řešení repro

Více
17 roků 1 měsíc zpět #1 od Repi
řešení repro vytvořil uživatel Repi
Dnes jsem se zaregistroval, cca před měsícem jsem koupil Tempru S.W. 1.6 ie 66 kW, rv. 1995 s digi klimou, foto brzy dodám. Jelikož je auto bez radia a repro, ale pouze s přípravou začal jsem jako někteří z vás řešit problém s repro a radiem. Je zde bohužel omezení na 100 mm. průměr a tak jsem začal hledat nejvhodnější repro s co nejlepší kmitočtovou charakteristikou hlavně co se týče basů. Jako nejvhodnější se mi zdají tři varianty :
1. JVC CS-V424, dvoupásmové kmit. char. 45 - 24000Hz
www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=58384

2. SONY XS-F1025, doupás. kmit. char. 40 - 25000Hz
www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=63970

3. Sony XS-F1035, třípás. kmit. char. 40 - 26000Hz
www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=63971

Myslím si že jsou za celkem přijatelnou cenu a zdá se že by i přes handicap pouze 100mm. široké membrány mohly podat hudbu přijatelně mým rozmlsaným uším :lol: . Dále řeším otázku autorádia a jako vhodný kandidát se mi zdá, tedy hlavně kvůli ceně a výbavy za ni Sencor SCD 7105BMR Bluetooth www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=54538 .

Pokud někdo máte nějaké zkušenosti s výše uvedenými produkty, prosím o odpovědi s dojmy a spokojeností s nimi. Děkuji všem Repi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #2 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: řešení repro
Já sem udělal takovou zkušenost. Koukal jsem po přesně stejných dvou a třípasmovkách od sony, pak se mi dostaly do ruk Dualcony Panasonic a řekl bych, že věrněji reprodukují právě basy a jsou to jen jednopásmové středobasy. Pravda je, že nedlouho na to jsem doplnil basy razantněji tak jak se má...
Dvoupásmovky jsem dal raději dopředu - ovály s koaxiálním výškáčem se skleněnou membránou.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #3 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: řešení repro
koukni na www.ahifi.cz maj tam dobrej výběr a jestli chceš dopředu tak sou tam 6*4´

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #4 od Repi
Odpověděl Repi pro téma Re: řešení repro
Kdybych nepotřeboval naplno využívat kufr a mněl dost peněz tak bych to moc neřešil, koupil bych subwofer a vše O.K. jenže takhle to nepude :( . Škoda že u S.W. jdou do zádu taky jen 10-tky. 13-tky by byly o mnoho lepší.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #5 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: řešení repro
na TIpu je v originál zástavbě prostor taky jen na 10ky větší musí do plata, nevejde se tam...
Já sem měl stejnej problém, kvůli kufru sem nechtěl nic extrémního a subák se dá vyndat když je to potřeba.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.377 sekund
Powered by Kunena fórum