Audi q5 - ideální vůz pro rodinu s dětmi

Více
12 roků 10 měsíců zpět #1 od čenda
Tohle se mi stát, tak to rozmáznu po všech fórech po celém světě a seřvu výrobce a prodejce do bezvědomí. V USA by z toho byla hezká žalobička.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #2 od čenda

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 10 měsíců zpět #3 od jumbo
Matka je blbá jak celý pracovní týden.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #4 od F@ster

jumbo napsal: Matka je blbá jak celý pracovní týden.

Naprostej souhlas... Když je někdo pitomej, ani audi Q5 to nezachrání... :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #5 od sendador
Vidim to podobne. Tady bych automobilku rozhodne nevinil.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #6 od čenda
Já dost dobře nechápu, jak se může ten krám "sám zamknout". Podle toho, co psali v tištěných novinách, to vyšetřovali policajti a ti to uzavřeli jako nehodu s tím, že se "auto zamklo samo". Teď jsem někde četl, že u Hokus-Fokusu je dokonce v kufru fosforeskující klika, aby se dal otevřít zevnitř, kdyby se nad někým nedopatřením zavřel.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #7 od F@ster

čenda napsal: Já dost dobře nechápu, jak se může ten krám "sám zamknout".

Standardní vlastnost koncernů... Samozamykání je fajn fičura, především pokud auto odemkneš nedopatřením... Po nějakém čase bez otevření dveří se auto zase zamkne... Mám to na svojí A6ce taky... A pokud by to někomu jo vadilo, lze to VAGem vypnout během cca 5ti minut (a to včetně hledání diagnostický zásuvky :D )...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #8 od sendador

F@ster napsal: Samozamykání je fajn fičura, především pokud auto odemkneš nedopatřením... Po nějakém čase bez otevření dveří se auto zase zamkne... Mám to na svojí A6ce taky...

Tohle mam i na Stilu, takze je to pravdepodobne u temer vsech novych aut.
Ja to vidim tak, ze jelikoz si deti hraly s klicema a nekam je zahodily, tak pri te prilezitosti to zamkly stisknutim dalkoveho ovladace centralu.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
12 roků 10 měsíců zpět #9 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: Audi q5 - ideální vůz pro rodinu s dětmi
Toyota Avensis to má taky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #10 od F@ster
Vida jak se nám to pěkně schází... Každopádně platí to co jsem psal... Pokud by to někomu moc vadilo... Je to otázka 5ti minut :)
Ale souhlasím se sendadorem... Podle mě si děcka hrály a auto se zamklo... O tom, že nemohla najít náhradní klíče se raději bavit
nebudem... Já je ani nemám :D :D :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 10 měsíců zpět #11 od jumbo
Toto mi už 2 krát předvedla moje Tempra. Naštěstí jsem mněl otevřené okno a tak si na to dávám pozor.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #12 od sendador

jumbo napsal: Toto mi už 2 krát předvedla moje Tempra. Naštěstí jsem mněl otevřené okno a tak si na to dávám pozor.


Tempra me malem vypekla, kdyz jsem menil baterku. Nechal jsem klice v zapalovani a jakmile jsem prilozil kabely, tak se auto zamklo. V tu chvili ve me hrklo, ale nastesti jsem mel taky otevreny okynko u ridice :)

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 10 měsíců zpět #13 od jirkaR
tak na passatu to mám taky ,je to o zvyk ,ale docela si to dovedu představit ,děti někdy dokáží pěkně vykolejit a ještě když k tomu spěcháš ,no a náhradní klíče bych v tu chvíli taky nenašel
zase tolik bych jí neodsuzoval -blbá schoda náhod ,ale okno mohla rozbít po chvilce sama

jinak na tipu se mi stalo ,měli jsem servis naproti baráku a bral jsem malou sebou zaplatit za ramena
už ani nevím ale seděla na spolujezdci a byla ze škodovky zvyklá zamačkávat táhlo tak to zamkla a klíče byly v zapalování ( byly jí 2 roky)
naštěstí nebylo vedro,zkoušeli jsme to vyháčkovat ,ale v tu chvíli nic ,náhradní klíč jsem nemohl najít ,
už jsme připravili kladivo na boční sklo,když mě napadlo ji navést na klíček ,aby zmáčkla centrál ,ale ona si otočila do první polohy a to když jsem viděl tak jsem ukázal na stahování okýnek a ona si zmáčkla tlačítko a byla venku

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.562 sekund
Powered by Kunena fórum