Ložisko v zadních kolech ABS

Více
14 roků 4 měsíců zpět #16 od martas
muze to byt i spatna pneu.nicmene ty loziska na zadek i s abs venecky jsou stale k mani za 100O obe

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #17 od Libor
Pneušky to nebudou...dělalo to jak na letních tak ted na zimních.... jsou tam podezřelé dva zvuky... jeden hlavně někde kolem 70km/h ale i potom a mín... moc se to nemění podle zatáček... tipuji to na pruvan někde zkrz dveře nebo něco podobného. No a pak je tam druhý zvuk a to je přesně ten který se mění podle zatáčení a to bych na ložisko tipnul...ale co jsem udělal nástřik zadních podběhů Bodyčkem tak to defacto neslyším...a to možná bude to ložisko o kterém mi v servisu říkal že už je lehce chycené...ale zatím to řešit nebudu...není to nic strašného.

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 10 měsíců zpět #18 od Libor
Tak jsem opravdu ty ložiska zadních kol nakonec vymenil.... ty moje neměly žádnou vuli..ale hlučný byly hodně...naštěstí jsem sehnal starší a hlavně dobrý od Martase za dobrou cenu (oproti novým) a je to hodně znát...ze zadu už je klídek...takže je vidět že ložisko ještě nemusí mít vůli ale hlučné být může. Jo a s tím pruvanem skrz dvere se mi to taky potvrdilo, už je utěsněno a od zadku je krásné ticho...a proto ted dobře slyším, jak řvou přední ložiska :-)) :( Ale už se pracuje na nových :-))

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.302 sekund
Powered by Kunena fórum