Vie niekto ako na brzdove hadicky?

  • TripleX
  • Autor tématu
17 roků 1 měsíc zpět #1 od TripleX
Vie niekto ako na brzdove hadicky? vytvořil uživatel TripleX
Chcem sa spytat ci mi niekto vie poradit ako vymenit brzdove hadicky? Na strane vodica sme ju nemohli povolit vobec a utrhly sme to od drziaka tak sme ju povolili uplne od brzdove valca a vytiahly von aj so strmenom a povolili vo zveraku. No druha strana je komplikovana a neda sa tak jednoducho mam 2.0 16V je tam toho moc. Vsetko som pred odtahovanim nastriekal aj tak nic uz sa to da chytit iba kliestami no toci sa to a toci a smyka a neda povlit uz neviem co dalej. Nechcme znicit brzdovu trubku. :( Dakujem za radu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #2 od mk-tec
...bude to znít blbě, ale nejlepší jsou velký sikovky. Dobře se zapřeš, nezničíš závit ani hrany šroubu a krásně to povolíš. Dělám to stále a bez problémů.
Ještě jde na to koupit spec. klíč. Je to takový očkový šestihran, který je v jedné části otevřený, aby šel nasunout na trubku a ten je taky docela dobrý, i když jeden mi už prasknul...

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #3 od michal_tipar
koupil jsem si na to speciální klíč který není jako obyč stranový ale takový "polouzavřený" a z druhé strany obyč a pořádně ohřát, pak to jde jako nový, měnil jsem už snad všechny a nic neupadlo... šlo to úplně vpohodě rozdělat

www.tona.cz/brutus/?language=cs&cont...ogue&table=410.6
jsou to klíče na převlečné matice

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
  • Autor tématu
17 roků 1 měsíc zpět #4 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Zial
Zial ani tym klucom to neslo a uz sa to pokusal znamy kliestami no ani tymi to nejde ... Som bezradny ... Aj nahriate to bolo ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #5 od kanko00
Odpověděl kanko00 pro téma trubky
Ahoj Triplex...
Co furt robis s tym autom? Sak to uz zahodz a kup nove Porche :P :P
Inak je to pravda s tym nahriatim + WD 40 a malo by to ist....

Fiat TIPO 1.9 TD GT, 305.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #6 od doomik
macej to v brzdovce a pak trhni. Tou brzdovkou musis zarezly zavit podlivat
aspon nejake ty hodiny. Pak to musi pustit.

Fiat Tipo 1,6 DOHC - PRODANO, slouzi dal
Lancia Delta Nuova 1,6 16V
Lancia Delta 1,6 GTie
Fiat Multipla 1,9JTD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #7 od TooM-As
já měl ten samý problém, musel jsem to odpojit až u brzdovýho válce. pokud je ta hadička špatná a nepotřebuješ jí tak to pořádně prohřej a pak to půjde. ted když dělám něco na autě vždy si sebou beru bombu s hořákem skoro vždy se hodí.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
  • Autor tématu
17 roků 1 měsíc zpět #8 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Re: trubky

Ahoj Triplex...
Co furt robis s tym autom? Sak to uz zahodz a kup nove Porche :P :P
Inak je to pravda s tym nahriatim + WD 40 a malo by to ist....


Porsche by som moc nechcel ale keby na neho mam tak aj to. Ked auto tak SUbaru Impreza STi WRX ale zial ani na to nemam :oops: A teraz som chcel trochu dat do kopy brzdy a jednina vec co tam ostala su este strmene a hadicky takze tie hadicky som vymenil a uz je to OK. Sice s brzdami som stale neni spokojny ale tak ja potrebujem asi brzdy od WRC :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
  • Autor tématu
17 roků 1 měsíc zpět #9 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Vsetko ...
Macalo sa to v brzdovke dva dni striekalo WD-eckom skusal sa specialny kluc samozrejme sa hrany znicili na jednej strane sa to povolilo od nadrzky na druhej to bolo horsie. nahrievalo sa to nic nic nepomahol ani velke kliestne nic. Nakoniec som to zaniesol jednemu borcovi ten dva krat potiahol a bolo. Usmial sa a povedal ze to chce prax ... Ostatny mechanici co skusali maju prax tiez no zjavne tento velmi velku :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #10 od petr1978
Na takové věci často používám "Švéda". Je to v podstatě hasák co se dá plinule seřizovat rozevření čelistí a taky má velkou páku:-)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #11 od Tkevlar
Ja zkousel take hodne veci. Namacet do brzdovky, strikat ruznyma sajrajtama a nic. Nakonec jsem to ohral do ruda autogenem a sup a bylo to povoleny. Ani jsem nic neznicil. Takze to zkus poradne nahrat.

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
  • Autor tématu
17 roků 1 měsíc zpět #12 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Hotove
Uz som pisal ze uz to mam ale nepomohlo ani nahrievanie. Pomohol az odbornik ktory to na druhy krat povolil ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 týden zpět #13 od DannyF
Já mám osvědčený německý spray na zarezlé šrouby. Tím to chodím 4x denně stříkat tak 2dny. Potom vezmu velké sikovky zn. Knipex. ...a je to dole.

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 týden zpět #14 od Libor2
Odpověděl Libor2 pro téma Brzdové hadičky
Zdar,vloni jsem musel měnit všechny trubky na tipu 1.4 ie 1991,poněvdž vzadu totálně shnily.A co se týče hadiček-šli povolit jen ve svěráku a golovkou,ale po odřezání shnilých trubek.Nepomohl ani klíč na trubky,ani sikovky,ani spreje,ani nahřátí.Tak jsem to udělal -komplet nové trubky a hadičky byly O.K.tak tam mám ty starší hadičkydodnes,ale spoje jsem promazal vazelínou A00 takže kdykoliv jdou povolit,a případně vyměnit.Libor 2

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.472 sekund
Powered by Kunena fórum