vyvareni

Více
14 roků 10 měsíců zpět #1 od DrozD
vyvareni vytvořil uživatel DrozD
zdarek chci se zeptat jak probiha vyvareni spodku na tipu a kolik cca by to stalo???jo a kde se to tak nechava delat???

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #2 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: vyvareni
no za prvé myslím že otázku si položil do špatné sekce,tuším že otázky vyvařování kastle se hodí spíš do článků o Karoserii :!: :idea:
a tam kdyš si projdeš jednotlivé šnůry tak tam najdeš určo mnoho zajímavého a poučného.....a nemusíš zakládat i nové téma 8)
no a k tvé otázce,zkus se zeptat třeba vedle u řezníka v masně,třeba ti poradí :twisted: :twisted:
néé,vážně,otevři si sekci karoserie a myslím že tam se to v několika šnůrách rozebírá docela podrobně :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #3 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: vyvareni
třeba zde a to sem šahnul do starších záležitostí...:
www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums...viewtopic&t=7595

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #4 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: vyvareni
ááá,pravě to admin přesunul do správné sekce.... :lol: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #5 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: vyvareni
Tam jsme se - v tom odkazu bavili spíš o podlaze pod kobercem. Ale vyvaření - to je to co mě teď zajímá, pánové, zrazovali mě od toho lidi, i když to vyvaříš, tak to je prej tak na dva, tři roky, pak to hnije zas, ty nový sváry. Co se dělá aby se zamezilo další hnilobě? Jasně, základovka... A má někdo zkušennosti, teď myslím jestli si před časem nenechal vyvařit auto a pak to začlo hnít, nebo to vydrželo?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #6 od S3m8a
Odpověděl S3m8a pro téma Re: vyvareni

Tam jsme se - v tom odkazu bavili spíš o podlaze pod kobercem. Ale vyvaření - to je to co mě teď zajímá, pánové, zrazovali mě od toho lidi, i když to vyvaříš, tak to je prej tak na dva, tři roky, pak to hnije zas, ty nový sváry. Co se dělá aby se zamezilo další hnilobě? Jasně, základovka... A má někdo zkušennosti, teď myslím jestli si před časem nenechal vyvařit auto a pak to začlo hnít, nebo to vydrželo?


ja to mam vyvareny tak tyden :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #7 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: vyvareni
Víc jsi toho napsat nemohl? Kolik jsi dal, kde to vařili, jako v kerejch místech, jaká ochrana, jako antikorozní...

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #8 od S3m8a
Odpověděl S3m8a pro téma Re: vyvareni

Víc jsi toho napsat nemohl? Kolik jsi dal, kde to vařili, jako v kerejch místech, jaká ochrana, jako antikorozní...


:D antikorozni ochrana jeste neni protoze nemam garaz ani pristresek a kdyz bych to v tomhle pocasi necim natrel tak se to neudrzi
ale v planu je tlumex - jesli se nepletu je to na bazi asfaltu
cana me vysla na 00nic protoze mi to delal tata od pritelkyne tak si vzal jen par korun za plech ale podle me to nemohlo pokryt ani ten plech ... mam prevareny konce prahu - zvenku a spodky prahu po cely delce
jeste mi dali radu abych to natrel surikem ale to je prasaek a redi se fermezi takze by to schlo uplne mega hafo moc dlouho ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #9 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: vyvareni
Příští jaro začínají záchranné operace takže vyvaření taky. Už to je předběžně domluvený, Tipo zůstává.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #10 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: vyvareni

Tipo zůstává.


=D> =D> =D> to je slovo chlapa, alespoň někdo zachraňuje :god: a pak bude zase věrně sloužit :driver:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: vyvareni
No akorát mám obavy z těch nosníků, co jsou vyplněný nějakou tou montážní pěnou. Někde se tady řešilo, že byly totálně na odpis, takže to je taková můra, protože nejsem s to zjistit stav. A nedají se ošetřit.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #12 od Libor
Odpověděl Libor pro téma Re: vyvareni
To já už zachranuju svojí tempřičku už 4 víkend za sebou v kuse od rána do večera... všechno očištuju, zadělávám díry a dělám nástřiky.... když jsem narazil na větší díru nez zvládnul tmel a byla potřeba i nejaká pevnost (podlaha) tak jsem nýtoval plech, místo vyvařování (nemám COčko) a když jsem dělal test, tak to drží suprově a po nástřiku není ta oprava skoro ani vidět. Jedu od předku a ted jsem za podlahama... ještě mě to tak na 2 víkendy čeká..ale auto bude připavené na ten zimní sajrajt na silnicích.

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #13 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: vyvareni
No já dnes rozjel svůj projekt, co bych rád udělal s tipem....



Motor musí projít menší ozdravnou kůrou a kompletním přetěsněním


Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #14 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: vyvareni
Charlesi, smekám. Ale jinak ti můžu říct, že bych ho asi prodat nemohl, to je o něčem jiným, než o prostý spotřebě auta, já ho mám rád. A časem jich bude míň a ono už jich míň opravdu je. Já motor dělat nebudu, jenom simerinky, takže srdíčko máme zdravý. Taky má najeto jenom devadesát tisíc. Interiér jako novej. Koupil jsem to tenkrát jako pozůstalost po jednom pánovi s najetejma pětašedesáti tisícema. A já toho za šest let taky moc nenajel, práci mám tady kousek, v místě, takže jezdím jenom když potřebuju. Nový auto by byl luxus. A tohle není nudnej vůz, dá se v tom pořád šťourat, a i po letech pořád vypadá...

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #15 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: vyvareni
Není proč smekat, jsou tu i mnohem větší borci na motory než já...hlavně Honza, TooM-As a další....Jo stiglitzi, taky to nemám jen jako auto, modlim se, aby mi dopadla nějaká garáž, rozhodil jsem sítě, obvolal pár lidí a uvidíme, co se vyvine. Ale rád bych ho pošlechtil a vzal svářečkou nějaká místa, co se mi nelíbí. Pravděpodobně koupim nové prahy a převařim je.
Mě tipo vyhovuje, dobře se mi v něm sedí a pohodlně se řídí. Jen malinko mu ještě pomohu tím motorem a trošku si pohraju s podvozkem (aby to lépe sedělo v zatáčkách) a brzdami (aby se to koníci daly taky zkrotit). No a pak už jezdit. Ale nejhorší je, že to nebude na týden a já auto potřebuju skoro každej den...takže by to chtělo sehnat nějaké přibližovadlo, ale nechci za něj dát desítku při přepisu :? tak na hlavu nejsem, abych kvůli tomu kupoval další auto na pár měsíců

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 2.002 sekund
Powered by Kunena fórum