Fiat Tempra SW 4x4

Více
15 roků 7 měsíců zpět #1 od Fiat2000
Fiat Tempra SW 4x4 vytvořil uživatel Fiat2000
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá schéma podozku 4x4 u Tempry.
Stal jsem se novým šťastným majitelem. Vše funguje, ale potřebuju pár základních informaci k popisu pohonu 4x4. Převodovka dosti odlišná od běžné, u levé poloosy vpředu asi diferák?? U pravé polosy samosvor??? To opravdu nevím vzadu na diferáku kabeláž a na palubce vypínač pro uzavření diferáku vzadu.
Každé kolo má snímač ABS. Pokud vše vypojím bude fungovat pohon 4x4 stejně dobře a nebo je návaznost na elektroniku ABS, která vše vyhodnocuje....i když myslím, že v roce 92 nebyla ještě tak vyspělá. Vše mám nafoceno, mohu poslat emailem.
Poradí někdo???

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #2 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
vítej v klubu, jediné, co vím určitě, je, že ty čidla mají vliv pouze na ABS. Tohle 4x4 urcite neni rizene elektronikou.

Snad vice napisou lidi, kteri maji 4x4, par takovych tu je, ale tohle auto je takova zvlastnost, ze jich moc nejezdi. Za fotky budu rad, i kdyz asi neporadim.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #3 od Fiat2000
Odpověděl Fiat2000 pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
Díky za info a uvítání. Zítra pošlu fotky z práce..rychlejší net.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #4 od TooM-As
Odpověděl TooM-As pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
Ahoj , jeden člověk s temprou 4x4 se nám tu oběvil ale nevím jestli ještě chodí. trochu jsem se o ten podvozek zajímal ale jen z důvodu instalace do tipa . je to stálý 4x4 . ABS s tím opravdu nemá co dočinění jak psal max-el. "elektronika" je tam jen na uzávěru zadního diferáku pokud vím. Jestli má samosvor jsem nezkoumal ale pokud ano bude podobnej všem ostatním italům a tudíž je dělanej přes visckospojku . to je ten váleček na poloose , ale měl by těsně sedět u diferáku kam je přes zuby připojen a tak nějak to funguje.
Co jsem se dostal k pár fotkám tohoto podvozku je tam asi jiná olejová vana , a vtipně vyřešen výfuk. za motorem je rozdělen na 2 ty jsou vedle kardanu který zabral místo standartnímu výfuku , jsou tam 2 katy a před zadním diferákem se to zas spojuje.
Nějaký ty fotky ještě mam a snad i konktak na toho člověka co jí má (a zrovna měl něco s pohonem (takže do toho dost šťoural) ale snda už to opravil).

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #5 od Fiat2000
Odpověděl Fiat2000 pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
Tak posílám fotečky na mejlík a pošlu všem co by měli zájem vědět jak vypadal pohonx4 na jediném "dospělém" Fiatu!!!! Škoda, že v tom nikdo nepokračuje.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #6 od Tonny Tempra SW
Odpověděl Tonny Tempra SW pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
zdravym ta,konecne tu mame dalsi kombik len skoda ze ja nemam 4krat4,tu som zhanal ale vdedy nebola na predaj.to ABSko nema ziaden vpliv na pohon,ked by si odpojil ABS tak pohon besproblemov funguje.Fotky mozes poslat aj mne na anton.sitar@post.sk,rad sa na ne pozriem

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #7 od Fiat2000
Odpověděl Fiat2000 pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
Posílám....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #8 od Fiat2000
Odpověděl Fiat2000 pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
Musíš si vyčistit schránku...máš jí plnou a email se vrátil.posílal jsem ti ve dvou 12 fotek..když to nepůjde, tak je upravím...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #9 od Tonny Tempra SW
Odpověděl Tonny Tempra SW pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4

Musíš si vyčistit schránku...máš jí plnou a email se vrátil.posílal jsem ti ve dvou 12 fotek..když to nepůjde, tak je upravím...



Ok idem na to.Dik za fotky

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
15 roků 7 měsíců zpět #10 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
Čao,mohu poprosit taky o fotky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #11 od Tonny Tempra SW
Odpověděl Tonny Tempra SW pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4

Musíš si vyčistit schránku...máš jí plnou a email se vrátil.posílal jsem ti ve dvou 12 fotek..když to nepůjde, tak je upravím...



Ok idem na to.Dik za fotky

Hotovo 6 foto mi prislo,ostatne nie ale uz je uplne prazdna okrem tvojich foto.Mozes poslet aj ostatne.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #12 od Fiat2000
Odpověděl Fiat2000 pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
12,51 odesláno...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #13 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
díky za fotky, můžeš nafotit ještě přední poloosy?

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #14 od Siros
Odpověděl Siros pro téma 4x4
Ahoj lidi, dívám se že diskutujete o Tempra 4x4, taky jí mám. Někdo se zmínil o tom že je tam šíleně vedenej výfuk, je to pravda sám jsem nechápal. Právě teď řeším problém, celé potrubí je děravé a není k sehnání nevíte někdo o něčem...?díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #15 od Fiat2000
Odpověděl Fiat2000 pro téma Re: Fiat Tempra SW 4x4
nAPSAL JSEM TI MEJLÍKA..JÁ JSEM CELÉ ROPZŘEZAL..NIKDO NIC Z AUTA NECHTĚL...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.511 sekund
Powered by Kunena fórum