TIPO 1.6i.e

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 6 měsíců zpět #1 od Nismowill
TIPO 1.6i.e vytvořil uživatel Nismowill
AHOJ

tak už jsem v čechách a auto mám tady, dojelo v pořádku s plným naložením! nevím jestli to všechny zajímá, ale dostanu se k hlavním věcím...Prvně si nemohu odpustit cestu z Třeboně na Jindřichův Hradec, kde kamarád co jel před námi s naplněnou felicií a s narvaným vozejkem trefil asi metrákovýho divočáka ve 100km/h...rana jak svině a auto na kaši, půlka čumáku zmáčklá...to by ještě bylo v pořádku, stane se no...bohužel...ale horší bylo jak dojet do Telče s jedním pojízdným autem, na kterém jsou čísla z jiného tipa(bílé barvy)..kamarád jel první schválně kvůli policajtům a my jeli za ním...no takže nám nezbylo nic, než za mého nového Tipouše zavěsit rozbitou feldu(dodávám, že je to combi) a s feldou vozejk! no a jeje...auto se rozjelo a jeli jsme domů hodinu a půl. :P čuměl jsem jak puk, že to tipo vydrželo a utáhlo! no v Hradci jsme potkali policajty, byli na 100% normální, protože za tohle by byl průůůůůůůser mezinárodních rozměrů. Potkali jsme je, viděli, rozbitou feldu na které byli kola, vozejk no a všechny tři auta seděli na zemi jak přibytý, tak si řekli, že máme špatnej den...to byla úleva.. no a to je tak asi všechno :D

Nicméně, budu na autě měnit kapotu(ta pasuje z 89), elektrická zrcátka(89) a půjde to celé pod lak. Kola tam mám 185/55 R15 a jsou to zimní skoro nové pneu..PNEU PRODÁM!!! tak pište, budete-li mít zájem..
Dál, auto vlastnil dědeček...Ital :D (první majitel), takže je to odřené...ale horší je, že někde trošku nabořil prah, který se bude muset řezat a vařit. až to bude hotové dám tam ty lomené plastové prahy, takže dotaz je, čím tam ty prahy nalepím??? šroubovat je nechci a silikonem to prát taky asi ne...PORAĎTE,prosím!
Dále je lehce odřené zpolujezdcovo okno, jelikož když urazil zrcátko tak to musel bouchnout do okna a je tam asi 10cm šrám, kterej je ve výhledu přímo do zrcátka, tak se ptám, bude pasovat okno z 89???

Jinak když přemýšlím už o těch úpravách ne o opravách, tak jsem zjistil, že tam koupím boční čiré blinkry..vyrábí je do cinquecent a seicent(nevím jak se to píše) a rozměry jsou stejné..omylem jsem v itálii zavadil o jeden čirej kryt blinkru a šel mi tam :D ..jen jsem zrovna trefil nějakej od Boshe a když jsem trefil na jinej, origo do seicenta, cinquecenta tak měl širší obvod a nešel mi tam, ale jinak blinkr rozměry jsou stejné...bohužel jsem nenašel další kryt od Boshe, tak koupím originály blinkry, stojí 125,-

No a to je prozatím asi všechno....

JSEM MOC RÁD, ŽE JSEM ZŮSTAL U TIPA, já osobně myslím, že tipo, tempra a croma jsou poslední vydařené kousky od FIATU... např. Punto mi přijde jako auto pro malý děti, ale to je věc názoru :D

tak se mějte krásně lidičky a čekejte, že budu chtít poradit...na vás se můžu doufám spolehnout...tak zatím ahoj

a díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.252 sekund
Powered by Kunena fórum