výše povinného ručení

  • TripleX
17 roků 7 měsíců zpět #31 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Poistovna ...
Poistovnu ani neviem aku mam uz ale tusim nejaka Wistenroth a platim tam za 2.0 16V - 107kW a to mam napisane na matku lebo je dochodca a zena tak je tam velka zlava - 13.000,- Sk rocne splatne naraz. A to je naozaj najlacnejsia poistka aka asi u nas je. U nas sa poistuje podla obsahu alebo podla vykonu a kedze mam dvojliter a 150 koni tak ma osklbu vsade. Len neviem preco? Preco ked ja deriem cesty rovnako a nemam ziadnu nehodu este nikomu som nic nehradil zo svojej poistky. Ja myslim ze by to malo byt rozhodne podla vahy. Lahke auto aj ked z velkym obsahom a vykonom nech plati menej ako nejaky dvojtonovy terenny automobil trebars z 1,6 motorom.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #32 od JohnnyTD-GT
CSOB 1555Kc ctvrtletne, bonus 5%. Davaj bonus za to ze bydlim v maly prdeli a taky za stari auta.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #33 od tommy
Odpověděl tommy pro téma Re: výše povinného ručení
kooperativa tipo 1,4ie 2200kc,pulrocne
tommy


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #34 od Augustin

kooperativa tipo 1,4ie 2200kc,pulrocne


tommy

No a prave od nich jsem odesel. Dost mne tam srali, jejich pristup ke klientum, dost velka hruza - si mysli, ze maji takovy maly "monopol" tak podle toho to i vypada.
Pro porovnani - Tvoje 1,4 za 4400Kc/rok, moje 1,6 za 3600Kc/rok (C.P.P.)

P.S. Pro hnidopichy. neuvadim zde nejakou reklamu, pouze to, ze neminim vrazet dalsi zbytecne prachy nekde jinde, a prevadim je na pro mne potrebnejsi ucely.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #35 od JohnnyTD-GT
Kdyz sem ruceni zrizoval poprvy, tak sem nasel na netu ze prave CSOB je pro me nejvyhodnejsi a sem tam uplne spokojenej. Zadny zbytecny letaky proste 4x rocne prijde slozenka, akorat tak s 2mesicnim predstihem. Takze az prijde upominka, zaplatim to pak a nikdy nebyl problem. A i kdyz sem rusil ruceni na kadetta a prihlasoval Tipo, tak slo vsechno rychle bez cekani a bez problemu.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #36 od SKV
Odpověděl SKV pro téma Re: výše povinného ručení

Kooperativa
936,- Kč/měsíčně = 3744,- Kč/rok :lol:


no jestli platíš 936 měsíčně tak to máš alespon 3 litr :lol:


Tak to se omlouvám, to jsem nezvládl! :lol: Samozřejmě 936,-Kč/za 3 měsíce :!: :!: :!:

Tipo 1,4 iE, najeto
235 000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #37 od Iveta
Odpověděl Iveta pro téma Re: výše povinného ručení
no tak já mám UNIQA poj. 1880.- půlročně. Jako u jiných, záleží na stáří vozu, objemu, věk řidiče, počet obyvatel atd. Pojistné plnění je dobrý. Mám to přes kamarádku. Ale je pravda, že když je to psaný na důchodce, tak dost pojišťoven dává spec. slevu. :wink:

[img:1135fe0c32] i9.tinypic.com/40ab7g5.gif [/img:1135fe0c32]
Fiat Tipo 1,4 r.v. 1989
Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #38 od JohnnyTD-GT

no tak já mám UNIQA poj. 1880.- půlročně. Jako u jiných, záleží na stáří vozu, objemu, věk řidiče, počet obyvatel atd. Pojistné plnění je dobrý. Mám to přes kamarádku. Ale je pravda, že když je to psaný na důchodce, tak dost pojišťoven dává spec. slevu. :wink:

Coze??? Na duchodce este slevu. Nic proti, vsichni budem jednou stary, ale mam takovej pocit, ze je to mnohem rizikovejsi skupina. Zrovna dneska mi jeden vjel z vedlejsi do cesty a kdyby na tech kolejich vedle jela tramvaj, tak potez prdel teda.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #39 od bery1970
triglav 2300 a drobas ročně za mareu,plnění 50/50 bez spoluúčasti
předtím tipo u generali za dvojnásobek :wc3:

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #40 od bery1970

no tak já mám UNIQA poj. 1880.- půlročně. Jako u jiných, záleží na stáří vozu, objemu, věk řidiče, počet obyvatel atd. Pojistné plnění je dobrý. Mám to přes kamarádku. Ale je pravda, že když je to psaný na důchodce, tak dost pojišťoven dává spec. slevu. :wink:

Coze??? Na duchodce este slevu. Nic proti, vsichni budem jednou stary, ale mam takovej pocit, ze je to mnohem rizikovejsi skupina. Zrovna dneska mi jeden vjel z vedlejsi do cesty a kdyby na tech kolejich vedle jela tramvaj, tak potez prdel teda.


jo jo dědek s klobókem na hlavě ve š120-nevyspitatelná kombinace

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #41 od Iveta
Odpověděl Iveta pro téma Re: výše povinného ručení
příspěvek je starý skoro 3 roky...
snad už pojišťovny dostali rozum :lol:

[img:1135fe0c32] i9.tinypic.com/40ab7g5.gif [/img:1135fe0c32]
Fiat Tipo 1,4 r.v. 1989
Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #42 od bery1970

příspěvek je starý skoro 3 roky...
snad už pojišťovny dostali rozum :lol:


no to ani náhodou rozum nedostaly,spíš naopak.
já jsem každýmu ten triglav doporučoval,ale dnes je to jedna z nejdražších pojišťoven.vypadá to že jsem měl loni při sjednávání pojisky štěstí,jelikož dávali 60% bonus.což už dnes zřejmě neplatí.

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #43 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: výše povinného ručení
u čes.pod.poj. cca 3700,- kč za 1,6ie za rok a to se mi ještě zdá že zbytečně moc, a vím že jsou i levnější... a z toho nejsem nadšený, ale něco s tím budu dělat..
tak proto je mi líto těch kteří tady platí tolik, ale kdo chce platit a má na to ty peníze tak ať platí nejenom o 2litry ale i o 3litry ročně na víc..
ať se nediví že v době kdy je denně na netu, někdy i kvůli blbostem, si neumí zjistit něco důležitého, např pojistky u konkurence a pak zavolat na svoji pojišťovnu a surovo jim oznámit že pokud nepůjdou s cenou dolů že půjdete ke konkurenci a pak uvidíte jak se budou snažit jít s cenou dolů..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #44 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: výše povinného ručení

příspěvek je starý skoro 3 roky...
snad už pojišťovny dostali rozum :lol:


oni a rozum? jj možná jsou už malinko mazanější jak s lidma vybabrat a aby platilivíce než je nutné..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #45 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: výše povinného ručení
no,já s obsahem 2,5l TDI u pojištovny Generali platím 1092 kč čtvrtletně,ale podotýkám že mám maximální bonus,tak proto tak málo :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.494 sekund
Powered by Kunena fórum