Ceny PHM??? výsledkem je humusoidní kentus

Více
15 roků 10 měsíců zpět #16 od Kounect
Jenomže to by jsme nesměli mít ve vládě nerozhodný degény kteří akorát lezou do prdele těm špatnejm lidem. Špatnejm pro nás, pro ně dobrejm protože za to nějakou tu vatu určitě dostanou...osobně bych byl pro defenestraci, nahnat tam ženský z kravína, protože budou aspoň trochu logicky uvažovat ale hlavně nebudou přemýšlet kde a jak to půjde oškubat a vydělat na tom...s obměnou jednou za dva roky. Člověka jak chytne mamon tak se nezná a to mě sere...kua pro mě nejsou peníze všechno. Dovolím si tvrdit, že brát kilo měsíčně a po dvou letech jít od koryta tak si řeknu, že to bylo fajn, teď bude zase někdo jinej ok a nebudu hledět jak se tam udržet co možná nejdéle abych jenom nahamounil co nejvíc prachů.

Fiat Tipo 1.7D
Lomítko /--/ :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #17 od michal

Jenomže to by jsme nesměli mít ve vládě nerozhodný degény kteří akorát lezou do prdele těm špatnejm lidem. Špatnejm pro nás, pro ně dobrejm protože za to nějakou tu vatu určitě dostanou...osobně bych byl pro defenestraci, nahnat tam ženský z kravína, protože budou aspoň trochu logicky uvažovat ale hlavně nebudou přemýšlet kde a jak to půjde oškubat a vydělat na tom...s obměnou jednou za dva roky. Člověka jak chytne mamon tak se nezná a to mě štve...kua pro mě nejsou peníze všechno. Dovolím si tvrdit, že brát kilo měsíčně a po dvou letech jít od koryta tak si řeknu, že to bylo fajn, teď bude zase někdo jinej ok a nebudu hledět jak se tam udržet co možná nejdéle abych jenom nahamounil co nejvíc prachů.

no jo, ale jak se říká "s jídlem roste chuť".......

/T/I/P/O/ 1.9 DS r.v.1992 najeto přes 275000km
SCANIA R420 tandem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 1 měsíc zpět #18 od jumbo
Tak to tak chvíli pozoruji a cena u Tesca je už stejná jako OMV, Shell, Benzina. Dŕív byl rozdíl v cene skoro 2 koruny.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #19 od Charles

Tak to tak chvíli pozoruji a cena u Tesca je už stejná jako OMV, Shell, Benzina. Dŕív byl rozdíl v cene skoro 2 koruny.


no nediv se, všichni berou stejnej benzín od jednoho distributora u nás, od Čepra ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 1 měsíc zpět #20 od jumbo

Tak to tak chvíli pozoruji a cena u Tesca je už stejná jako OMV, Shell, Benzina. Dŕív byl rozdíl v cene skoro 2 koruny.


no nediv se, všichni berou stejnej benzín od jednoho distributora u nás, od Čepra ;)


Jj. podobné téma už tady bylo. Co mně přimo s..e je to, že ve vedlejšim okrese je benál o 1.50 Kč levnější.
Podělané kartelové dohody mezi jednotlivými pumpaři. Proto myšlenka na přechod na CNG ( LPG ) mně pořád ještě neopustila.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #21 od jipaf
máš pravdu, moje další auto půjde do plynu, budu jezdit na sporáku :D
do tohodle auta se už to asi nevyplatí..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #22 od skypan
až zlevní elektomobyly,nebo hybridní vozy,po ropě budte tato varianta :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 1 měsíc zpět #23 od jumbo
Než to zlevní, to bude trvat pěkně dlouho. To můžou mít naše děcka vousy po pás.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #24 od Charles

Než to zlevní, to bude trvat pěkně dlouho. To můžou mít naše děcka vousy po pás.


Než to zlevní? Kde žijete? Právě že to nikdy nebude levné a i kdyby chtěli, tak jim to zase úřady nepovolí. Spotřební daň z benzínu a nafty je hlavním příjmem do státní kasy všech zemí, z elektriky je minimum. Stejně jako petroleové molochy by to nedovolily, musí přece hromadit miliardy na kontech ne?
Tohle se zlevní a nebo bude více řešit, až opravdu budeme s ropou na nule....ale toho se já už nedožiju

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #25 od skypan
těd vás třošku poškádlím :lol: mi co máme ropáky,tak kdyš nebude ropa tak budem jezdit na fritˇák :P ,ale co vy s benzínˇákama :?: na líh,vodku,ředidlo :?: :twisted: :twisted:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 1 měsíc zpět #26 od jumbo
Zapřáhnu 2 koně.
Jen tak by mně zajímalo: Je benzín vedlejší produkt při výrobě nafty anebo je to naopak? Kdysi dávno jsem o tom někde četl, ale už si to nepamatuji.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #27 od skypan

Zapřáhnu 2 koně.
Jen tak by mně zajímalo: Je benzín vedlejší produkt při výrobě nafty anebo je to naopak? Kdysi dávno jsem o tom někde četl, ale už si to nepamatuji.

oboje se rafinuje(pokud si to ještě pamatuji)a oddělují se složky, vznikají vedlejší produkty benzín ,nafta-LTO,oleje,suroviny za kterých vznikají plasty a podobně.

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #28 od Charles

oboje se rafinuje(pokud si to ještě pamatuji)a oddělují se složky, vznikají vedlejší produkty benzín ,nafta-LTO,oleje,suroviny za kterých vznikají plasty a podobně.


přesně tak, má pravdu ten chlapec....předposlední složkou, která vznikne je asfalt, z něj už vlastně nejde nic dostat. Ale psal jsem předposlední, tou poslední jsou látky, ze kterých se vyrábí kosmetika :lol: nekecám, například taková rtěnka nebo tužka na oči, oční stíny nebo pudr a dokonce i parfémy... :lol: chemie je mocný nástroj ;) tak nebylo by lepší, kdyby se rovnou ty ženy namazaly vazelínou, smrděly by benzínem nebo naftou? Mě osobně by to nevadilo :total:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #29 od skypan

oboje se rafinuje(pokud si to ještě pamatuji)a oddělují se složky, vznikají vedlejší produkty benzín ,nafta-LTO,oleje,suroviny za kterých vznikají plasty a podobně.


přesně tak, má pravdu ten chlapec....předposlední složkou, která vznikne je asfalt, z něj už vlastně nejde nic dostat. Ale psal jsem předposlední, tou poslední jsou látky, ze kterých se vyrábí kosmetika :lol: nekecám, například taková rtěnka nebo tužka na oči, oční stíny nebo pudr a dokonce i parfémy... :lol: chemie je mocný nástroj ;) tak nebylo by lepší, kdyby se rovnou ty ženy namazaly vazelínou, smrděly by benzínem nebo naftou? Mě osobně by to nevadilo :total:

8O,no nevím třeba při sexu kdyby ti vag**(ježíšmarjá,to je puplikovatelné až po desáté a vůbec tady může-li :oops: ),no ale dopovím to....tak tedy ten určitý nástroj smrděl(teda voněl benzínem) :total: no fuj :lol: tak ti teda Kájo nevím :roll:
co takhle vejfuky :?: nelíbí se ti vejfuky :?: :twisted: :twisted: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #30 od skypan
ježkovy oči musím se hned opravit(ta čeština ...to je věc :roll: je strašně výřečná),no myslel sem vejfuky jako aut :!: třeba chromované :P :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.481 sekund
Powered by Kunena fórum