pokus, pc repro

Více
17 roků 1 měsíc zpět #16 od TooM-As
Odpověděl TooM-As pro téma Re: pokus s pc repro

takže jsem všechno pozapojoval a naletoval, tak jak tu bylo popsáno.
světe div se! hrálo to ! ALE:
pcrepro začlo hrát už při připojení jen jednoho napájecího kabelu.
zesílení muselo mít na max, aby to mělo malý efekt
subwoofer musel mít basy na nule, protože při přidání basů začal hučet
celkový výsledek- stojí to za prd! :evil:
na cinčích z rádia je napsané: výstup pro booster-výstup max 350mV
výstupní impendance: max10 kOhm
takže nejspíš tady bude problém
jo aty repro jsou creative inspire P380


to že pc repro začalo hrát už po připojení jednoho napájecího kabelu asi bude znamenat že si pralo kostru ( - ) přes signálový kabely z rádia což neni moc dobrý protože potom těma signálovejma kabelama jde napájecí proud zesilovače v repru. To způsobovalo asi i to chrčení protože byl přetíženej linkovej výstup v rádiu. kup si někde odrušovací člen a skus to s ním , zapojuje se mezi rádio a zesilovač. V tom členu je odrušovací transformátor který ti zaručí že zesilovač nebude kostřen přes rádio.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #17 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma pokus pc repro
díky zkusím to a dám vědět jak to dopadlo, ale nevím kdy protože už na to zas nemám čas

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #18 od pavelZet
Odpověděl pavelZet pro téma Re: pokus, pc repro
zdar, no já mám taky PC repro v autě (creative DTT2200) a hraje mi to v pohodě, sem neměl problém. akorát pískání repro závislé na otáčkách motoru, který sem odstranil odrušovačem (250,-) zapojeným před napajením +12V reprosestavy.

jestli ti to hučí, tak zkus zapojit na vstup repro nějaký klasický jakc třeba z PC, jestli ti to bude hrát pěkně. jestli jo, tak si natáhni novej kábl mezi zesilovačem a autorádiem. de koupit i hotovej: na jednom konci cinch,cinch na druhým jack. a propoj s autorádiem. mělo by to hrát ok, jen když je autorádio stlumený (moc nezesilovat!).

na reprosoustavě máš 2.1, tzn že to repro má 2 vstupy jack. jeden pro stereo a jeden pro subwoofer. nepopletl sis je a nezapojils ten vstup pro subwoofer? :lol:

F Tipo 1.6 i.e., rv. 94

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #19 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma repro
nee, ty repro mají vstup jen jedenkrá jack, rádio 2x cinc, musel jsem dělat redukci a ta je správně, hučelo to proto že to asi bralo štávu přes vstup a od toho by měl pomoct, jak psali kluci ten odrušovací kondík, ale jak jsem psal, doted jsem nemel možnost se k tomu dostat a prachy. takže je to otevřené

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.338 sekund
Powered by Kunena fórum