž´ážna hlbka busi byť max 5cm tie čo mam su hlboke 4,3cm takze pohoda sony xplod

FIAT TIPO 2,0 i.e. 8V GRANTURISMO r.1992 + LPG BRC 100KW
Podsvietené na modro,znížený podvozok,fólie,central na DO,ABS,hudba 2x300watts vzadu a vpredu 2x75watts + aktívny 350watts active subwoofer SAL + CAPACITOR SAL 1 FARAD
R15 205/50

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od DURI123

čože ??to ani nechcem počuť daju sa tam dať v pohodičke len montž´ážna hlbka busi byť max 5cm tie čo mam su hlboke 4,3cm takze pohoda sony xplod


a nerezonuje ti to??? mohol by si to nafotit??? DIKI

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od PetoGT
ja to mám tak a hrá to v celku v pohode .... zrušil som tie bočné plasty a je to v pohode, ešte idem očalúniť dvere nech to nejak vyzerá a bude to good :) držím palec :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #8 od DURI123

ja to mám tak a hrá to v celku v pohode .... zrušil som tie bočné plasty a je to v pohode, ešte idem očalúniť dvere nech to nejak vyzerá a bude to good :) držím palec :D


potom to nafot a hod sem...

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.383 sekund
Powered by Kunena fórum