Uložení zadních ramen

Více
16 roků 10 měsíců zpět #1 od Dee!
Uložení zadních ramen vytvořil uživatel Dee!
Zdravim..tak mam další problém..uložení zadního ramene na levý straně je už úplně v pr... Měnil to někdo z vás..?? Já se to ted snažim vyndat..ale marně..ta hlavní hřídel co to drží mi nejde vyndat..jako by to bylo snad zavařený :? ...Poradte někdo kdo s tim máte zkušenosti...dík moc...

tipo 1.6 (LPG) - probíhá repase

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #2 od tomakecTD
Odpověděl tomakecTD pro téma Re: Uložení zadních ramen
Cau,ja to menil pred 3tydnama,ten sroub mi taky vyndat nesel,oddelal sem nadrz,a jak je hlava toho sroubu tu sem opatrne narezal flexou asi na 8dilu a ty pak najzlem odklepl a o5 flexou zahladil,po te si vem nejakou kulatinu a poradny kladivo a ten sroub zamlat dovnitr vyleze cely druhou stranou,ale hlavne bacha at neposkodis tu díru ve ktere drzi sroub!!!

tomakecTD
Fiat Tipo 1,7D 1988, 94 dovoz Italie,socket edition(interiér z 1.4 i.e 92)Felicia 1.3LXi,Forman 1.3LS LPG dovezen z D,spotreba 16/100 plynu a na benzin nejede vubec :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #3 od tomakecTD
Odpověděl tomakecTD pro téma Re: Uložení zadních ramen
ja sem to mel o neco snazsi pac ja sem mel cely ramena uplne KO(ty srouby z nich malem vylyzaly ven,ty loziska uz tam ani nebyli)cili ja sem vsecko odrezal flexou vsecky maly sroubky-co drzi brzdovou hadicku,stabilizator.ale musel sem velmi opatrne nesmel sem nic co tam zustalo poskodit.pak teda porod dostat ty srouby ven.....ze vnitr po oddelani nadrze sem je ven nedostal nemel sem moznost se poradne rozmachnout kladivem(ale ze sem do toho pecky daval)no a po tom odriznuti hlavy sly krase zamlatit dovnitr ....pak sem mel novy ramena i s brzdama a srouby a to uz pak slo celkem lehko to tam dat.pak jen utahnout,zapojit brzdy,odvzdusnit a bylo to:) ale trvalo mi to cele 2dny a byl sem z toho nasranej jak prase desna praca

tomakecTD
Fiat Tipo 1,7D 1988, 94 dovoz Italie,socket edition(interiér z 1.4 i.e 92)Felicia 1.3LXi,Forman 1.3LS LPG dovezen z D,spotreba 16/100 plynu a na benzin nejede vubec :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #4 od Dee!
Odpověděl Dee! pro téma Re: Uložení zadních ramen
Na to jsem taky myslel zamlátit ho dovnitř..nic jinýho mi asi nezbyde..a to rameno vyměnim asi taky celý..už s tim jezdim docela dlouho takže bude taky K.O...kde si sehnal to rameno..??

tipo 1.6 (LPG) - probíhá repase

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #5 od tomakecTD
Odpověděl tomakecTD pro téma Re: Uložení zadních ramen
koupil sem celou napravu z 1,4i.e kde byly cerstve menene ty ramena,ty sem odsrouboval a je to,jak je to venku jde to z toho ven celkem dobre jen pod autem neni misto mlatit.

tomakecTD
Fiat Tipo 1,7D 1988, 94 dovoz Italie,socket edition(interiér z 1.4 i.e 92)Felicia 1.3LXi,Forman 1.3LS LPG dovezen z D,spotreba 16/100 plynu a na benzin nejede vubec :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #6 od DannyF
Odpověděl DannyF pro téma Re: Uložení zadních ramen
Tak nevím jestli mám vzít celou nápravu i s rameny (která drží na 4 šroubech) anebo měnit ty ložiska v ramenou.
Když seženu nějakou pěknou nápravu na vrakáči tak by za 2tis mohla být, a sada ložisek stojí min. 1200 na jednu stranu, ne?

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #7 od Tomas-Oaza
jenze aby ta naprava z vrakace byla dobra,vetsinou to bez zateze nepoznas,nadrbes se s vymenou a pak ti to nikdo nevyreklamuje a bude muset menit zas rameno, ale treba trefis na fakt dobrou napravu

Lancia Kappa 2,4 TDS
Škoda Favorit čundrbudka

www.lanciaklub.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #8 od tomakecTD
Odpověděl tomakecTD pro téma Re: Uložení zadních ramen
ja sem mel na pul s jednim chlapem mirne bouranou na predek 1.4i.e ja mam z ni napravu,interier,nejaky plechy a on zbytek:) ramena byla menena to vim,a kdyz na tom aute byla tak byla absolutne tak jak ma byt :)

tomakecTD
Fiat Tipo 1,7D 1988, 94 dovoz Italie,socket edition(interiér z 1.4 i.e 92)Felicia 1.3LXi,Forman 1.3LS LPG dovezen z D,spotreba 16/100 plynu a na benzin nejede vubec :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #9 od michal_tipar
Rameno nemusí být v háji, je tam docela silný pouzdro, až když se to prodře, tak jde do háje vlastní rameno. To poznáš až to rozděláš...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #10 od akpuolach
Odpověděl akpuolach pro téma Re: Uložení zadních ramen
Není lepší zrepasovat jinou nápravu a pak to celý jen přehodit? Občas je potřeba vyměnit hliníkový kostky, očistit něco od rzi a natřít, podle mně se to dělá líp v předklonu než v záklonu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #11 od Kracmi
Odpověděl Kracmi pro téma Re: Uložení zadních ramen
Hele ja to dělal na levý straně taky a je to fakt sázka do loterie. Kdys to budes sundavat tak asi zkurvis brzdovou trubicku(ale nemusis) sundas to vymenis celou tu opravnou sadu a zamontujes zase zpátky. ( Já měl jako závadu vysypaný jedno lozisko ale vymenil sem celou tu sadu) no hurá zamontováno zpátky a postavis ho na kola. Kolo uz neni do pismene "A" a auto stoji rovne. řekneš si no sláva akorat ze kdys mam to kolo na heveru tak má stejne vůly jako predtim. Takže to znamená že to je již vymletý v tom rameni. Nový rameno kupovat kvuli tomu nebudu a z vrakace to je fakt 50%-50%.

Jo a ten šroub mi šel ven vcelku dobře.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.465 sekund
Powered by Kunena fórum