Připravujete auto na zimu???

Více
16 roků 6 měsíců zpět #1 od Weka
Připravujete auto na zimu??? vytvořil uživatel Weka
Já už si připravil na přezutí gumy,nalil nemrznoucí směsy.Do kufru dal sprej na zmrzlé okna.Ještě škrabku,metličku a můžu vyrazit do Alp :lol:

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #2 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma zima
jo jo gumy, škrabka, fridex a ještě se chystám přelíznout kritické místa na podvozku resistinem(nějak jsem to v létě nestihl :oops: )

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #3 od Weka
Odpověděl Weka pro téma Re: Připravujete auto na zimu???
No to bys měl...já naštěstí podvozek udělaný mám a taky plechy vystříkané olejem 8)

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #4 od gotie
Ja prezuji gumy a jedu dal, o auto se staram celorocne takze zadne velke akce na zimu delat nemusim.Jen si jeste koupim skrabku na okna,na jare ji nekam odlozim a pak ji nemohu najit :lol: sem videl skrabku i s rukavici tak ji asi capnu protoze pak vzdycky nadavam ze mi mrznou ruce.

Tipo 1.6ie Dohc 66kw DGT

STRACH JE ZLODĚJ SNŮ
www.tandemoveseskoky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #5 od Weka
Odpověděl Weka pro téma Re: Připravujete auto na zimu???
Tak já se taky o auto starám celoročně,ale přece jen na zimu si musí dát člověk bacha.No tak ale s tou rukavicí je to dobrý nápad..už ji tam jdu dát..checht :lol:

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #6 od Dresik
Joo, klasika. Gumy také starání o podvozek. To sem dělal min rok, takže teď jen něco lehce přetřít. Naštěstí se mi koroze vyhýbá..V autě mám na zimu také škrabku a sprej na rozmrazování třeba zámků. A vozím také řetězy.
A pokud v zimě jezdím ráno třeba do práce, tak si večer přes okno hodím třeba hadru..ráno nemusím škrábat :) :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #7 od Dan
Odpověděl Dan pro téma Re: Připravujete auto na zimu???
Dnes jsem nalil nemrzku do ostřikovačů a ještě nandat zimní obuv a může začít kydat :lol: Jinak si moje autí užívá celoroční ůdržby.

FIAT TEMPRA SW 1.8i.e SX. r.v.8/96, ABS, aut. klima, DO

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #8 od petr1978
Tak koukám, že se všichni připravujeme stejně. Tak se připojuji, asi to dělám stejně. Jen se bojím že mi to přes zimu shnije. Už dlouho nemám udělané ditiny ale hlavně že na jiných autech jsem je dělal :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #9 od scherer012
keďže mám moje Tipo od apríla, toto bude moja prvá zima s ním, potrebujem tam naliať nemrzku do chladiča aj do ostrekovačov, zohnať zimné gumy na diskoch a ešte raz natrieť spodok, vymeniť bubny a samostavy........
myslím, že by to malo byť všetko.......... :roll: :D

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #10 od TooM-As
já se zatím na zimu vůbec nepřipravil (až na naemrznoucí kapaliny a to že celé auto je asi 2 měsíce po vyvaření) a proč ? zvažuji koupi nějaké škodofky a tipo bych pěkně zazimoval do garáže :D je to prostě můj miláček.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #11 od Weka
Odpověděl Weka pro téma Re: Připravujete auto na zimu???
Tak dnes jsem koupil ještě škrabku i se smetákem a před tím, než v listopadu pojedu na slovensko, přezuji gumy a zima mne snad nijak nepřekvapí 8)

fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=5540
1.4 Tempra,r.v.91,182km/h,102 000(13.5.2008),el.okna,central na dál.ovládání,alarm,nastavitelný volant,mlhovky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.402 sekund
Powered by Kunena fórum