Microfish na 1,9 TDS

Více
17 roků 5 měsíců zpět #1 od romikcz
Microfish na 1,9 TDS vytvořil uživatel romikcz
Ahoj,
nemate nekdo nahodou mikrofise spojeni leve poloosy a prevodovky? chtel bych vedet, jak to tam je udelany, abych to mohl rozebrat, protoze v tomto spojeni mam vuli a netusim cim to muze byt :-(
Diky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #2 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
ahoj. - mikrofis - co to je - toto slyším poprvý v životě.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #3 od romikcz
Odpověděl romikcz pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
tak mikrofis je detailni rozkresleni sestaveni dilu na vozidle, tj jak a kde co presne ma byt, uchytky, kazdy sroubek, kabelaz a pod, je to kresleny a diky tomu se usetri spoustu casu a starosti s rozebiranim. priklad, ale pro motorky je zde:
www.motoplzen.com/modules.php?name=Conte...a=showpage&pid=3
ono kdyz pak nekdo rozebere auto a neda tam pulku sroubu a dalsich veci, tak to zamrzi...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #4 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
No tak to jo,tak už sem o něco chytřejší . díky

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #5 od TooM-As
Odpověděl TooM-As pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
to se mi líbí , tohle taky rád sehnal na tipo.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #6 od romikcz
Odpověděl romikcz pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
No prave to shanim, sice mam Deltu TDS, ale to je stejny zaklad z tipa :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #7 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
No to jo, takový plánky jak co rozebrat se hodí vždycky....to se pak nemůže stát, že něco rozdělám, vyskáčou pružinky a je po srandě :D

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #8 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
ve fiatu v černilově to má, už jsme tam hledali nějaké díly. Jsou to vlastně takové databáze použitých dílů a celků na každý model řady, když se udělalo něco nového, tak se to tam zaznamenávalo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #9 od DannyF
Odpověděl DannyF pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
Něco taky najdeš v knize JAK NA TO

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #10 od libenak
Odpověděl libenak pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS

Ahoj,
nemate nekdo nahodou mikrofise spojeni leve poloosy a prevodovky? chtel bych vedet, jak to tam je udelany, abych to mohl rozebrat, protoze v tomto spojeni mam vuli a netusim cim to muze byt :-(
Diky.


Knížku JAK NA TO mám doma, pokud bys něco z toho chtěl, můžu naskenovat a poslat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #11 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS

Ahoj,
nemate nekdo nahodou mikrofise spojeni leve poloosy a prevodovky? chtel bych vedet, jak to tam je udelany, abych to mohl rozebrat, protoze v tomto spojeni mam vuli a netusim cim to muze byt :-(
Diky.


Knížku JAK NA TO mám doma, pokud bys něco z toho chtěl, můžu naskenovat a poslat.


Ahoj, já jsem si stáhnul jak tady v některé diskusi byl odkaz na knihu JAK NA TO v elektronické podobě, ale má jeden pro mě zásadní nedostatek. :roll: Chybí tam strany od 90 do 102 a to jsou zrovna dieselové motory, turbo a tak. Kdybys byl tak hodnej a mohl mi to prosím oskenovat a poslat, byl by ti moc vděčnej.
Předem díky moc :wink:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #12 od jarda3
Odpověděl jarda3 pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS

Něco taky najdeš v knize JAK NA TO

JAKO TRBA :"LEVY ZAVIT UTAHUJTE DOPRAVA!" :(
ASI SPATNY PREKLAD A BEZ DULEZITYCH PODSTATNOSTI,RADY TIPU "PREDEJTE ODBORNEMU SERVISU" JSOU NA HO..

Fiat Tipo 1,9tD,66kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #13 od kombajn
Odpověděl kombajn pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
Dnes jsem stáhnul z netu taky peknej prográmek něco jako autodata, ale s tim rozdílem že je komplet v ČJ. Je tam např: údržba. data nastavení, utahovací momenty, tech. výkresy, maziva - množství, el. schémata atd.... Jsou to 3 CD a zkušební doba 30dní s omezenim tisku. (neni 30 jako 30 :wink: ). jo a jsou tam všechny běžné značky vozů.

FIAT TEMPRA 1,9TD SW r.v.94
ALFA ROMEO 146 2,0TD r.v.97
FIAT MAREA WEEKEND 2,4JTD r.v.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #14 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS

Dnes jsem stáhnul z netu taky peknej prográmek něco jako autodata, ale s tim rozdílem že je komplet v ČJ. Je tam např: údržba. data nastavení, utahovací momenty, tech. výkresy, maziva - množství, el. schémata atd.... Jsou to 3 CD a zkušební doba 30dní s omezenim tisku. (neni 30 jako 30 :wink: ). jo a jsou tam všechny běžné značky vozů.


Hmm to by nemuselo být špatný...je tam i všechno na tipo ? Já bych potřeboval něco k diesel motorům, když v té knížce JAK NA TO chybí stránky :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #15 od kombajn
Odpověděl kombajn pro téma Re: Microfish na 1,9 TDS
jo na Tipo je tam toho hodně i GO motoru, ale všechno určitě ne. Chybějící stránky z JakNaTo ti můžu poslat mailem.

FIAT TEMPRA 1,9TD SW r.v.94
ALFA ROMEO 146 2,0TD r.v.97
FIAT MAREA WEEKEND 2,4JTD r.v.99

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.513 sekund
Powered by Kunena fórum