možná zajímavý nápad?

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od michalkulistak
je mi sice stydno to tu psát, zvlášť po tom, co jsem si přečetl co všichni máte za music, ale je to spíš pro ty co zatím nemají dost prostředků na takovou párádu, co by každý chtěl.
je známo že kufr je nejlepší bedna, a já jsem to zkusil s reprákama co mi dala sestřenka, ani nevím co to je, ale na tu bídu i bez zesáku hrají cekem fajn.
do zadního plata jsem vyřezal díry vsadil repro a asi tak 10cm od nich další, menší, do které jsem vsunul 12cm dlouhou papírovou trubku od smršťovací folie, nic moc ale nejaký efekt basů to má. :oops:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od skvelejmira
Ja mam z drevotrisky udelanou bednu a do ni 15" reprak z comba od Tesly...radio 2x25w a duni to...ted jsem zvedavej az to dodelam...aby mi nevylitli ty plastovy dvere

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od Marco Bartoli
Já mám v platu dva 80W repra SWING, v palubce dva 60W repra SWING, v kuftu doma postavenej aktivní reprobox 40W audiovýkon a 200W na 15palcovém repru. a občas si dám na zadní sedačky 2x60W zesilovač s 2x150W reprákama TESLA.
Rádio mám PANASONIC 4x50W

Fiat Tipo 1,7D 1988 zakoupeno 1.6.2007. Doinstalovaný interiér z 2.0 16V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od tomakecTD
ja mam v predu 2x20w spis na vysky,v zadu na platu 2x60w(udavajou to tam nevim no:D a prumer je 12cm) ty slouzi jako stredy s vyskama a v kufru mam udelanou bednu 60x25 s 2x TESLA basovejma reprakama 2x 25w a taky mam celkem pohodovej zvoucek :D radio mam SONY 4x50w zesilovac tez nemam :wink:

tomakecTD
Fiat Tipo 1,7D 1988, 94 dovoz Italie,socket edition(interiér z 1.4 i.e 92)Felicia 1.3LXi,Forman 1.3LS LPG dovezen z D,spotreba 16/100 plynu a na benzin nejede vubec :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od tommy
Odpověděl tommy pro téma Re: možná zajímavý nápad?
Ja mam vzadu 2krat 160w od sony Xplod a v predu nejake vejskače ze superba a radio sony xplod 4krat50w a mužu řict,že to basuje moooc!!!
Ale pravda je,že to začalo basovat až po nataženi silneho kablu od baterie k radiu. Před tim to nebasovalo a poblikaval displej...


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: možná zajímavý nápad?
no a já jelikož pro mě není problém dostat se do tipa během 15s pomocí šroubováku, tak jsem veškerou muziku v tipu zrušil -teda nechal jsem tam starý rádio od s(l)ony + ve dveřích výškáče a 16cm středobasy (sony/quadral.. +2 pásmová vyhýbka samodoma ss dělící frekvencí 350HZ a strmostí 12/18db/oct...no nějak to hraje, ale hrálo to líp ( rádio JVC +CD měnič na 12 cd) 2 páry repro phase linear PC 165.20,zesilovač magnat xcite 600 + 25cm sw hertz..)

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #7 od TommyAngelo
Mno já mám vzadu jenom 2x dexony o výkonu 80w jeden tak že 160W slušně to duní kufr funguje jako velka bedna +ty plastové 5te dveře dělají ozvěnu je to jako tuba už jsem hluchý na prave ucho:))a to mi je teprve19nact chci se vidět v 60ti:0000 ale moch by mi nekdo poradit jake dát repraky hlavně silné co se mi tam vejdou poraďte a za jakou cenu proto že já tam nemám nic prostě ty original repraky za ty roky odešly :oops: :roll: :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #8 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: možná zajímavý nápad?
myslím že dopředu dou 6*4 palce nebo 10cm

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 9 měsíců zpět #9 od Dacan_dacanowski
Já jsem si ted koupil radio za 4500,- od JVC. Ma vykon 4x 55w. A mam ted 11000,- na bedny a zesilovac a premyslim jak nejlepe investovat aby to byl fakt Hardcore.... no uvidime, dam vedet az to dam do kupy...

Zdarec mam Fiat Tipo 1.6 i.e. tridverovy tak urcite napiste a pokecame....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #10 od logostarr
ja mam panasonic 4x50w predu este povodne od fiatu, v zadu na plate nejake ovaly z blsaku. v kufri ma 15´´ SW v 50cm tube aktiv. mam uplne stiahnute basy v radiu akurat SW je zapojeny na origo vystup z radia, tak toho sa to netyka, hraje to nenormalne

Fiat Tipo 1.4ie r.1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #11 od logostarr
oprava 12´´ SW v 55cm tube 300w aktiv

Fiat Tipo 1.4ie r.1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #12 od BlackJack
Já sem taky investoval do hudby ..

rádio .. Pioneer DEH-4000UB
předky .. Panasonic CA1000J
zadky .. Magnat BullPower 1320
SW .. Bull Audio ESW-12
zesilovač .. Carpower HPB-602

Hraje to obstojně za ty prachy :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #13 od bjukemen

Já sem taky investoval do hudby ..

rádio .. Pioneer DEH-4000UB
předky .. Panasonic CA1000J
zadky .. Magnat BullPower 1320
SW .. Bull Audio ESW-12
zesilovač .. Carpower HPB-602

Hraje to obstojně za ty prachy :wink:


...na kolik Ta to vyšlo??

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #14 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: možná zajímavý nápad?
Já jsem spokojený se svým rádiem od Sencoru, k tomu v palubce 2*80W 2-pásmové, v platu 2*180W čtyřpásmové a v kufru 600W tubu... jako student nemám moc na vyhazování, tak jsem si pořídil vše od RedSunu a nemůžu si stěžovat... asi tak, kdo neslyšel, neuvěří :D v posledních letech se ten výrobce hodně zlepšil...

________________________________________
Tipo 1.6ie klima suite, ABS, airbag, soft tuning...

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #15 od BlackJack

...na kolik Ta to vyšlo??

Rádio, zesilovač, subwoofer, 4x repro, kabeláž k zesilovači a ostatní kabely, pozlacená bateriová svorka ... celkově za 9-10tis. CZK .. hraje to solidně .. takže doporučuji :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.544 sekund
Powered by Kunena fórum