plato

Více
16 roků 4 měsíců zpět #31 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: plato
ja toto chapem, preto mam obycajne sencor ovaly :-)

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #32 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: plato

A co tedy dávat potom do plata? Já myslím že nic. Taky se budu opakovat ale připadne mi tažený za vlasy když reproduktory hrají "do stropu".


tak existují taky jiné reproduktory, než basové. Třeba širokopásmové, nebo středové. Jediné reproduktory, které hrají do ucha jsou sluchátka :lol:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #33 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: plato

klucí jak slyším že dáváte sw. do plata vstávaj mi vlasy hrůzou na hlavě. To máte určitě perfektně utěsněný kufr a zadní sedačky že ? aby reproduktor (a SW hlavně) dobře hrál musí mít prfektně (hermeticky) odělený prostor před a za membránou. tedy kromě basreflex boxů tam je to ůplně jinak. pokud tohle neni vzniká akustický zkrat (vyhledejte si to na netu). už jsem to tu psalnečetněkrát ale pořád ty x kilowatové sw do plat dáváte.

Hraje to pak hrozně a SW za x tísíc je pak k ničemu. já vzal starý tvm (tesla) váleli se doma . 2 starý bedny , bedny slepil k době a vyztužil do toho vložil repra a pořádně utěsnil. Byla to nouzovka protož jsem měl zrovna hluboko do kapsy. Hraje to dost dobře , a myslím že se tomu nevyrovná žádný sw pokud budev platě.

Ono prostě nejde o to že to sotjí tolik a mátakovej výkon . jde o to to psrávně použít.

jinak s tou překližkou sice zkušenosti nemám ale viděl jsem z ní vyrobenou bedýnku , překliřka síly 1.5 cm a povím vám docela bych tomu věřil.


... sw 750w mi sedí v kufru v tubě, v tom plátě jsou 4-pásmové ovály (když ještě nebyl sw, teď hrají hlavně středy a výšky, že...)... hraje to úžasně, celé okolí frajerů závidí. jo sedačky jsou perfetkně utěsněné gumovými pásky... talže kdo neslyšel nezachápe pánové...
ale souhlasím, že kdo dá basák do pláta, tak mrhá penězi a akorát si užije rozvibrovaných zrcátek a nijak to nehraje

________________________________________________
Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, silná zvuková aparatura

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #34 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: plato
Takže vážení, tady je uvedené, jak jsem postupoval já
liveforlove.ic.cz/plato/plato.html

__________________________________________________
Tipo 1.6 ie, klima suite, soft tuning, dobrá zvuková aparatura

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #35 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: plato

Takže vážení, tady je uvedené, jak jsem postupoval já
liveforlove.ic.cz/plato/plato.html



no ja som kraj ku dveram trosku prehnal a su tam mozno 2cm medzery a nejako sa mi to nechce riesit, skusim to tam dat, a viem ze to neutesnim aj keby bola doska neviem aka presna... takze asi to skusim spravit s mojou nedokonalou doskou a ked to bude az prilis zle, tak odznova sa do toho pustim

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #36 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: plato
pokud máš tu desku moc úzkou, tak k ní zboku jednoduše přiklepni nějakou lištu a celé to oblep kobercem nebo nějakou textilií, která se ti líbí :wink:
_________________________________________________
Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, dobrá zvuková aparatura

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #37 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: plato
no tak radsej ani sem neukazujem fotku .. vyrez na stierac je totalne volny.. proste neni to tesne a ani nebude...

na tych foto sa mi zda ze hrany su rovnobezne, ale vzadu smerom viac ku motorceku sa zvacsuje sirka plata... proste po krajoch o ma asi 50cm a niekde okolo vyrezu na motorcek 51 ..ako to mas ty?

mozte mi dat presny vykres toho plata, ked to budem robit odznovu hhh? :-)

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #38 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: plato

no tak radsej ani sem neukazujem fotku .. vyrez na stierac je totalne volny.. proste neni to tesne a ani nebude...

na tych foto sa mi zda ze hrany su rovnobezne, ale vzadu smerom viac ku motorceku sa zvacsuje sirka plata... proste po krajoch o ma asi 50cm a niekde okolo vyrezu na motorcek 51 ..ako to mas ty?

mozte mi dat presny vykres toho plata, ked to budem robit odznovu hhh? :-)


dobře nakreslím a pripíšu rozměry :D
_________________________________________________
Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, dobrá zvuková aparatura

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #39 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: plato
no nic uz som to zbuchal nejako, len potrebujem vyriesit uchytenie k autu.. lebo tak volne polozene nemoze byt.. odsekne hlavy pri buracke, alebo co :-D ako ste to poriesili ?

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #40 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: plato

no nic uz som to zbuchal nejako, len potrebujem vyriesit uchytenie k autu.. lebo tak volne polozene nemoze byt.. odsekne hlavy pri buracke, alebo co :-D ako ste to poriesili ?


podívej se do toho mojeho návodu, tak uvidíš udělané panty, skrzeva nich to drží jak přibité, protože si to ještě podrží i ta guma, co je kolem stěrače
__________________________________________________
Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, dobrá zvuková aparatura

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #41 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: plato
mno oplati sa do toho rezat otvory na umiestnenie bassreflexu ?
skusal niekto? ci po ich spraveni to ma este horsi zvuk ?

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #42 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: plato

mno oplati sa do toho rezat otvory na umiestnenie bassreflexu ?
skusal niekto? ci po ich spraveni to ma este horsi zvuk ?


Radši bych je tam nedělal, protože pokud budou větší nebo menší než by měly být vzhledem k výkonu a objem kufru, tak to moc dobroty na zvuku neudělá... a stejně bys musel pořádně utěsnit prostor, jinak by to bylo stejně k ničemu

_________________________________________________
Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, dobrá zvuková aparatura

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.485 sekund
Powered by Kunena fórum