"tlmice" 5. dvery

Více
14 roků 2 měsíců zpět #16 od petrinza
Taky jsem vyměnil plynový vzpěry za nový, je to paráda.. Akorát nevím jak u Tipa, ale u Tempry je v pátejch dveřích takovej ten automatickej spínač osvětlení zavazadlového prostoru, kterej před tím svítil při otevřenejch zadních dveřích a teďkonc se sice v jednu chvíli při otevírání rozsvítí, chvilku svítí, ale těsně před tím, než se dveře zastavěj nahoře, tak zhasne.. Nepraktické :( Dá se to nějak poladit, aby zase svítil i při tom, když se dveře zastavěj nahoře ?

Tempra SW 2.0 i.e. 4x4, Fiat Tempra SW 2.0 i.e. automat, Peugeot 205 cabrio, Škoda Octavia 62
www.fiattempra.estranky.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #17 od michal_tipar

:lol: :lol: :lol: a pomohlo ti to :?: svítí jasněji elektronka v hlavě :?: :lol: :lol:

To ne naopak se mi vždycky zdálo že zhasne navěky :lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #18 od Dr.Rimsa
Odpověděl Dr.Rimsa pro téma Kratší
Ty písty jsou fakt kratší: snad stokrát jsem se praštil a jednou už mi šili hlavu, ale to bylo kvůli rohu, je tam kousíček odseknutý a tedy ostrý plech.
Když na to myslíš, je to v pohodě, ale občas člověk do kufru chce jenom něco hodit a potom zapomene, že musí v předklonu vycouvat zpoza kufru.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #19 od joki
Odpověděl joki pro téma Re: "tlmice" 5. dvery
Ja mám jeden tlmič original Tipo a ten drúhy je kratší (asi s felície). Ale na tom kratšom som predlžil piestnicu asi o 5cm. Možno sa mi nedajú otvoriť dvere na 100% ale len na 95%. Ale je to v pohode.

jj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.328 sekund
Powered by Kunena fórum