upravujete nějak tipo/tempru?

Více
16 roků 1 měsíc zpět #16 od michal_tipar
Já si auto upravuju pro potěšení a pro radost, jestli se moje úpravy někomu líbí, dobře, jestli ne, jeho problém, dělám to sobě pro radost...
Výčet bude asi delší...
Interier: Zkrácení šaltru a nová hlavice, kryt ručky v barvě, čalounění dveřních panelů a panelu pro přístrojovkou, custom design palubky, podsvícení palubky, koberečky do barvy - asi je vyhodím už se mi nelíbí, výměna repráků za "lepší", zesilovač a subwoofer do kufru, potahy stejné jako čalounění
Exterier: Kryty prahů, zadní spojler Abarth - dolaminovaný ne jen "připlácnutý navrch" - zatím ve stavu rozpracování, přední spojler Abarth - zatím se válí v garáži - časem..., stříška-křídlo Zender nad páté dveře - zatím nejnovější přírůstek, musím ho vyčistit a přidělat..., podsvícení vpředu - bohužel boky zatím nějak nedopadly...,
Kola: 15ky pětiparsky, už třetí rok a pořád se mi ještě líbí, na léto a 14ky pavučiny na zimu, bohužel nemají znak Abarthu (poku by se někomu doma zbytečne váleli krytky...), pod předníma kolama sportovní kotouče ATE Power disk, vzadu stačí Brembo...
Motor: Mám skoro všechno na přímé sání, jen čas né a chuť to udělat...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #17 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma tuning
jo zapoměl jsem, mám na káře chromovou koncovku co přišla s výfukem :lol: a samozřejmě klubovou nálepku :wink:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #18 od pardal5
já dělám jen vnitřek,trochu a mám vzadu křídlo,taky spíš opravuju,nebot když udělám něco tak se vy..... něco jiného,ted momentálně čekám na díli

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #19 od Dresik
Já teda nemám Tempru/Tipo (teda tipo jo, ale to stojí) Mám Deltici a co se týče úprav? No tak určitě zadní křídlo, plastové převleky prahů, vytažené blatníky jak vepředu tak vzadu-vzadu míň. Všechny lišty a podobně v laku a co se týče vnitřku tak kožený recaro sedadla, kožená šajtra a volant..Jinak tohle všechno je origo od výrobce :lol: Zatím se nic nedělal..čeká mě plato, asi brzdy a tak podobně :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #20 od michal_tipar

...když udělám něco tak se vy..... něco jiného...

ÁÁÁÁNO tohle důvěrně znám :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #21 od michal

ja svoje tipo neupravujem, ale opravujem :D

jojo já taky se snažím tkz. uvéct do původního stavu :wink:

/T/I/P/O/ 1.9 DS r.v.1992 najeto přes 275000km
SCANIA R420 tandem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #22 od zula
taky opravuju a upravuju.upravoval bych víc,ale bohužel furt mi nějak nevycházej prachy.Snažím se dle svých možností.A jak psal Maxel taky beru auto jako citovou záležitost a hlavně relax

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #23 od mt-tuning
v poslednom case tiez len opravujem......
ale vzdy sa najde nejaky cas na nejaku tu drobnu upravu... ved o tom je tuning... lisit sa.../ je to sice nakladne aj financne aj casovo, ale lepsie ako to niekde prechlastat....

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #24 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma tuning
á nazdar mt , jak jsi dopadl s tím motorem, už zase jezdíš?

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #25 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: tuning

á nazdar mt , jak jsi dopadl s tím motorem, už zase jezdíš?

nechcem to rozoberat v kazdej inej teme... behni na chat

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #26 od jirkaR
já převážněopravuji a občas něco upravuji chctěl bych nějak upravit interier a tak přemýšlím

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #27 od bobik43
Odpověděl bobik43 pro téma re
Ja jen trosku upravuji. Kola 215/40/16, zadni kridlo, nejaka ta muzika v kufru, lehce lemy, kratsi radicka plus kozena hlavice z vw a par dalsich drobnosti. A samozrejme udrzba. Hlavne musi slouzit jako vozitko do skoly

Prodej použitých dílů Fiat Tipo 1.9TDS. Malý bazárek na www.bazarekfiat.wz.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #28 od kendy
Zdravím všechny,tak já neupravuji,jen tak trochu opravuji.Rád bych upravoval,ale potřebuju dělat jiný věci (opravuji domek,mám malou dcerku) a na auto už nezůstávají chechtáky. :roll: Každopádně fandím všem kteří upravujou a přeju hodně úspěchů,rád se podívám. [smilie=bluecolorz5_pdt_01.gif]

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #29 od stiglitz
Dělám hlavně vevnitř, až to bude dám foto do galerie, ale nebude to nic z toho co už tu bylo. No, uvidíte. Jinak jsme rozhodnuti si Tipo nechat, tak nad nějakou tou kačkou navíc nebudu plakat. :lol:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #30 od Tonny Tempra SW
ja sa uz lisim od ostatnych uz len karoseriou,kombikov je malo,teraz kedze sa uz pocasie umudrilo a mozem na aute pracovat tak ho davam dokopi po kupe,elektrony to musi byt a premyslam nad upravami na aute,mam aj predstavu len ci pozohanam veci ktore budu pasovat a nepolozi to moj rospocet.Upravene auta sa mi lubia pokial to nie je lestenka na ktorej sa neda jazdit,take auto je pekne ale o nicom.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 3.059 sekund
Powered by Kunena fórum