"tlmice" 5. dvery

Více
14 roků 1 měsíc zpět #1 od DURI123
"tlmice" 5. dvery vytvořil uživatel DURI123
Nazdar chalani!

Neviete mi povedat ci nahodou nepasuju "tlmice" na 5te dvere na tipo z favorita? lebo mne sa zdaju dost podobne... diki moc...

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #2 od F@ster

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #3 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: "tlmice" 5. dvery

Jestli si to vybavuju dobře... Tak z fáčka jsou o něco kratší :-)


...tak tak, budou míň zvednuté. Kup nové na Tipo, stejně na tom moc neušetříš a máš min. na 5 let pokoj...

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #4 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: "tlmice" 5. dvery
z fáčka jsou kratší,já tam měl jeden z golfa2

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #5 od BlackJack
Z Favorita jsou kratší, takže ti chvíli bude trvat, než si zvykneš na výšku zdviku. Občas se nehezky trefíš do západky zámku nebo přímo hrany dveří hlavou a to pak bolí. Já jsem jednou jednou naletěl právě na ten roh a seknul jsem se do hlavy. Zuřivou bolestí jsem pěstí trefil do těch dveří, až praskly :lol:

Ale jinak vzpěry na Tipo cca 600Kč a z Favorita cca 200Kč, cenový rozdíl docela velký.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #6 od michal_tipar

Nazdar chalani!

Neviete mi povedat ci nahodou nepasuju "tlmice" na 5te dvere na tipo z favorita? lebo mne sa zdaju dost podobne... diki moc...

jestli chceš ušetřit tak kup násadu od smetáku, pomocí pilky lze nastavit délku přesně na míru :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #7 od sendador

jestli chceš ušetřit tak kup násadu od smetáku, pomocí pilky lze nastavit délku přesně na míru :lol:

Tak to mel kamos ve stovce :D

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #8 od michal_tipar
táta to tak udělal na vektře dodneška to tak brácha používá :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #9 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: "tlmice" 5. dvery
no si děláte srandu ale ted mi ty tlumiče odešli na autě a asi tak týden jsem používal smeták,ale nadával jsem jak špaček naštěstí už to mám vyměněný

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #10 od sendador
Mne vzpery odesly v lete a zjistil jsem, jak jsou ty pate dvere tezke... Koupil jsem original nove, ktery zas 4 roky vydrzi. Nechce se mi menit co pul roku nejaky bazarovky. Je ale fakt, ze kdybych mel Tipo, asi bych se na to dival jinak - jak dlouho ho jeste budu mit a zda se mi do nej chce investovat.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #11 od DURI123

Z Favorita jsou kratší, takže ti chvíli bude trvat, než si zvykneš na výšku zdviku. Občas se nehezky trefíš do západky zámku nebo přímo hrany dveří hlavou a to pak bolí. Já jsem jednou jednou naletěl právě na ten roh a seknul jsem se do hlavy. Zuřivou bolestí jsem pěstí trefil do těch dveří, až praskly :lol:

Ale jinak vzpěry na Tipo cca 600Kč a z Favorita cca 200Kč, cenový rozdíl docela velký.


kratsie ale udrzia tie dvere? lebo tipko uz doziva a pocitam ze vydrzi tak pol roka este a 600 a 200 je rozdiel.. tak ak by so drzalo tie dvere dal by sol z fava..? no tak s tym uderom mam aj ja skusenost ked som sa v lete hraba v kufri tak mi zleteli dvere uplne z hora na hlavu a poviem vam ze som vtedy pospominal vsetkych svatych.. + 4 stehy na hlave... :twisted:

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #12 od BlackJack
Vzpěry z Fáčka drží dobře, určitě ti nespadnou zase na hlavu. Mají zhruba stejnou sílu ve výtlaku, akorát jsou kratší :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13 od michal_tipar

a 600 a 200 je rozdiel.. tak ak by so drzalo tie dvere dal by sol z fava..? no tak s tym uderom mam aj ja skusenost ked som sa v lete hraba v kufri tak mi zleteli dvere uplne z hora na hlavu a poviem vam ze som vtedy pospominal vsetkych svatych.. + 4 stehy na hlave... :twisted:

No uvidíš až budeš mít omlácenou hlavu o zámek, jestli ti to za ty čtyři stovky ušetřený stálo :lol:

Edit: To je jen vlastní zkušenost, kdyby šli namontovat o pět čísel delší vzpěry tak bych je tam dal pokaždý když se o ten pos****j zámek křápnu do palice a věř mi, že za sedm let co mám tohle auto to už bylo víc než mockrát... A nemám vzrůst basketbalisty, jen slabých 182 :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #14 od sendador

No uvidíš až budeš mít omlácenou hlavu o zámek, jestli ti to za ty čtyři stovky ušetřený stálo :lol:

:D :D :D

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #15 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: "tlmice" 5. dvery
Michal Tipař napsal.

Edit: To je jen vlastní zkušenost, kdyby šli namontovat o pět čísel delší vzpěry tak bych je tam dal pokaždý když se o ten pos****j zámek křápnu do palice a věř mi, že za sedm let co mám tohle auto to už bylo víc než mockrát... A nemám vzrůst basketbalisty, jen slabých 182

:lol: :lol: :lol: a pomohlo ti to :?: svítí jasněji elektronka v hlavě :?: :lol: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.533 sekund
Powered by Kunena fórum