Brno 28.3.2009 - vyhodnocení akce

Více
15 roků 3 týdnů zpět #31 od BlackJack
Pro ty co by chtěli příště ty skvělé Márlborky, ať se hlasí předem, rád bych stihnul udělat zásoby :lol:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #32 od skypan

Pro ty co by chtěli příště ty skvělé Márlborky, ať se hlasí předem, rád bych stihnul udělat zásoby :lol:

jooo,vem je do Radimi,kdyš je potom budeš rozdávat nalitejm kuřákúm....,teda co to plácám :roll: , v Radimi se nechlastá,tak večer veselým kuřákúm,tak už ani nepoznaj ten rozdíl,budou si libovat jak sou dobrý :twisted: :twisted:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #33 od libenak

...tak ludia ospravedlnujem sa že som neprišiel ale stalo sa to čo som dufal že sa nestane...cestou do Brna za B.Bystricou ma stopla policajna hliadka a kontrolovala všetko hlavne pneumatiky...žial moje predne mali sotva 1 mm a to sa im nejak nepačilo...vysledok: vzali mi TP,samozrejme hladali ešte aj ine chybičky aby to mali iste...takže nateraz som bez Auta... :cry: :cry:



Tak to je smutné :-(

..upřímnou soustrast...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #34 od libenak
Jinak všechny zdravím - a hlavně děkuji organizátorům srazu za příjemně ztrávenou sobotu :-)

Jelikož jsem pak byl zbytek víkendu na cestách, tak se k netu dostávám až teď a v pracovní době mi zase šéf nechce dovolit si trošku pohrát s fotkami ze srazu. Takže je sem dám až dnes z domu (snad) :-)

Tak zatím čau :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #35 od libenak
Odpověděl libenak pro téma Re: Vzkaz Vám všem

Tak vás tady zdravím.Myslím že akcička byla opravdu hodně dobrá.My jsme s manželkou ještě vyrazili na Masarykův okruh kde se jelo 12hod Le Brno a po ukončení akce na okruhu cestou domů jsme viděli škaredou nehodu kdy někdo s červeným třídveřovým TIPEM nezvládl řízení a přes střechu ho hodil do pole.Dost škaredý pohled.Jinak Vám všem moc děkujeme za hojnou ůčast a těšíme se na další setkání.



...to je vtip ?? :wink:

No, každopádně já to nebyl a vidět kolem Brna jiné Tipo, které je červené a ještě navíc 3-dveř, tak to je docela rarita :-O

No, škoda, že je asi zase o jedno méně :evil:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #36 od JiFi
tak to jsem rád, že jsi to nebyl ty libeňáku... :rock: taky jsem se leknul, jestli jsi oki...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #37 od Tonny Tempra SW
Nazdarek chlapi tipari a temprari :wink: ,My sme sa dostali domov az teraz tak hned pisem.Boli sme na oslavach Rodine moje priatelky Miski.

Chceli by sme sa pdakovat Vam vsetkym ktory sme sa zisli na tomto zraze,pocasie bolo vynikajuce organizacia parada,spanilka bola super,jedlo taktiez.Dufam ze tento zraz v Brne sa bude brat ako uz tradicny zras :wink: .Zisla sa tam super partia.

Bjuky je nam luto ze sa ti stala taka neprijemna prihoda.

Velka vdaka Vam vsetkym :god:

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #38 od Tonny Tempra SW

Pro ty co by chtěli příště ty skvělé Márlborky, ať se hlasí předem, rád bych stihnul udělat zásoby :lol:




Ja si neake urcite dam,ak to bude v Radimi tak po polnoci nam uz bude jedno co budeme fajcit :lol: :lol: :lol:

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #39 od Tonny Tempra SW

samozřejmě Tempraře(Honzu),Tonyho,Gabka a samozřejmě Bjuka(škoda že jsi měl na cestě takovouhle SMÚLU,to je strašný pech :pcopravar: :pcopravar: ) a vás ostatní doufám že uvidím v Radimi..



Diki moc aj tebe Skypane :wink: ,aj za to ze si nemusel vyhadzovat take dobre suciastky do kontajnera a teraz su u mna doma :wink: .Dufam ze sa nam podary si ten cas tak usporiadat aby sme do Radimi dosly :wink:

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #40 od JiFi
Tony, to je fajn, ze uz jsi doma, jak nalepis vsechny nalepky, posli foto na forum do galerky a dej vedet mrknu

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #41 od DJPeca
Taky se musím připojit. Sraz byl super a neměl chybu, počasí skvělé a lidi super. Jsem rád, že jsem poznal nové lidi a budu se těšit opět na další srazík.

Ji-FImu obzvlášť díky za víborné klobasky a dobrou organizaci.

Tady nějaké foto, je toho málo, ale něco přeci.

Jinak kdyby někdo nevěděl, tak to první je můj poklad 8)






Hehe, tady máme cizince, ale super kolík.





Půlka společného fota.





Jiný pohled.





Druhá půlka.





Všichni v hromadě.





Los Bandos Fiatos.





Není nad to se pochlubit. :lol:





Vlajková loď ( než je tedy stratil ), duofám, že si našel.





Tak to je tak asi vše, ještě jednou díky a nezlobte se za moje provedení příspěvku, rád si s tím vyhrávám, aby to mělo úroveň.

Photo by Peca ( c ) 2009

Fiat Tipo 1.7 D DGT r.v 1989 - minulost
Fiat Tempra 1.6 SXiE DGT r.v.1991 najeto 135000 km přítomnost
R19 Cabrio PH2 1.8 16 V r.v.1993 115 KW - 155 koníků a jeden oslík :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #42 od JiFi
prosim, fotecky do galerie ne do fóra, oki? prosím prosím..

jinak diky

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #43 od bjukemen
...tak oznamujem že TP mam už doma...stalo ma to 50 eur...

...a aj Pneu už som prezul... :mrgreen:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #44 od Tonny Tempra SW
Parada bjuki,a to staci len tak malo € :lol: :lol: ,pred tym sme mali za 50 len 1,5l benzinu :lol: .

Ja tiez dam kokopy foto so zrazu a hodim do galerky.

To Jifi,myslim ze tento tyzden budu nalepky nalepene,v nedelu cely den prsalo tak som ich lepit nemohol,dnes mam zase plne ruky a nohy prace s danovym priznanim a zajtra uz zacinam zarezavat v praci tak dufam ze cez vykend mi vyda cas na to nalepenie :wink: ,foto sem hned pridam.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 týdnů zpět #45 od JiFi
to tony: oki budu se tesit :-)

to bjukemen: parada, snad ted uz bude vse oki

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.571 sekund
Powered by Kunena fórum