pěkná díra v prahu

  • User_69
  • Autor tématu
11 roků 6 měsíců zpět #1 od User_69
pěkná díra v prahu vytvořil uživatel User_69
Zdar, jak jsem si pořád myslel, že se mi vyhýbá koroze, která se vyskytla jen v oblasti zadního blatníčku na straně nádrže._ se nějak přesunula až dolů na prah.
No mrkněte na fotky, ale řeknu Vám, že to byl pro mě blesk z čistého nebe, na STK všechno v pohodě a po zimě je tam díra jak do stodoly. Přišel jsem na to náhodou, když jsem měnil kolo (kvůli ventilku)
Co radíte jak to opravit?
Jenom tak narychlo na rok - hlavně přes zimu, nebo to nechat nějak vařit?
1.Jak jsem se dozvěděl od radilú ze sídliště lze to jen tak opravit na zimu, že se dutina(prah) vystříká PU pěnou a pak zamaže nějakou RAPATICÍ
2 oprava výměnou dílů, nebo vaření (myslím vyvařování ) nevím co všechno bude potřeba
Kluci máte nějakou představu o ceně ?
Nebo co radíte? Tipo mám rád, ale nechci mít auto, které se mi rozpadne a sám na něm nic neudělám. A jak si toho všimne někdo při STK, tak auto stejně pošle do kytek....
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 6 měsíců zpět #2 od cembrit
Odpověděl cembrit pro téma Re: pěkná díra v prahu
:) jestli chceš jen aby to bylo na rok s tim že auto pak pujde pryč nebo se potom rozhodneš že to pořádně opravíš tak nic pěnou nevystříkávej při pozděkší opravě krásně hoří a může ti od toho blafnout auto na zimu je duležitý zamezit aby se tam dostávala voda takže at tak či tak nejrchlejší oprava je tam na to fláknout lepenku normalne naasfaltovat horkovzduškou zamezit tim vnikání vody a když to uděláš pořádně tak přes zimu to přežije tohle se dá opravit jedině vyříznutím a vyvařením

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 6 měsíců zpět #3 od jarinelli
Odpověděl jarinelli pro téma Re: pěkná díra v prahu
No tohle je klasika. V roce 2009 se mi to také objevilo na autě. Takže jsem to dal ke karosářovi a ten mi to přeplátoval. Na venek to bylo fajn, ale asi to udělal z nějakého slabého plechu, vydrželo to dva roky a díra tam byla znovu. Takže nastoupila PU pěna, kterou jednou za rok opravím asfaltovým nátěrem a od té doby není problém. Záleží totiž na tom, odkud se tam bere vlhkost. Té se nezbavíš, trochu soli k tomu a prostě, jak to jednou začne reznout, tak je každá snaha pouze zpomalením procesu hnití.

1,4 ie, r.v.92

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 6 měsíců zpět #4 od martyozz
Odpověděl martyozz pro téma Re: pěkná díra v prahu
tak co se týká vyvaření kdybys byl z Prahy nebo blízkého okolí tak ti to udělám,a cena?pár kaček na pivko:)

fiat tipo 1.6 sx dgt DOHC 1992 (149 C2 046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.322 sekund
Powered by Kunena fórum