Poraďte Repro

Více
17 roků 3 týdnů zpět #1 od Killer
Poraďte Repro vytvořil uživatel Killer
čau lidi.Zítra si jdu koupit rádio do auto a to Sencor SCD 5805mr.Jen nevím jaké repro.Chci zatím koupit jen do plata jeden pár.Mohli byste mi poradit nějaký s co nejlepším poměrem cena výkon??Dík :wink:

Svýho milovanýho 2,0 16V už nemám. Strašně mi chybí.Měl sem ho rád
Jeho foto zde:
moje.auto.cz/tom-16v/sedicivalvole.html
Nyní jezdím alfou 155 2,5 TD foto zde:
moje.auto.cz/tom-16v/alfice.html

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 týdnů zpět #2 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: Poraďte Repro
Zdravím, no musím říct, že já jsem kupoval do plata trošku větší, teď ti neřeknu z hlavy přesnej rozměr a to značku Hadex, mám to dovezený z Ostravy a musím říct, že jsem tomu sice prvně moc nevěřil,ale jsem nad míru spokojen. Stálo mě to nějakejch 900 kč/ pár a fakt v poho,. zní to dobře, taky mám rádio Sencor, a zní to v klidku. Se kdyžtak stav na poslech :lol: Jinak je tam už textilní membrána a je to 3 pásmo +piezo. nĚJAKEJCH 160 W, pokud nemáš zesilovač, tak stejně více jak 45W na kanál z toho rádia nedostaneš, takže to bohatě stačí. Bores mi nabízel ještě Pioneer za 2500, ale prej by to tak nějak srovnal na stejno, jen to není prostě taková značka. Samozřejmě výběr je na tobě

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 týdnů zpět #3 od tomakecTD
Odpověděl tomakecTD pro téma Re: Poraďte Repro
jak se rikal...do predu neco na výšky,do zadu bych doporučoval obyčejnej párek kulatjech repro průměr 10cm a aby měly středy s výškama a pak nějaký větší ovály na basy taky bych je mel nebejt te bedny co jsem si udelal...to by i to radio 4x50w melo na to stacit....a sezenes to levne novy to byt nemusi staci z aukra :lol:

tomakecTD
Fiat Tipo 1,7D 1988, 94 dovoz Italie,socket edition(interiér z 1.4 i.e 92)Felicia 1.3LXi,Forman 1.3LS LPG dovezen z D,spotreba 16/100 plynu a na benzin nejede vubec :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 týden zpět #4 od simir
Odpověděl simir pro téma Re: Poraďte Repro

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 týden zpět #5 od Killer
Odpověděl Killer pro téma Re: Poraďte Repro

eshop.dexon.cz/popisy/n31.jpg


Dík.Ale teď když sem se rozhod prodat miláčka tak repro už řešit nebudu.Jinak to radio je naprosto v poho a doporučuju všem :wink:

Svýho milovanýho 2,0 16V už nemám. Strašně mi chybí.Měl sem ho rád
Jeho foto zde:
moje.auto.cz/tom-16v/sedicivalvole.html
Nyní jezdím alfou 155 2,5 TD foto zde:
moje.auto.cz/tom-16v/alfice.html

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.340 sekund
Powered by Kunena fórum