SRAZ 2008 - plánování srazu

Více
16 roků 3 měsíců zpět #76 od Vali
No já si myslím, že to je každému tak nějak jedno. Takže jak jsi napsal, kde to budu jednodušší na zařízování, tam to zvolte a pak dejte rovnou vědět, který místo, kdyby ses ještě měl ptat podle zájmu tady, které místo, tak to by jste se z toho po... .

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #77 od Raven
Zdravím...jasně že je jedno kde to bude...Já taky ze severu Moravy přijedu kamkoliv a rád si vyměním zkušenosti a poznatky...Po roce od pořízení se mi konečně podařilo dát miláška do pořádku, tak ho rád provětrám...a mladou taky... :twisted: Tak jo...hlavně se nějak rozhodněte...

Tipo 1.4 i.e. 1989; 51kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #78 od Wolf1888
Zdravim vsetkych, Chalani co ste zo Slovenska, mohli by sme sa dohodnut, a ist spolu.....bola by to taka pekna kolona tiiip :) co vy na to....
So mnou mozte tiez pocitat na 100% A ak to bude dva dni tak ostavam obidva :)

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #79 od martas
Vali za ten party stan nemuzu to TATA!!!!!!! :lol: dořval jsem ho jak on me kdyz jsem byl jeste maly kluk a neco jsem provedl koktal ze to nejni mozny ale na stan se ani nemrknul :lol: :) :D mozna o tom neco preci jenom vedel

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #80 od skypan
Odpověděl skypan pro téma sraz 2008
chlapy souhlas,kde se to povede tam to bude.pronás ostatní to bude,jsme většinou stejně dál na okolí i kamarádi na slovensku,ono to víjde na stejno,jestli to bude o pade blíž nebo dál....držím vám palce at zjistíte více,a máte conejméně starostí s organizací...díky.

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #81 od Vali
To marťas: no tak říkáš si na tátovi pěkně zgustnul co :lol: ale na druhou stranu, kdyby tam ty díly byly všechny, tak by to nebyla taková sranda, když si vzpomenu, jak jsme tak kolem toho chodili a hleděli jak trubky :lol: :lol: každej kdo přijel si z nás dělal srandu a pak taky skončil :wink:

Jinak na sraz se opravdu těším, tak snad to vyjde a bude hojná účast. Až budete vědět místo, tak kdyby bylo něco třeba rád bych byl nápomocen - ale co se místa konání týče to by šlo hůře - přeci jen to mám přes 150 km.

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #82 od scherer012

Zdravim vsetkych, Chalani co ste zo Slovenska, mohli by sme sa dohodnut, a ist spolu.....bola by to taka pekna kolona tiiip :) co vy na to....


bolo by to peknééééééééééé :roll: :driver: :driver:
dúfam, že sa mi podarí prísť..................

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #83 od TIPIN
zdarec bylo by fajn kdyby sraz byl až někdy v březnu a dál... jelikož je venku celkem hnusně a má tak být až do unora toť vše TIPU ZDAR :wink:

mo je nová hračička 1.6 16 vt

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #84 od Vali
To TIPIN:
musíš správně koukat, tohle vlákono řeší sraz trochu více dopředu a to s výhledem na červen 2008 :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #85 od bjukemen

Zdravim vsetkych, Chalani co ste zo Slovenska, mohli by sme sa dohodnut, a ist spolu.....bola by to taka pekna kolona tiiip :) co vy na to....


bolo by to peknééééééééééé :roll: :driver: :driver:
dúfam, že sa mi podarí prísť..................


...tak to dúfam aj ja,predsa je to len dosť daleko ale posnažim sa...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #86 od Jarda Slapy
Odpověděl Jarda Slapy pro téma Sraz 08
Zdravím všechny Tipátka začínáme se všichni těšit na Sraz 08. Mám takový dotaz mám kamoše a ten má Bravu a říkal, že by se jel taky semnou podívat na náš sraz. Kde dostanu svolení. Par info Městký Ůřad Luže tel. 469 671 101, email na starostu Luže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. na starostu Luže469 671 128. Hezký den . Jarda Slapy.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #87 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: Sraz 08

Zdravím všechny Tipátka začínáme se všichni těšit na Sraz 08. Mám takový dotaz mám kamoše a ten má Bravu a říkal, že by se jel taky semnou podívat na náš sraz. Kde dostanu svolení. Par info Městký Ůřad Luže tel. 469 671 101, email na starostu Luže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. na starostu Luže469 671 128. Hezký den . Jarda Slapy.


ahoj jardo svoleni preci nepotrebujes klidne kamose vezmi a diky za ty kontakty na starostu hned jak utichnou vasne kolem vanoc a silvestra tak se na to vrhnu

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #88 od drto

Zdravim vsetkych, Chalani co ste zo Slovenska, mohli by sme sa dohodnut, a ist spolu.....bola by to taka pekna kolona tiiip :) co vy na to....
So mnou mozte tiez pocitat na 100% A ak to bude dva dni tak ostavam obidva :)


jj spolocna jazda to by bolo super. a keby nas bolo aj viac nebolo by to odveci :wink: na 99% idem takze uz sa tesim :D

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #89 od Wolf1888
Tak to je dobre, ze sa vam moj navrh paci, sak este dohodneme miesto kde sa stretneme...a bude O.K.....Ale na to este casu dost... :wink:

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #90 od Jarda Slapy
Odpověděl Jarda Slapy pro téma Sraz 08
Zravím kluky ze Slovače. Až pojedete na sraz tak vemte dobrou slovenskou pálenku. Ať zapijeme tu dálku co k nám jedete. Mi tady v Čechách máme akorát pivo. Měj te se Jarda Slapy.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.623 sekund
Powered by Kunena fórum