Problém se subwooferem

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od Ely
Problém se subwooferem vytvořil uživatel Ely
Chlapi mám takovej problém teda spíš můj kamarád.........začal nám hučet subwoofer abych popsal problém tak asi nevím vůbec čím to je..... ale když stlumíme rádio tka vlastně jemně se chvěje ikdyž je rádio úplně stlumený a vlastně když ho pustíme normál na půl třeba tak začne basovat naprosto mimo melodii písničky prostě si basuje jak chce tak mě řekněte je to subem nebo zesákem nebo kabelama nebo rádiem mě napadlo že by to chtělo kapacitor ale on to dřív nedělal začal to dělat až teď ....tak mi poraďte já sem v koncích v elektru se moc nevyznám..... :oops:

Fanda Fiatu Tipo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Problém se subwooferem
na kapacitor zapomeň. Odpoj kabel mezi rádiem a zesilovačem, někde tam máš vazbu (většinou se to stává v zesilovači).

Když odpojíš vstupní signál do zesilovače a bude to pokračovat, asi bych změřil osciloskopem výstup ze zesilovače. Pokud to při odpojení signálu přestane, zkus tam dát jinej zdroj signálu (jiný autorádio). Podle nalezené chyby bych pak postupoval dál.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od Ely
Odpověděl Ely pro téma Re: Problém se subwooferem

na kapacitor zapomeň. Odpoj kabel mezi rádiem a zesilovačem, někde tam máš vazbu (většinou se to stává v zesilovači).

Když odpojíš vstupní signál do zesilovače a bude to pokračovat, asi bych změřil osciloskopem výstup ze zesilovače. Pokud to při odpojení signálu přestane, zkus tam dát jinej zdroj signálu (jiný autorádio). Podle nalezené chyby bych pak postupoval dál.


Mno tak ted mi ještě řekni kde mám vzít osciloskop myslíš že by mi vystačil obyčejnej multimetr?? to už vyjde levněji koupit novej zesilovač i s káblama než to dát na diagnostiku......

Fanda Fiatu Tipo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: Problém se subwooferem
kamosovi sa stala taka ista vec, ale nakoniec isiel na vymenu koncak na zosilovaci. mal to uz za sebou...
ale skus najprv kabelaz, a ak mate moznost, vyskusaj na to pripojit iny woofer, cei bude robit to iste. ak nie, tak je odpaleny stary woofer.

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od Ely
Odpověděl Ely pro téma Re: Problém se subwooferem

kamosovi sa stala taka ista vec, ale nakoniec isiel na vymenu koncak na zosilovaci. mal to uz za sebou...
ale skus najprv kabelaz, a ak mate moznost, vyskusaj na to pripojit iny woofer, cei bude robit to iste. ak nie, tak je odpaleny stary woofer.


Ok díky musíme vyzkoušet dneska pak ještě pisnu co s tím je...nebo bylo...

Fanda Fiatu Tipo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Problém se subwooferem

Mno tak ted mi ještě řekni kde mám vzít osciloskop myslíš že by mi vystačil obyčejnej multimetr??


multimetrem bys to nepoznal, ale to je jedno, když odpojíš ten kabel, tak uvidíš, de hledat chybu, jestlí zesík, nebo rádio. Zesilovač je pravděpodobnější

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od Ely
Odpověděl Ely pro téma Re: Problém se subwooferem

Mno tak ted mi ještě řekni kde mám vzít osciloskop myslíš že by mi vystačil obyčejnej multimetr??


multimetrem bys to nepoznal, ale to je jedno, když odpojíš ten kabel, tak uvidíš, de hledat chybu, jestlí zesík, nebo rádio. Zesilovač je pravděpodobnější


A jak se o něj starat aby nemusel každej měsíc kupovat novej zesák?? protože né že by ho přetěžoval ale je fack že používal zesák permanentně na půl výkonu.....

Fanda Fiatu Tipo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #8 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: Problém se subwooferem
napis znacku a vykonove parametre zosiku a taktiez subwooferu.

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.412 sekund
Powered by Kunena fórum