GO prednej napravy

Více
11 roků 5 měsíců zpět #1 od DURI123
GO prednej napravy vytvořil uživatel DURI123
ahojte vsetci!

ak vsetko dobre dopadne a budu financne prostriedky, chcel by som sa pustit do GO prednej napravy, mozno si mnohi povedia je normalny ze ide vrazat koruny do 20 rokov stareho auta? no proste to auto sa mi paci, karoseria, motor a podvozok je v pomerne dobrom stave cize hnit by to tak rychlo nemalo/bude sa generalkovat aj nater podvozku a postupm casu asi aj motor/ a prave preto by som chcel to auto dat do poriadku aby mi posluzilo nejaky ten rok este.

moja predstava je nasledovna, nakolko uz predok zacina buchat a ma nejake tie vole, nehovoriac o zle nastavenej geometri. cize moj plan by bol asi taky:

1. napravnica - chcel by som ju dat dole, ta sa bude pieskovat a pojde na nu novy nater lebo ta je hrdzava az az...
2. vymena ramien / komplet nove znacku este zvazujem, ci zaunvestovat za febi a mat pokoj alebo risknut fast a po roku menit znova/
3. capy riadenia
4. tycky+silenbloky stabilizatoro
5. uvazujem aj o vymene tyciek riadenia, lebo mam pocit ze su tam vole, ale otazka je ci tie vole nieju nahodou praimo v riadeni a ci ma vobec vyznam tie tyzky menit
6. vymnea tlmicov + horne ulozenie.

loziska, naboje kolesie a zvysok to uvidim casi ci sa bude menit aj to...

zaujimali by ma vaze nazory, potrehy, rady, naco si davat pozor, ako postupovat pri demontazi niektorych dielov ak su na to nejake overene finty atd...

najviac ma zaujima zhodenie napravnice pretoze na nej su ramena a aj pripevnene cele riadenie a ci to nieje az take komplikovane ju zhodi, lebo si myslim ze ked ju dam dole bude sa mi vsetko robit pohodlnejsie.


za kazdu pripomienku vopred dakujem...

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 5 měsíců zpět #2 od jarinelli
Odpověděl jarinelli pro téma Re: GO prednej napravy
No to si mákneš, takže, když to dáš dolů, tak na čem ti bude v karoserii držet motor ?? Všechno souvisí se vším ...

1,4 ie, r.v.92

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 5 měsíců zpět #3 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: GO prednej napravy
tak ze by motor drzal len na napravnici sa mi neche verit

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 5 měsíců zpět #4 od Skyline
Odpověděl Skyline pro téma Re: GO prednej napravy
motor drží na bokách a v nápravnici, stačí ho podložit ať nevysí nakřivo a dobrý

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 5 měsíců zpět #5 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: GO prednej napravy
takze dat dole napravnicu by nemal byt taky problem hej? len potom nezabudnut vypodlozit moto... a ako to je s riadenim? to sa demontuje kde sa stala tyc od volantu ktora id edo riadena? resp co vsetko treba odpojit aby som napravnicu mohol dat dole

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.292 sekund
Powered by Kunena fórum