Sex v Tipu?

Více
16 roků 8 měsíců zpět #31 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sex v tipu
zatím nevím ale plánuju, takže jsem nečetl ani jednu odpověd aby mě to třeba neodradilo :lol: .
jinak ve favoritu je to hrůza

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #32 od TommyAngelo
Odpověděl TommyAngelo pro téma Re: Sex v Tipu?
Mno taky se nato chystám z kámoškou na trošku větčí ůůůlet :oops: :twisted: už se těším pak napišu jake to bylo :wink: :wink: :wink: mno můj první sexík a v autě hmmmm už sa těšímmm :oops: :oops: :oops: :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #33 od Marco Bartoli
Odpověděl Marco Bartoli pro téma Re: Sex v Tipu?
Pošli pak foto... :total: :total: :total: :total:

Ja sem s tipem spokojenej, ale na citroen BX to nemá v žádném případě! (tak me za to ukamenujte) :joint:

Fiat Tipo 1,7D 1988 zakoupeno 1.6.2007. Doinstalovaný interiér z 2.0 16V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #34 od libenak
Odpověděl libenak pro téma Re: Sex v Tipu?

Ja sem s tipem spokojenej, ale na citroen BX to nemá v žádném případě! (tak me za to ukamenujte) :joint:


...no jo, to srovnáváš nesrovnatelné (tedy rozměrem, nikoliv kvalitou) - k BX si musíš porovnat třeba Lanciu Thema, nebo z Fiatu třeba Cromu :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
16 roků 6 měsíců zpět #35 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Napis!!!!

Mno taky se nato chystám z kámoškou na trošku větčí ůůůlet :oops: :twisted: už se těším pak napišu jake to bylo :wink: :wink: :wink: mno můj první sexík a v autě hmmmm už sa těšímmm :oops: :oops: :oops: :wink:


Tak cakame a chceme gratulovat :D !!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #36 od Marco Bartoli
Odpověděl Marco Bartoli pro téma Re: Sex v Tipu?

Ja sem s tipem spokojenej, ale na citroen BX to nemá v žádném případě! (tak me za to ukamenujte) :joint:


...no jo, to srovnáváš nesrovnatelné (tedy rozměrem, nikoliv kvalitou) - k BX si musíš porovnat třeba Lanciu Thema, nebo z Fiatu třeba Cromu :)


Však já vím. Srovnávám jen auta s kteryma mam v této oblasti zkušenosti. Nejsem takovej že bych souložil v kdejakym autě. :lol:

Fiat Tipo 1,7D 1988 zakoupeno 1.6.2007. Doinstalovaný interiér z 2.0 16V.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #37 od Weka
Odpověděl Weka pro téma Re: Sex v Tipu?
No v tempře mi to teda moc nevyhovovalo...ve škodárně bylo více místa..checht :D

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #38 od Petr166
Odpověděl Petr166 pro téma Re: Sex v Tipu?

Já sem ty přední sedačky ani nezklapoval,jen sem je pošoupnul co nejvíc dopředu a lahoda.Nikdo nemůže přeci chtít od sexu v autě,aby byl jako v posteli.Naopak.Sex v autě je sex v autě.Nezaměnitelný!!! :lol:
Strašně se mi líbili zamlžený okna, to je moc super.
Já si nemůžu pomoct,ale já snad ani žádný zápory nevymyslim. :)

V zadu no, nevim, nic moc, ale na předních sedačkach fakt supr :-). No a ty zamlžený okna, tak ty mě taky fakt dostávaj :-), neni potřeba ani zatemnění pač do auta není opravu vůbec vidět :-P. Hodnotím jako chválitebný ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #39 od TommyAngelo
Odpověděl TommyAngelo pro téma Re: Sex v Tipu?
Mno tak že zatím ještě nic kámoška si našla synka tak že jsi tak mužu hmm vy víte co :lol: :lol: :lol: ale asi budu mit holku tak snad už konečně pak napíšu :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #40 od geeny666
Odpověděl geeny666 pro téma Re: Sex v Tipu?
ve škodárně nevím jak vy, ale umrzli my nohy potom u pé.o!! a stou erekcí byl taky problé. šikovná žena je jen 50% úspěchu. a v te kose jelikož byla zima jsem ho měl jak psí čumák! takže mi se škodovkami dejte pokoj! Protože si ani nevrznete!

fiat Tipo 3DV červené 2,0 8VT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #41 od Fiatman
Odpověděl Fiatman pro téma Re: Sex v Tipu?
Pokud je s kým a je proč tak to jde kdekoliv :lol:
Jinak pár Fiatů (127,128,Uno,Tipo,Marea) mám po téhle stránce otestovanejch a zatím nenastal problém :)

ex-Fiat Tipo 1.4 91 a 1.6 94
nyní Fiat 127,128, Uno TurboD, Marea weekend
+miláček Lancia Beta coupe v renovaci

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #42 od moneW
Odpověděl moneW pro téma Re: Sex v Tipu?
Nadelate...Tipo je nejvetsi luxus predtim jsem mel Renaulta 5 a az pak sem pochopil co znamena prace ve stisnenych podminkach ale par piv a byl sem jak hadi zena ackoliv mam 193 cm...de to vsude...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #43 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Sex v Tipu?
Aby se třeba nezablokovaly záda u toho. Největší prča je to v traktoru, teda asi, ale známej přísahá, že to jde.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #44 od Miki
Odpověděl Miki pro téma Re: Sex v Tipu?
Zatím nemám zkušenost v žádným autě ale ted zrovna není ským, až bude, tak si na to vzpomenu a vyzkouším to. Na to by byla super Marea Weekend, když jsem sklopil zadní sedačky tak se tam nechalo dobře spát i při mí výšce 195 cm...Jednou jsem si ho kdysi dávno ve škodovce vyhonil ale to se asi nepočítá, co? :lol:

Fiat Marea Weekend 1.6 r.v 97.
Alfa Romeo 75 1.8ie r.v.91
ex: Fiat Tipo 1.6 r.v.89, Fiat Tempra 1.9TD r.v.91, a další....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #45 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Sex v Tipu?
Jé, to nevím... :lol: Dej hlasovat :twisted:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.542 sekund
Powered by Kunena fórum