kola 4*100 na tipo?

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od tulituli
kola 4*100 na tipo? vytvořil uživatel tulituli
hele, nemá někdo zkušenosti s dáváním těhle kol na tipo? slyšel sem, že tam musej bejt nějaký šrouby s plovoucí hlavou či co. kolik stojej a kde se dají sehnat?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: kola 4*100 na tipo?
Kola 4x100 mám v dílně, byly na Tipu, když jsem ho kupoval, a okamžitě letěly dolů. Hází to, kvrdlá to, zkrátka je to nanic, s takovým autem abych se pomalu bál jezdit.
Šrouby s plovoucí hlavou shánět nebudu, co jsem zatím zjistil, vycházejí pomalu dráž než použité disky 4x98

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

hele, nemá někdo zkušenosti s dáváním těhle kol na tipo? slyšel sem, že tam musej bejt nějaký šrouby s plovoucí hlavou či co. kolik stojej a kde se dají sehnat?


Pokud jsi pročteš fórum, tak to najdeš. Už se to tu několikrát probíralo. Samozřejmě to jde. Důležité je, aby ti pasovala středová díra - pokud je menší, musíš osoustružit, pokud větší, musíš dát redukční kroužek. Musí to sedět právě proto, aby to neházelo!!! - to zvládne šikovný soustružník. Potom musíš koupit ty šrouby s plovoucí matkou a ty jsou již běžně k dostání, např. Stilauto, OZ, Alessio....

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

hele, nemá někdo zkušenosti s dáváním těhle kol na tipo? slyšel sem, že tam musej bejt nějaký šrouby s plovoucí hlavou či co. kolik stojej a kde se dají sehnat?

mrkni sem: www.elektrony.cz/?&volba=Prislusenstvi
dole jsou šrouby na změnu rozteče

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od tulituli
Odpověděl tulituli pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

hele, nemá někdo zkušenosti s dáváním těhle kol na tipo? slyšel sem, že tam musej bejt nějaký šrouby s plovoucí hlavou či co. kolik stojej a kde se dají sehnat?

mrkni sem: www.elektrony.cz/?&volba=Prislusenstvi
dole jsou šrouby na změnu rozteče


dik hele :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od tulituli
Odpověděl tulituli pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

Kola 4x100 mám v dílně, byly na Tipu, když jsem ho kupoval, a okamžitě letěly dolů. Hází to, kvrdlá to, zkrátka je to nanic, s takovým autem abych se pomalu bál jezdit.
Šrouby s plovoucí hlavou shánět nebudu, co jsem zatím zjistil, vycházejí pomalu dráž než použité disky 4x98


zdarec a nemas jeste ty kola,????posli pls fotku dik moc

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: kola 4*100 na tipo?
pomohlo ti to

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #8 od tulituli
Odpověděl tulituli pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

pomohlo ti to


jj uz aspon vim kde to mam schanet ty srouby 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #9 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: kola 4*100 na tipo?
nj, ja tam mam taky 4x100, a to sem to kupoval s tim ze je to 4x98, ale nemel sem to cim premerit. bohuzel sem koupil za 750Kc sadu obycejnejch pojistnejch sroubu, tak ted se mi nechce davat 1840Kc a jeste mit sadu za 750 doma, ale nic jinyho mi asi nezbyde. pojistny srouby beru jako nutnost, casto nechavam stat auto v Praze

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #10 od tulituli
Odpověděl tulituli pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

nj, ja tam mam taky 4x100, a to sem to kupoval s tim ze je to 4x98, ale nemel sem to cim premerit. bohuzel sem koupil za 750Kc sadu obycejnejch pojistnejch sroubu, tak ted se mi nechce davat 1840Kc a jeste mit sadu za 750 doma, ale nic jinyho mi asi nezbyde. pojistny srouby beru jako nutnost, casto nechavam stat auto v Praze


jasyý to já tam taky dám až budu mít kola minimálně dva bezpečnostní srouby protože v pce a upanelaku to nejde:( a to jezdíš na tech 4*100???nebo jak to máš??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Zdena
17 roků 2 měsíců zpět #11 od Zdena
Odpověděl Zdena pro téma Re: kola 4*100 na tipo?
Já mám taky na svém Tipu 4*100 ale na r 15 jdou tam vpohode ale musí ti hlavně sedět středová díra a šrouby mám normalní na liťaky :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #12 od tulituli
Odpověděl tulituli pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

Já mám taky na svém Tipu 4*100 ale na r 15 jdou tam vpohode ale musí ti hlavně sedět středová díra a šrouby mám normalní na liťaky :D


aha tak tjn nemas foto tech tvejch?? ja prave mam uz mrte vybranejch ale sou to vsechny 4*100 :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #13 od Kenny
Odpověděl Kenny pro téma Re: kola 4*100 na tipo?

Prodej použitých i nových náhradních dílů Fiat Tipo

Prodej nových ND na všechny osobní automobily za velice příznivé ceny

Italiano Bastardo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.453 sekund
Powered by Kunena fórum