Nafta oproti Benzinu

Více
15 roků 11 měsíců zpět #1 od Houba
Nafta oproti Benzinu vytvořil uživatel Houba
Trip (Tds) je už v docela špatnym stavu...
Mam nabídku na Tipo 2.0l se šetnáctiventilovou technikou za 5tis,- docela pěkný...
Co vy na to ? Buď oprava nafty která má nízkou spotřebou a řek bych docela spolehlivej motor nebo koupit sedici...(nikdy sem v ní nejel tak se ptám) :wink:

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #2 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
no to by me zajimalo co muze byt za 5 litru za Sedivalvole?to snad jen kastle ne?jinak de o to co potrebujes na tom naftaku opravit

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #3 od Houba
Odpověděl Houba pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
na Tý naftě je toho opravdu moc co odešlo nebo už nechodilo při koupi vozu..
Nevěřil bys ale je u toho i motor a všechno ostatní potřebný k provozu na PK. :lol: Akorát lemi u zadního levýho a pravýho předního blatníku asi trochu vejfuk, jinak vypadá dobře.. Jinak bych se chtěl dozvědět jaká je spotřeba a jízdní vl. atp...

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #4 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
no tak jizdni vlastnosti sou defakto stejny jako u obycejnyho 2.0 tipa jen tam nejdou dat mensi nez 15 kola ,kvuli brzdam,jinak spotreba prumer pocitej tak 10 litru,no fakt by me zajimalo ani ne kastle ale spis v jake kondici je ten motor pac za 5000 sou 16V leda tak po bouracce na nahradni dily ale treba se mylim napis o tom aute neco blizsiho at vime,teda pokud mas nejaky info popripade jestli si v nem uz jel

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #5 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
No já jsem jel v obojim a je sice pravda, že sedicivalvole více žere, ale zase za tu jízdu a výkon to stojí, protože má nějakých 107kW a jde nádherně za plynem :) a TD má jen 66kW, u TD když se jednou začne něco kazit, tak to jde ruku v ruce s dalšími věcmi, takže nakonec člověk musí dát spoustu věcí kolem :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #6 od Houba
Odpověděl Houba pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
deset litrů ? :x Kolik to žere ? On : nic. Eště sem v tom nejel, přišel natočil, nekouřilo to, nehoupalo, vypadá to dobře, ale kilometrů sem se nevšim. Vim od známejch, už to má ňákou chvíli (znam ho) normál s tim jezdí neni to žádnej šlapač krků, Tipo je bílí, digi, 4x kot, abs, posilovač, předek v el. Asi jako skoro každý jiný... akorát to nemá oproti Td klimu..Jak to lítá ?

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #7 od Houba
Odpověděl Houba pro téma Re: Nafta oproti Benzinu

No já jsem jel v obojim a je sice pravda, že sedicivalvole více žere, ale zase za tu jízdu a výkon to stojí, protože má nějakých 107kW a jde nádherně za plynem :) a TD má jen 66kW, u TD když se jednou začne něco kazit, tak to jde ruku v ruce s dalšími věcmi, takže nakonec člověk musí dát spoustu věcí kolem :(

Právě že bych do mýho Tipa nasypal hromadu peněz než bych ho dal tak nějak do relativně dobrýho stavu..Ti co ho viděli tak ví ! :lol:
Na výkon Td si nemůžu zase stěžovat při v 1.4baru to jelo pěkně, ale taky za 10litrů..ale 107kw musí být někde vidět.. :?

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #8 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
jojo 9 - 10 litru prumer jinak neni problem i 13 a vice , jed to jede pekne hlavne nad 4000 otacek je to pila,proste vrcholova verze tipa no , nejlip udelas kdyz se svezes sam, jinak od nizkych otacek nic moc ale pak jak rikam si uzijes ale uz ne tak te spotreby :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #9 od Houba
Odpověděl Houba pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
Nj za výkon se holt platí... :wink: No ale jestli to má stejnej podvozek jako Td tak potěš koště...

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #10 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
Já jsem TD měl, když jsem ho zprovoznil jak by mělo, tak se to vysralo jinde, a to jsem už byl bez financí, tak jsem se naštval a střelil ho na ND, ale do sedicivalvole bych šel, já mám 1.6DOHC a jsem taky spokojenej ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #11 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
no ja si na TD nemuzu stezovat krome 16V bych do nej uz jinou motorizaci nebral,ikdyz je pravda ze moje 1.6DOHC jezdila pekne,jinak ja na TD zatim menil jen uhliky, a kdyz nekoupis zhuntovanej kus coz je celkem problem tak se neni zas az tak ceho bat,jinak ty jizdni vlastnosti ja mam na TD sportovni podvozek a auto je proste neutralni ovsem je to kostitres oproti tatovymu Coupe se stejnym podvozkem,tipo nema podvozek skoro vubec odhlucnenej ovsem kdyz na to zpomenu tak svou stabilitou a nizkym vzhledem mi to vzdy vynahradi a oproti serii sou jizdni vlastnosti na uplne jine urovni,sice bez pohodli ale o to mi nejde, kdyz se jedu obcas projet v moji predchozi 1.6 tak si uzivam te plavave jizdy, Tipa sou proste super káry :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #12 od Houba
Odpověděl Houba pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
Tož moje Td : Přední nárazník, tahal sem ho po zemi potom sem ho vyřezal, klima nefunkční prázdná, sundanej řemen, praskla mi hadice k olej chladiči a byo odpojený čidlo na mazání-> turbo v háji (při pokusu o povolení strhlý zavity na chladiči), startér nejde, alternátor nedobíjí, servo má novej olej a řemen a pořád jde hodně ztuha, rozvody by taky nevadili udělat, palivovej filtr novej, jinak odpojený kabeli na předehřev a vodu ve filtru, spojka -> klouže nevystavuje, vylítaný řazení, 4q šel asi napřed (no prostě tam neni štyrka) kotouče, stabilizátor, ložiska a nějaký čepy v háji ...To je vše jen pod přední kapotou !! Myslim že asi nemá cenu se rozmýšlet..

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #13 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
tak to jo vtomhle pripade bych se n to taky vysral,vidim ze mas asi presnej opak toho myho naftaka :lol: no ale na druhou stranu zase vymenit to za toho dvoulitra nevim nevim de o to kolik toho najezdis a navic jak se ti neco vysere na tom 16V coz je pravdepodobnost za 5000 vic nez velka tak to bude stat vic nez na diesla takze bych zvazoval

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #14 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
No tak vidím, že tvoje TD je fakt na několik týdnů práce a hafo peněz...to bych taky šel radši do toho sedicivalvole, podle mě by mohlo šlapat, ale záleží jak se k tomu ten majitel chová, zkus si zjistit kolem dokola co nejvíce info můžeš ;) aby jsi věděl i jakej je ten majitel a jestli na to kašle nebo se o něj pečlivě stará :roll:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #15 od Houba
Odpověděl Houba pro téma Re: Nafta oproti Benzinu
Ta cena je dobrá..pro toho co to prodává nemá cenu sedicivalvole když ani neví kolik má motor kw nebo že má vzadu kotouče...Td žere naftu a má nízkou spotřebu to jsou dost velký plusy...
Nejlepší volba by byla nechat si obě auta...ale..

-> Tipo TDs /1.4b/ = nějaký dili na prodej
-> Tipo 2.0 8V /no pressure/ :P - výměna za G III.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.532 sekund
Powered by Kunena fórum