fiat stilo 2,4 abarth zkušenosti??

Více
13 roků 7 měsíců zpět #1 od Dixx
pánové nemáte někdo zkušenosti s tímto překrásným fiátkem? známý mi jej nabízí za velice lákavou cenu. tak se ptám pokud někdo máte zkušenosti s tímto, nebo i s jinou motorizací Stila, napište sem Vaše dojmy. Děkuji Všem za reakce Tonda

Fiat Tipo 1,9TDs

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #2 od tommy
ahoj,mám stilo 1,9jtd nachipované z 85kw na 110kw a jezdí to super. Týpek z prace jezdí žlutotou 2,4abarth to má o něco prudší a ladnější rozjezd,ale vic jak 220km/h nedá. Navíc Spotřeba v klidnou jízdou 9l a svižnou 15. Já jezdím tak i tak za 5l


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #3 od sendador

tak se ptám pokud někdo máte zkušenosti s tímto, nebo i s jinou motorizací Stila, napište sem Vaše dojmy.

Mam JTD 85kW, imho je to idealni motor (zvlaste pro MW), pokud clovek neni zavodnik, urcite neni treba cipovat. Dlouhodoby prumer mam 5.8l.
Jako nevyhodu bych videl, ze je motor dost hlucny, na coz si ale jde zvyknout, je to podobne jako TDI.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #4 od TDGT
ac se mi stilo vubec nelibi, pokus fiatu o chladnou konkurenci golfu, (3dvirko bych mozna jeste prekousl) tak se jedna o celkem spolehlivy auto, konkretne 2.4 neni spatny ale na ten obsah neni ta dynamika nic moc, nachipovany nebo 16v JTD v kombiku se vpohode udrzi, jinak po zkusenostech bych taky doporucil klasicky JTD 85kw, vykon postacujici, spotreba a spolehlivost taktez.

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #5 od Dixx
zatím Děkuji za reakce celkem mě u toho stila 2,4 zaráží ale i celkem přitahuje sekvenční řazení. U JTD je mi velice simpatická ta spotřeba - ekonomika provozu. navíc při mém jízdním projevu mi Tipo asi dlouho sloužit nebude myslím motorově.... ale je to strašnej držák ta 1,9 TD co mám. jenže jelikož je to starší vúz (21 roků) je mi líto jej trápit a přenechal bych jej přítelkyni nebo pokud se najde kupec.... proto se pokukuji po jiném vozítku a /F/I/A/T/ Stilo je pro mě velice lákavé řešení.

prosím o další názory a zkušenosti Tonda

Fiat Tipo 1,9TDs

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #6 od TDGT
jinak to k te sekvenci u 2.4, tomu bych se vyhnul, neni to zrovna dvakrat povedenej system v pripade Stila, navic tu dynamiku jeste vic zabiji, ja osobne pokud bych se koukal po Stilu a chtel se trochu svizt za rozumny provozni naklady tak bych koukal po JTD 103 nebo 110kw, dynamika vyborna, spotreba taktez a o spolehlivosti JTD netreba mluvit

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #7 od Honza
mám 1.8mu stilo 3dvířko (o5 vkůži:))

a v porovnání s 2.4 abartem to jede skoro stejně... maximálně na hodně dlouhý rovince trochu ujede, ale na našich okrskách a dálnicích to je naprosto stejný.. akcelerace 0-100 je rozdíl 1s... a to s esmázne snadno stavem auta...

spotřebu mám 8-8,5l a to nejezdím pomalu a ještě k tomu na celkem krátký trase (17km tam a 17km z5)..podvozkově dobrý -jen mi to auto přijde moc měký a tupý, že sem si s ním zatím nedovolil to co s tipem, protže s eprostě bojím, že to auto moc nedává vědět co se děje..

jediný co mě trochu tíží u mý 1.8my je spotřeba oleje - a dle referencí na zahraničních webech na tom nejsou ani ty 2.4rky tak slavně - všeobecně ty 1,8 a 2.4rky ve stilech jsou velký konzumenti oleje...
(pravda do tipa sem taky lil dost oleje..) ale 400gr/1000km ještě jde.. to je 0,5l to by zas odpovídalo..

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #8 od tommy
u mého jtd 110kw mezi víměnou což je cca 15-20tis km nedolévám ani deci a stale mi to ukazuje plno jak na počítači tak i manualně na rysce


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #9 od TDGT
ze zkusenosti majitelu JTD 90% nemusi mezi vymenou dolivat, taky nedolivam ani decku

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #10 od sendador

ze zkusenosti majitelu JTD 90% nemusi mezi vymenou dolivat, taky nedolivam ani decku

Pripojuji se, ztrata oleje u JTD neni problem.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #11 od Dresik
i ja :lol:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #12 od Dixx
zajímavé u přeplňovaného motoru bych čekal spotřebu oleje větší než např. uté 1,8 nebo 2,4 benzínové verze. další + pro JTD jak to tak zatím pozoruji tak je více + na straně JTD motorů. a právě proto jsem založil toto téma abych pak případné koupě nelitoval. Abartth je ale abarth co si budem povídat abych se přiznal je to pro mě kultovní simbol na druhou stranu mít Ikonu jen abych si mohl honit triko a svezl se jednou za tejden to asi ne... přeci jenom bych vůz potřeboval na normální ježdění do práce a z práce cca 20km jedna cesta a běžné dení ježdění.

Fiat Tipo 1,9TDs

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #13 od TDGT
jediny co ti na to muzu rict je , pokud mas dost financnich zdroju tak kup 2.4 a nic neres, ovsem pokud taky trochu hledis na ekonomickou stranku ber JTD, proste ktomu uz neni vic co dodat

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #14 od skypan
asi se to sem nehodí,ale budiš,Audi motor(2,5 TDI)co mám já recenze,tak bud od začátku žerou od 0,4-0,8l oleje na 1000km a nebo nic :!: ,v té druhé škatulce sem já,od výměny k výměně oleje, co naleju to vypustím a to mám na něm 300tisíc,teda na tacháku 195tisíc,takže je to asi o pístních a stíracích kroužkách ,jak si asi sednou ve válci 8)

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.492 sekund
Powered by Kunena fórum