Brzdy

Více
10 roků 1 měsíc zpět #1 od KarlosNěmců
Brzdy vytvořil uživatel KarlosNěmců
Ahoj mam problem menil jsem vsechny brzdove hadice a zadno kolo u ridice mi jako jedine nejde ovzdusnit... kdyz ovzdusnuju tak mi znej nejde kapalino kolo ale brzdi buben se normalne ohrele vubec nevim co s tim... poradte???

Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1991 bile
Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1995 seda metaliza

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #2 od remarque
Odpověděl remarque pro téma Re: Brzdy

KarlosNěmců napsal: ...kdyz ovzdusnuju tak mi znej nejde kapalino kolo ale brzdi buben se normalne ohrele...


To si trochu odporuje,ne? Když zvedneš zadek auta, roztočíš kolo a dupneš na brzdu, co se stane?
Novými hadicemi myslíš gumové brzdové hadice nebo trubky?
Máš zátěžový regulátor?

Brzdové válečky (prasátka) jsi dával nové? Možná není prostupný odvzdušňovací šroub.

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #3 od KarlosNěmců
Odpověděl KarlosNěmců pro téma Re: Brzdy
Valečky, obložení gumové hadice vše jsem dával nově nevím c stím je...a ty trubky nejsou ani orezle tak si myslím že ty špatné taky nebudou

Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1991 bile
Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1995 seda metaliza

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #4 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Brzdy
když odvzdušňuješ, musíš mít zadní kola zatížená (na zemi), nevím jak to zvedáš, ale pokud za práh, tak ti to zaškrtí regulátor...
zvedni to heverem, kterej dáš pod pružinu, aby se to tvářilo jako když jsou kola na zemi, aby byl povolenej regulátor

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5 od KarlosNěmců
Odpověděl KarlosNěmců pro téma Re: Brzdy
ovzdušnoval jsem to na zemi když jsem pod to lehnul, zkoušel jsem i zvednout auto za pružinu ale pořád nic... i když odšroubuju ovzdušnovak úplně tak je pedAL stale tvrdej už nevím co s tím...

Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1991 bile
Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1995 seda metaliza

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #6 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Brzdy
oddělej trubky co jde do prasátka a pak zkus šlápnout, aby jsi věděl, jestli je problém v praseti....jinak máš někde jednoduše ucpanou trubku nebo jinou část sstému

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #7 od KarlosNěmců
Odpověděl KarlosNěmců pro téma Re: Brzdy
ok dík

Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1991 bile
Fiat Tipo 1.9 Td 66kw r.v.1995 seda metaliza

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.371 sekund
Powered by Kunena fórum