Plastové podběhy

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 6 měsíců zpět #1 od Nismowill
Plastové podběhy vytvořil uživatel Nismowill
ahoj,

jistě všichni moc dobře víme, že Típka hodně trpí na zadní podběhy..já je mám jak nové, ale chtěl bych si udělat nějakou prevenci... dá se prosím sehnat nebo je vůbec možné dát nějaké zadní plastové podběhy??? nikde jsem to neviděl..myslel jsem, že to je třeba jak na feldy, že se to někde dá dohledat...

děkuji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #2 od Kenny
Odpověděl Kenny pro téma Re: Plastové podběhy

Prodej použitých i nových náhradních dílů Fiat Tipo

Prodej nových ND na všechny osobní automobily za velice příznivé ceny

Italiano Bastardo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #3 od pegas77
Odpověděl pegas77 pro téma Re: Plastové podběhy
a nebude to pod nějakym plastem spíš hnít?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #4 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: Plastové podběhy
asi určitě bude, nejspíše by chtělo je mít v zásobě, a když ti ty kovové prohnijou, tak možná pak tam je dát např na silikon, lukopren nebo něco a nemusíš pak vyvařovat, ale myslím že prevence je prevence, otec koupil v lidlu něco jako gumoasfalt na podvozky, stálo to něco pře kilčo, nanesl jsem to špachtlí, udělalo to do druhého dne takovou houževnatou skořepinu a mám klid.. teda zatím klid :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #5 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Plastové podběhy

asi určitě bude, nejspíše by chtělo je mít v zásobě, a když ti ty kovové prohnijou, tak možná pak tam je dát např na silikon, lukopren nebo něco a nemusíš pak vyvařovat, ale myslím že prevence je prevence, otec koupil v lidlu něco jako gumoasfalt na podvozky, stálo to něco pře kilčo, nanesl jsem to špachtlí, udělalo to do druhého dne takovou houževnatou skořepinu a mám klid.. teda zatím klid :D



a jak se to jmenuje?

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 6 měsíců zpět #6 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma děkuji
no paráda nečekal jsem takovej ohlas... no táta má autodílnu a má dodavatele na díly a má u nich 35%slevy, takže ti to mít budou taky, kdoví jestli to nejsou právě tihle, co jste našli :-D

možná to pod nimi hnít bude, ale chtěl bych to tam šikovně zalepit takovým "hovnem" a stříknout gumoasfaltem aby to vypadalo jakože ten plast už je vlastně vrchol, aby tam nešla voda...no uvidíme..dneska jsem objednal díly nějaký...prahy plastový, blinkry, koncovku atd....

tak se mějte a díky za rady

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.326 sekund
Powered by Kunena fórum