Repro Tempra v palubce

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od DannyF
Repro Tempra v palubce vytvořil uživatel DannyF
Přátelé jak se dostanu k reprákům v palubce u Tempry Digitál??? Jsou tam čtvercový mřížky přes, a nejdou odšroubobávat.

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od radioRH
Odpověděl radioRH pro téma repro
ty horní mříšky tam sou jenom nacvakle mel sem je nedávno dole

fiat tempra 1.9 Tds-prodáno ted marea weekend 1.6 16v lpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od DannyF
Odpověděl DannyF pro téma Re: Repro Tempra v palubce
A nevíš jaký repráky tam pasují? (velikost,hloubka) Nějaký laciný tam musím koupit. Tyhle už rachotí. A kvalitní nemají cenu - pere do toho slunce a membrány brzy odejdou.

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Prosímtě má se to tahle: na pravé straně mřížku odšroubuješ dvouma šroubkama, ale na levé musíš sundat celou palubku!! ta mřížka je totiž její součást - je to naprd, ale jde to. Repro tam můžeš dát klíďo jaký chceš nic se jím nestane, ani za slunce!

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Repro Tempra v palubce
mám pocit, že tam pasují o průměru 10 cm :wink:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od radioRH
Odpověděl radioRH pro téma Re: Repro Tempra v palubce
jaky chce repro tam dat nemuže protože sem tam chtěl dat taky jine a nevejdou se tam

fiat tempra 1.9 Tds-prodáno ted marea weekend 1.6 16v lpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od me2d
Odpověděl me2d pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Jdou tam jen 10 cm vetsi tam nedas a s tema mrizkama je to jak pise Pavel,prava je na sroubky a leva je soucasti pristrojovky.Vymena repro mi trvala cca pul hodiny,koupil sem repraky za 350,dvoucestny s poliprop. membranou ,ale zmena zadna.Teda mimo toho ze prestali chrastit :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #8 od Leonardo
Odpověděl Leonardo pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Ale nesmíš koupit repráky typu blapunkt 160W 10cm které mají středem výškáč to ti pak nevyjde na výšku. Ja jsem přední odpojil a namontoval jsem je na zadní tapicírung. jde to dobře i vytáhnout i táhnout kabel.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #9 od me2d
Odpověděl me2d pro téma Re: Repro Tempra v palubce
To je fakt,vejskace musej bejt utopeny nebo aspon stejne vysoky s okrajem repraku,jinak nevlezou pod mrizku.Taky chci delat malou zmenu,ty repraky v palubce necham prez vyhybku jako vejsky a do dveri dam nejaky ovaly,misto odkladaci policky.Pak to snad bude trochu hrat.Zatim jediny co slysim je chrasteni repraku a duneni 15" wooferu 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #10 od Leonardo
Odpověděl Leonardo pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Tak si kup nějaké repráky bez středu, které si dáš do palubovky jako výškáče. na burze kupiš i za 400kč. Já bych se těch starých repráku zbavil jelikož rušivý zvuk zůstane. Já nevim vsadil jsem na kvalitu od blaupunktu a dal jsem je dozadu a nepotřebujuani tubus.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #11 od bery1970
Odpověděl bery1970 pro téma Re: Repro Tempra v palubce

A nevíš jaký repráky tam pasují? (velikost,hloubka) Nějaký laciný tam musím koupit. Tyhle už rachotí. A kvalitní nemají cenu - pere do toho slunce a membrány brzy odejdou.

pokud nechceš zbytečně vyhazovat prachy zkus vybrakovat repro ze starýho kazeťáku nebo něčeho podobnýho.já měl prasklou membránu a udělal jsem to taky tak.byl o něco menší tak jsem ho nastavil víčkem od solviny které jsem u prostřed vystříhnul.pokud nejsi extra náročnej tak ten rozdíl v poslechu není nijak dramatickej.původní rep.byl 8ohmovej ten z kazeťáku jen 1ohm.

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #12 od Leonardo
Odpověděl Leonardo pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Jenomže na těch ohmech záleží nejvíc, aby odpovídali výstupu z rádia. Nepoznáš rozdíl asi proto že tam žádný nebude a ty původní repráky jsou strašné. A dávat do auta repráky z rádia není mos štastné řešení, jelikož nejsou ošetřeny aby snesli velké teplotní výkyvy a otřesy. Možná se budeš divit ale není reprák jako reprák. Fantazii se meze nekladou - hodně štěstí.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #13 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Ví někdo jak jsou ty reproduktory v palubce vysoké? Průměr teda seženu 10, ale jde mi o to jakou výšku. Levý mi nepříjemně chrasní, musím to vyměnit.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #14 od oBzB
Odpověděl oBzB pro téma Re: Repro Tempra v palubce
Z výškou by problém být neměl, tam snad místo je, a 10cm repro je snad na výšku přibližně stejný. Případně to můžu změřit, ale až večer

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #15 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Repro Tempra v palubce

Z výškou by problém být neměl, tam snad místo je, a 10cm repro je snad na výšku přibližně stejný. Případně to můžu změřit, ale až večer


No mě napadlo, že já to asi udělám tak, že vyndám ten vpravo, k tomu se dá dostat dobře, a změřím si ho. Díky.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.481 sekund
Powered by Kunena fórum