práhy a podlaha fiat tipo 1.4 i.e

Více
12 roků 9 měsíců zpět #1 od mlez111
dobry den chtel bych se zeptat co udelat s podlahou kdyz jsou v ni díry ???? mněl jsem napad ale visel by my na 12000kč tak jestli byste byli hodny tak davejte svi napady díky moc :) :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #2 od matespv
vytahnout sedacky koberec a vyvarit, jestli to chce na oko kvuli stk tak montazni pena + skelnej kit a na závěr rapatica, jinak prahy zalezi jak moc jsou v pr**** jinak vymeni celej prah neni takovej problem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #3 od mlez111
no kuli stk to taky ale hlavne to potrebuji nejak vyresit us to ale asi vim práhy novéa podlahu tu udelam jinej plech dam dovnitr a provarim ten srarej k novimu snad nato nepridou na stk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 9 měsíců zpět #4 od matespv
to nevadi ze to poznajou kdyz vyvaris podlahu ale jim jde hlavne o to aby nebyla zhnila a nebyli v ni diry, pred dvouma rokama jsem delal otcovi forda a tam sem menil asi 1.5m2 podlahy. Vyrezat diru nejlepsi obkreslit na nejaky plech (pouzil jsem myslim 2mm ) nabodovat popripade jestli to pujde varit tak udelat normlane housenku obrousit nejaky mensi dirky zatrit lepidlem na okna zastrikat rapaticou a mas to, tohle budes opakovat kazdej rok na jinem miste dokud nebudes met celou podlahu ´novou´ :D jestli mas prahy hodne zly tak vymenit cele bude nejrozumnejsi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.316 sekund
Powered by Kunena fórum