kde koupit nejlevnější pneumatiky???

Více
15 roků 6 měsíců zpět #1 od michalkulistak
sháním zimní gumy . hledal jsem na nejlevnějšípneu.cz a chci se poptat jestli někdo nevíte o něčem levnějším

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #2 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma gumy
rozměr je 185/55/15

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #3 od Předseda
Já je koupil právě tam (už několikrát) a spokojenost.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #4 od čenda
Zkus se podívat i na www.aba-pneu.cz , kupoval jsem tam už asi 3x a bylo to OK. Neúčtují dopravné.
Hlavně se obloukem vyhni pneumatikám Sava Eskimo, s těmi jsem se loni nehezky napálil, je to šunt.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #5 od Augustin
Michale mrkni na www.pneunet.cz , kupoval jsem tam jiz gumy na dve auta

Btw proc kupujes takovy atyp rozmer na Punto a jeste ne zimu? Kup si radeji nejake 14", bude to taky jeste lepe sedet.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #6 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma gumy
no jo ale když v papírech jsou zapsané jen patnáctky. :oops: nějak se v tom neorientuju, taky mi připadá divné proč na zimu takové papuče.
navíc mám jen 15" hliníkáče(plechy jsou drahé jak prase) a na ty 14" gumy předpokládám, potřebuju taky 14" plechy?

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #7 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: gumy

no jo ale když v papírech jsou zapsané jen patnáctky. :oops: nějak se v tom neorientuju, taky mi připadá divné proč na zimu takové papuče.
navíc mám jen 15" hliníkáče(plechy jsou drahé jak prase) a na ty 14" gumy předpokládám, potřebuju taky 14" plechy?

Ano potrebujes. Ty 14" jsou levnejsi, si najdes lepsi vice frekventovany rozmer a je to (napr. 175/65/14). Ty plechace jsou stejne jako pro tipo :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #8 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma gumy
jo, ono to sice není v malém techničáku ale nebude z toho problém?
nebo jinak: můžu tam dát ty 175 cos psal?
jsem z toho jelen,nebo ještě jinak :lol: : co tam můžu dát za cenově přijatelné gumy, abych se nepřizabil?

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #9 od drto
keby som bol u vas v cechach tak by som to vobec neriesil co mas v technicaku velkom pretoze ti to nema kto nejak zistit ci tam mas tie gumy legalne alebo nie :wink:
kdezto u nas na slovaci je to naprd pretoze ako uz tu bolo mnohokrat spomenute nam uz zrusili velke technicaky a mame len jeden "skladaci format A4" a tam je zapisane vsetko aj to co nemusi :evil: :evil:
takze ked ma u nas chytia fizli tak mam pokutu istu lebo mam v technicaku ine gumy ako na aute. ale uz to nejak neriesim a chodim di na takych gumach na akych chcem ja a kaslem na celych fizlov :lol:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #10 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma gumy
díky za rady, ted jsem si vzpoměl že na evidenčce stejne borec přišel na to že tam mám jiné gumy než v TP, navíc sjeté :lol:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #11 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: gumy
Ted se divam do toho manualu od Punta a ty tam mas napsane jen ty 15". Podle mne vsak by tam mohly byt i ty 14" v rozmeru 185/60 R14, stejne jako pro Sporting nebo turbodiesel :wink: Je tam jeste uveden pro diesel 165/70 R14.
Mozna by stalo za to, zavolat na odbor dopravy nebo fiat a zeptat se na vhodnou alternativu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #12 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma gumy
ůdaje z TP: v technickém popise: kola a pneumatiky 185/55/15 81 V
: další záznamy pod čarou:alternativně lze použít pneumatik o rozměru 195/45/15 82V nebo zimních pneumatik 185/55/15 81 Q m+s, ráfky mohou být z lehké slitiny

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #13 od stiglitz

keby som bol u vas v cechach tak by som to vobec neriesil co mas v technicaku velkom pretoze ti to nema kto nejak zistit ci tam mas tie gumy legalne alebo nie :wink:
kdezto u nas na slovaci je to naprd pretoze ako uz tu bolo mnohokrat spomenute nam uz zrusili velke technicaky a mame len jeden "skladaci format A4" a tam je zapisane vsetko aj to co nemusi :evil: :evil:
takze ked ma u nas chytia fizli tak mam pokutu istu lebo mam v technicaku ine gumy ako na aute. ale uz to nejak neriesim a chodim di na takych gumach na akych chcem ja a kaslem na celych fizlov :lol:

Tak to můžeme čekat že se toho tady nějací aktivní lidé chytnou taky. Hlavně aby to něco přineslo, třeba do státní kasy, každej by mohl zaplatit nějaké ty náklady, tak aspoň pětikilo...

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #14 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma gumy
šmarjá nestraš :lol: i když tady je všecko možné

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #15 od peto12

keby som bol u vas v cechach tak by som to vobec neriesil co mas v technicaku velkom pretoze ti to nema kto nejak zistit ci tam mas tie gumy legalne alebo nie :wink:
kdezto u nas na slovaci je to naprd pretoze ako uz tu bolo mnohokrat spomenute nam uz zrusili velke technicaky a mame len jeden "skladaci format A4" a tam je zapisane vsetko aj to co nemusi :evil: :evil:
takze ked ma u nas chytia fizli tak mam pokutu istu lebo mam v technicaku ine gumy ako na aute. ale uz to nejak neriesim a chodim di na takych gumach na akych chcem ja a kaslem na celych fizlov :lol:


Ja tom mám ešte stále po starom kedže som auto kupoval v roku 2002 :lol:

Tempra 1,9 TD 66 kw SX r.v 1990 155000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.496 sekund
Powered by Kunena fórum