souhlasí brzdové trubky

Více
16 roků 5 měsíců zpět #16 od knedlik
Odpověděl knedlik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
praskal mi trubka u levýho kola co vede do zadu... ted jestli sem to pochopil gut, tak můžu koupit na feldu nebo na fáčko? myslim od HBV do regulátoru.. diky moc.. už stojim 5 dnů ( a začíná mi to líst na nervy :roll: )

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #17 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: souhlasí brzdové trubky

praskal mi trubka u levýho kola co vede do zadu... ted jestli sem to pochopil gut, tak můžu koupit na feldu nebo na fáčko? myslim od HBV do regulátoru.. diky moc.. už stojim 5 dnů ( a začíná mi to líst na nervy :roll: )


no pokud chceš od HBV do regulátoru, tak t z fáčka nepasuje, protože tam na regulátoru jsou ty matice a holendry větší než jsou v kolech, tyhle trubky musíš sehnat přímo na tipo.....jinak zbytek jde

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #18 od knedlik
Odpověděl knedlik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
:cry: :cry: :cry: ááá kurna..... tak dik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #19 od Toncek
Odpověděl Toncek pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
z brava pasuje,já sem bral z vrakáču,ale já mám mezi hbv a regulátorem takovou kostku a za tou kostkou sou dvě takové krátké trubky a t´´y až vedou do regulátoru

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #20 od knedlik
Odpověděl knedlik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
jo máš pravdu,je tam kostka..dneska sem na to koukal..... teoreticky by měly stačit pouze trubky do kostky,ale nevim,jestli to pude povolit.. no uvidim.... mximálně se z toho stane kostlivec a budu dělat komplet zadek :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #21 od knedlik
Odpověděl knedlik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
toncek: ty trubky z brava mají stejný holendry vid,jako má tipo.. dneska sem se byl ptát na trubky v dojáčkovi a bylo mi řečeno,že už nejsou..... ještě že tam pasují ty z brava,jinak nevim kde bych je vzal...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #22 od Toncek
Odpověděl Toncek pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
na jedné trubce je jeden holendr jiný,ja sem měnil dvě co vedou pod autem,předělával mi ho kamoš co má servis,ma na to přípravek,ale ten má kdejaky lepší servis tak si myslím že by neměl být problém předělat,dokonce je tam stejný i držák na lanka ruční brzdy,ten sem si taky vzal z bravy,byl jak nový,kdežto na mojí tempře byl rezatý až hrůza

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #23 od knedlik
Odpověděl knedlik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
:x sakra :roll: že se na to vyprdnu.... tak to musim změřit a nechat udělat na míru no...vim o jednom obchodě,kde to udělaj... jinak diky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #24 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
je spoust věcí co se na tipa už nevyrábí, protože oni maj povinnost dělat díly jen 5 let a pak konec a když to nebude dělat nikdo jinej, je to blbý :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #25 od knedlik
Odpověděl knedlik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
no ale zrovna tyhe důležitý věci kurna.... ostatní se dá zkousnout... :evil:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #26 od jojomacko
Odpověděl jojomacko pro téma Brzdová trubka
Ja som menil teraz trubku z hlavneho brzdoveho na lavu stranu + hadicku, lebo som mal ten problem, ze som nemohol povolit koncovku od hadicky. Kupoval som to u nas v Autotechne, doniesol som tam staru trubku, prirovnali sme ich aj zavity a bolo. Medena trubka cca 1,40 m ma vysla u nas na 200 sk. A je radost s nou robit, lebo sa da lahko tvarovat a myslim, ze ma aj vacsiu zivotnost. Predava sa to na dlzku neviem presne po kolko cmm je rozdiel medzi dlzkami.

Fiat Tempra 1,9D SX,r.v.91, 48 kW,strieborna

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #27 od axon2
Odpověděl axon2 pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
Zdravím, jen se chci pochlubit koupil jsem 6 brzdových trubiček od brzd.válce až do zadních kol a 4 odzvduš.šroub Za :cry: 3800kč.
Dále homokinetický kloub za 1590 kč . A to ještě nevím jak je na tom hlavní brzd. válec. 8O Ale z té částky za ty trubičky jsem šel do kolen. To vše jsem koupil v Auto Goldstein Praha

Fiat Tipo 1.6 ie rv 91 57kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #28 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: souhlasí brzdové trubky

Zdravím, jen se chci pochlubit koupil jsem 6 brzdových trubiček od brzd.válce až do zadních kol a 4 odzvduš.šroub Za :cry: 3800kč.
Dále homokinetický kloub za 1590 kč . A to ještě nevím jak je na tom hlavní brzd. válec. 8O Ale z té částky za ty trubičky jsem šel do kolen. To vše jsem koupil v Auto Goldstein Praha


8O si děláš ...... za 3800kč kdyby sis je nechal vyrobyt , tak zaplatíš tak max 1500kč a budou měděný :roll:

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #29 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
No to si myslím :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #30 od Jenda
Odpověděl Jenda pro téma Re: souhlasí brzdové trubky
Auto gold... je výhradní dovozce na Fiaty,není divu.I když taky se divím.
http://www.autogold.cz/katalog.htm

Ale bacha na to,filtry maj polský! Jinač sem tam byl přímo v krámu a z těch horskejch cen sem byl dost vyvalenej. 8O

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.518 sekund
Powered by Kunena fórum