Zamok na soferovych dverach ... nejdu otvorit

Více
13 roků 6 měsíců zpět #1 od maxwell
Ahoj vsem,

mam taky problem, dneska som chcel vystupit z auta ale nevedel som otvorit dvere na strane sofera.
takze teraz otazka znie co s tym ? neviem si rady , pretoze ak su zavrete dvere nedam dole tapacir cely.zvonka ani zvnutra nejdu otvorit, central neuzamkne auto koli tomu ... ma niekto neaku rychlu radu ??? DAKUJEM

ps: search som pouzil ale nic :s keby viem otvorit dvere je to ine ale takto ?

ps2 : tak som dal dole tapacir zvnutra ... ale ako odblokujem dvere ? tam je na zamku taka "račňa" ako ju pretocim do protismeru ??? aby som otvoril dvere ? zamok je v nakom plaste ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 6 měsíců zpět #2 od jumbo
Máš buď vadný motorek od centrálu, nebo spadnuté táhlo od toho motorku centrálu. řešil jsem to samé. Zkus pomaly klíčkem odemykat a zamykat. Mně se to takto povedlo otevřít a hned jsem měnil motorek.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #3 od maxwell
jj ked som odpojil motorek ostatne sa zavreli krasne.proste ako keby to tam chodi naprazdno ked sa snazim otvorit.na soferofej strane to ide do polohy odomknut v poho ... ale zamknut nie .. nieco tam ako keby pruzi ... a moc nasliu to nechcem ... do toho zamku sa je zvnutra dostat skoro nemozne co som cital .. a kladivo zatim nechcem ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #4 od maxwell
takze sa mi to podarilo rozmontovat ... a v zamku bola zlomena jedna cast :( cize to musim zohnat cele ... drsne ! som zvedavy kde

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 6 měsíců zpět #5 od jumbo
Sice pozdě ale..... článek se jmenuje rozebrání zámku s centrálním zamykáním.

fiattipo.net/modules.php?name=Downloads&d_op=MostPopular

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #6 od maxwell
dik za ochotu :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.334 sekund
Powered by Kunena fórum