plastové prahy-klíny

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 5 měsíců zpět #1 od Nismowill
plastové prahy-klíny vytvořil uživatel Nismowill
ahoj lidi, tak mi dnes přišli prahy a vypadají na tom pěkně, teda jako jen nandaný...chci se vás zeptat, čím je tam mám přilepit???? kámoš měl nějaké lepidlo v tubě, co tím lepil křídlo na octávku a drží to jak bejk...ale bohužel ani on sám neví čím to lepili, tak čím to mám přilepit aby to pevně drželo a netekla pod to voda...děkuji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #2 od michal_tipar
polyuretanový tmel to je správná volba
http://www.soudal.cz/cz/product-detail.php?evc=1245100
jednou kartuší 300ml to pohodlně přilepíš a už to neutrhneš. Já to mám ještě zespoda vypěněné PU pěnou, pevnost je dokonalá, když do toho kopnu tak se ani nehne, už mi na tom párkrát sedělo auto, spíš se rozláme jak by povolil...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 5 měsíců zpět #3 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma děkuji
jo, to bude nejspíš ono..a díky za radu s tím jak si to zespoda vystříkal pěnou...je to ta montážní klasická roztahovací pěna, že jo?? ztvrdne a drží jak kámen, jen pokud vím tak drží vlhkost... já s tím mám u bělouše vystříkanej prah :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #4 od michal_tipar
jo klasickou montážní pěnou, co se s ní vypěňují právě třeba prahy, vodu nemá jak držet, není to nasákavá houba ale pevný materiál, část ji určitě drží ale to je zanedbarelný, normálně jsem to vypěnil od spoda pod nástavcem, tím že to není na světle tak to vůbec nedegraduje a drží, když jsem letos na jaře kvůli vyvaření prahu musel nástavec sundat tak jsem ho normálně rozlámal, protože jinak nepovolil!!! Oprava byla docela náročná :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 5 měsíců zpět #5 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma prahy
no tak jo, super..vím jak na to...děkuji...

jinak já snad prahy dělat nebudu, jsou jak nový, no jo..hold nikdy neviděli sníh a hlavně SŮL, se bude divit autíčko až vyjede na rozsolený silnice :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.315 sekund
Powered by Kunena fórum