Mimoňské války 2008 pro náš klub ano či ne ?

Více
16 roků 2 měsíců zpět #1 od Charles
Ahoj všem, tak jsme při diskusi s HOVIm došli k názoru, že by nemuselo být zlé, kdyby se od nás z klubu vypravilo několik lidí s auty na Mimoňské války, zarezervovalo by se místo a propagovali by jsme tam náš klub ;)

termíny jsou zde:
MIMOŇSKÉ VÁLKY 13 – 9.-11. května 2008
MIMOŇSKÉ VÁLKY 14 – 22.-24. srpna 2008

Prosím, o vaše reakce a názory :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #2 od hovi
ano přesně jak Charles píše , jde o propagaci klubu a ne tuningu, na mimoňské války jezdí spousta klubů kde mají třeba i jen jedno nebo žádné uprované auto třeba z 5 , nejde prostě o to , aby jeli jen ti co mají upravená auta , ale ale i ti co je třeba tuning zajímá a rádi se podívají na nějaké to pěkně upravené auto a rádi se pobaví. Pojal bych toto jako by takový sraz klubu na mimoňských válkách s jakoby prezentací klubu

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #3 od TDGT
no pro ano,kdyz sem byl loni na tuningu ve vyskove,tak tam taky byli seriovky,treba 5 tuningem nedotklych passatu v řadě , nebo jiny ruzny znacky navic ta atmosfera je na takovejch akci super , okouknes co a jak se dneska nosi,kouknes treba na sprinty poslechnes dobrou hudbu,pojis,pokecas treba s priznivcema jinejch fiatu atd,proste pohodovej vikend :lol:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4 od Vali
No tak nápad to určitě není špatnej no. Jiank já byl v přerově taky, a nějak jsem tam dojet musel že :lol: :lol: Takže taky parkuješ uvnitř, sice né naq předváděcím place, ale když není co předvádět:o) A kdybychom si jako klub stoupli vedele sebe, tak si myslím, že by si určo někdo všiml, že je tam shluk více Tipátek. :wink: :wink: No a kdyby tu byl a přijel MT - tuning se svým krásným autem, tak by pozornost vzbudil zcela určitě :lol: :lol:
Btw. nevíte někdo, jak je na tom s tou přestavbou motoru???

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #5 od bery1970
z těch odpovědí jsem vytušil,že jde zřejmě o nějakou soutěž v tuningu :?: když tak to chlapi trochu přibližte,z toho nadpisu jsem si myslel,že si chcete pučit ¨den nezávislosti¨se smithem :idea:

bery1970 /F/I/A/T/ tipo 1,4 ie
r.v.1988-už je pryč

fiat marea weekend 1.6 16v
r.v.2000
ITALIANO ETERNAMENTE

NACHYSTEJTE KVĚTINÁČE NA VÁNOCE JSEM ZPÁTKY

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #6 od Charles
Jejda, nenapadlo mě že tu je někdo, kdo neví co jsou Mimoňské války :oops: No jde o dny setkání příznivců silných aut, vůně spáleného benzínu, prodejců dílů a tuningu 8) .....pro blížší informace se podívejte sem:
www.mimonskevalky.cz
Zde se dá najít asi vše kolem této akce, ale my jsme nemysleli tam jet jako závodit i když ta možnost tam je (sprinty, nejhezčí auto, nejhlasitější hudba apod.) ale že by tm jelo od nás z klubu cca 10 aut nebo i více, a je jedno jestli nějaké upravené nebo klasická sériovka, a propagovali by jsme tam náš klub ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #7 od TooM-As
jsem jednoznačně pro a pokud mi to nepřekazí finanční situace pojedu. By jsem na 11MV ještě se starým tipem (to jsem tam moc reklami neudělal :D) a jak říkám paráda. dal jsem si sprintík s jedním 2.0 tipem .. projel jsem to celej čáře. ale jak říkám paráda. btw umístil jsem se 57. v rychlostní zkoušce .
Jen nevím jestli budou , ono to prej není ještě jistý.Po maléru na těch posledních.

Btw. nevíte někdo, jak je na tom s tou přestavbou motoru???

mario už má motor (2.0 16V turbo)v autě ještě se prej musí vychytat hodně much ale auto už jezdí.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #8 od TooM-As
tak opravuju , teď jsem koukal na stránky. tak už maj určený termíny tak snad budou.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #9 od Charles
Moc lidí se k tomuto nevyjádřilo, myslím si že by to nebylo špatné jako propagace :P

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #10 od petr1978
Určitě by to byůa dobrá propagace pro náš klub :)
Jen by tam měl jet někdo kdo má co ukázat, já to určitě nebudu :D

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #11 od Max-el
a kdo že z tohoto klubu má co ukazovat? Mario? Kde jsi? :lol:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #12 od mt-tuning

a kdo že z tohoto klubu má co ukazovat? Mario? Kde jsi? :lol:

zijem... problemy s pc, s autom a tak... v najblizsej dobe sa ozvem....

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #13 od jirkaR

a kdo že z tohoto klubu má co ukazovat? Mario? Kde jsi? :lol:



a co ty maxi ty máš dobrou kárku :lol: můžeš frčet ty

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #14 od hovi
nejde o to že tam musí být je upravená auta, takový naleštěný típko má taky něco do sebe a nemusí bejt na něm žádný úpravy

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #15 od mt-tuning

nejde o to že tam musí být je upravená auta, takový naleštěný típko má taky něco do sebe a nemusí bejt na něm žádný úpravy

suhlasim... tipo vypada impozantne uz len v serii.. /hlavne 16v/ a staci mu dat len spravne kolesa..

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.565 sekund
Powered by Kunena fórum