Zničená spínací skříňka...

Více
14 roků 7 měsíců zpět #1 od X123
Zdravím...

Tak se mi opět někdo podíval do Tipka... :( Tentokrát nešel již oknem pro "nic" v kastlíku, ale přes zámek a bohužel se snažil i odjet.

Naštěstí vydržel jak zámek volantu, tak i zapalování, takže Tipko zůstalo na místě... Naneštěstí je teď "zámek" spínací skříňky nefunkční, takže nemůžu ani odemknout volant, příp. nastartovat...

Teď k dotazu... Jelikož je Tipko nemožné jakéhokoliv řízeného pohybu, musim to nějak zvládnout vyměnit... Dělal už jste to někdo? Je to nějak složité a co pro to musím udělat? Nerad bych se sám do takovéhle věci pouštěl sám (hlavně se obávám nějakého letování, které neovládám)... Pokud to ovšem jde rozdělat, vyměnit kus za kus a zase složit, tak to bych i zvládnul z ostatního bych měl už obavy...

Pokud by to byla složitější operace byl bych velmi rád, kdyby se tu objevil někdo, kdo by to byl schopen vyměnit (lokalita Praha 10, Malešice), samozřejmě bych Vám zaplatil náklady spojené s cestou, práci, atd...

Staší koupit jen nový "zámek" (spínací skříňku) nebo se musí ještě něco k tomu?

Jo a pokud máte někdo ještě ten spodní kryt pod volantem kolem spínací skříňky, tak se mi bude časem taky hodit, ale to není zatím priorita...

Sorry, za dělší příspěvek, díky za odpovědi...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #2 od Dresik
mam vse..spinacku a klic k tomu

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #3 od X123
Supr, jen nevim, jak se k Tobě pro to dostanu... :-/ Zejtra mám cestu do Jiren, ale Ty to asi nemáš vyndaný, co?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #4 od JiFi
ja mel zaseknuty volant jen jednou a da se to rozdelat jednoduse, preziznou tahlo a je to, jenze to je zasah, ktery asi delat nebudes chtit

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #5 od X123
Můžeš mi, prosím, nastínit aspoň ve zkratce jakej je postup při tý výměně?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #6 od JiFi
záleží co vše chceš vyměnit, důležité je sundat volant a ten nesundáš, dokud jej nějak neodblokujes. Ze spodu jej drzi cudl, ktery je zaaretovany v takovem plechovem diravem krouzku na volantu. Chce to proste násilí, bud zničíš spínačku a nebo zničíš volant... nejlepší je na to se podívat a přijdeš na to velmi rychle.... Výměnu spínačky jsem nikdy nerealizoval, je to porod to sundat, raději vyměnit spínačku i s tím kloubem a tyčí k volantu..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #7 od Dresik
Spinacka se musi vytahnout z toho domecku. Ovsem za predpokladu demontaze dvou sroubu, ktery maji hladkou hlavu, takze se musi pilkou udelat zarez na sroubovak, coz jde hooodne spatne a nebo flexou :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.374 sekund
Powered by Kunena fórum