Problém se zapojením rádia asi nejde šťáva.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od jakub
Zdravím všechny může mi někdo pomoci mám připojené rádio a nejde zapnout ja si myslím že do něj nejde šťáva může mi někdo poradit co mám dělat a kde mám hledat závadu děkuji. :?: :?: :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od djrjay

Zdravím všechny může mi někdo pomoci mám připojené rádio a nejde zapnout ja si myslím že do něj nejde šťáva může mi někdo poradit co mám dělat a kde mám hledat závadu děkuji. :?: :?: :?:


Poriadne si premeraj napajanie radia.
Ak zistiš že na kabloch čo idu do radia nie je 12V tak hladaj pricinu kablik po kabliku.
Alebo natiahni novy kabel cez poistku priamo od baterky.

FIAT TIPO 1,9 TD intercooler 1994 66kw(90k),po uprave 75kw(103k),ABS,servo,4xkotúče BREMBO,turbo GREDDY.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od Max-el
to autorádio si tam dával nově? jestli jo, musí být napájenej ještě kabel s názvem "memory"

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od jakub
Zdravým ja jsem to auto koupil už bez rádia a teď jsem si koupil nove ale ja jsem laik a moc tomu nerozumím.Myslíte že to zvládnu zapojit sám.Nevím kde mám hledat jestli je to v poj.skříňce tak mi pleas poraďte díky jakub. :roll: :roll: :?: :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od Max-el
na tom nic neni, pokud připojuješ jenom ISO konektor (z palubky kouká protikus toho co kouká z rádia) tak na autorádiu koukni na popis zapojení. Nebo se podívej na označení kabelů. Najdi kabel s nápisem "memory" a zkontroluj, jestli na něj jde napětí. Nebo jestli ten kabel za konektorem v autě někam pokračuje

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od jakub
Děkuji za radu určitě to zkusim.Rádio mam připojené ale nejde zapnout ty kabely někam vedou ale nevím kam fakt se v tom nevyznám. Z toho konektoru vedou 4 kable do beden a 4 někam do auta a ty jsou (2 bílí s černým proužkem pak tam je 1 černý a 1 červený)ale nevím kam jsou připojené poraďte hledám zdroj napájení.Děkuji mockrát. 8O 8O :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od Dresik
No Na chod rádia jsou důležité 3 kabely, pokud nepočítam repro a anténu.
Pokud Tam nějaké kable už jsou v tom autě, tak to pořádně projdi, ať zjistíš, odkud vedou, Může se stát, že při špatném zapojení ti rádio budou rušit třeba stěrače.

Z rádia by měl vést černý kabel, Ten napoj na kostru.
Pak červený (+) a také většinou žluty (memory) tyto dva spoj dohromady a připoj na na "+". To plusko vyveď třeba z kable co vede do zapalovače. Je to nejschůdnější a navíc mužeš nechat hrát rádio, ikdyž vyndáš klíčky ze zapalování.

kable pro chod rádia mají svůj ISO konektror, dál tam může být vývod na el. anténu, podsvícení atd..
Druhý ISO konektro je už pouze na repro.

Doplním obrázkem.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #8 od jakub
Děkuji za tento návod a schéma teď jsem to teprve pochopil zítra se na to podívám a dám vědět jak jsem dopadl :D :D :D :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #9 od jimird
jak to dopadlo?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #10 od tom9k
ahoj,pokud máš nový rádio a zapojuješ přes iso konektor,mělo by tam být nakreslené schéma zapojení kabelů, tam to máš popsáno,jakej kabel který barvy kam zapojit a k čemu vede.. koukni na to, měl jsem stejný problém,ale pak jsem to prošel a našel tam pár chyb a už to šlape ok.

-Fiat Tipo 2,0 16V (po smrti)
-BMW 316i Coupe CHIP
-BMW 325iA Supersport 250PS
-nejmilejší Tipo 1.6DOHC je už pryč:-(bohudík je ale v dobrých rukou administrátora Charlese

-Báwo je hustý auto,ale Tipo v srdci zustane navždy:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #11 od jakub
Zdravím všechny. Tak už potřebuju jen takovou drobnost.
Z auta mi vede červený kabel ( napájení permanentní ) a ten potřebuju někam zapojit. Do ISO konektoru z autoradia na červený kabel ( ACC+) nebo na žlutý kabel ( baterie +)???? Spíš myslím, že na ten červený, ale budu rád, když mi to někdo z Vás potvrdí.

A když to takhle zapojím, ještě na tohle se zeptám, nebude mi to rádio vybíjet baterku pořád, i když pojedu??
Jak připojit přívod ze zapalovače, aby mi šel proud do radia po sepnutí klíčků, jelikož na tenhle přívod nemám v autě kabel??

:?: :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #12 od Dresik
Já to mám připojené tak, že na pernamentní + z auta mám červený a žlutý dohromady. Šťáva musí jít do obou. Žlutý je pamět, ta musí být vždy pod proudem a červený dáš buď tam, kde proud až po otočení klíčkem a nebo ho připojíš k tomu žlutému a rádio bude hrát i bez klíče.

V chytré knize k autu vždy doporučují + od houkačky (pojistky) a nebo od toho zapalovače.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #13 od jakub
Já zdravím všechny tak už jsme dnes konečně nainstalovali rádio a funguje máme velkou radost.Ještě jednou chci poděkovat Dresikovi za dobré rady a nákres moc mi to pomohlo zatím se mějte pic. :lol: :lol: :wink: :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #14 od Dresik
Není zač, hlavně, že se povedlo :wink:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.491 sekund
Powered by Kunena fórum