palubka oslňuje

Více
18 roků 2 měsíců zpět #1 od komasix
palubka oslňuje vytvořil uživatel komasix
- jedna s drobností která mne rozčiluje.Část palubovky která je blíž sklu se leskne tak že se odráží od skla a pří určitém uhlu sluníčka přes sklo není prakticky vidět :!: Tuhle část plastu už nestříkam žádnym sprejem ale pořád je to nepříjemný.Nemá někdo zkušenost s ňákym polepem? i když se mi nechce ten plast uplňe překrejt, protože vypadá dobře na rozdíl od zbytku palubky která je z dost děsnýho neporezního plastu, ale je to fakt nebezpečný. Myslim že tipo to má stejný...

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 2 měsíců zpět #2 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: palubka oslňuje
Skusil by som klasicku plotrovu matnu foliu.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 2 měsíců zpět #3 od komasix
Odpověděl komasix pro téma Re: palubka oslňuje
was is das plotrovou folii?

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 2 měsíců zpět #4 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: palubka oslňuje
Pojdes do hociktoreho grafickeho studia, ktore robi reklamne polepy napr. automobilov a kupis si matnu ciernu foliu - mozno ti to aj nalepia. Nakupka za bezny meter t.j. 100x 50 cm je okolo 55 Kc. Takze by za to moc pytat nemali.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 2 měsíců zpět #5 od komasix
Odpověděl komasix pro téma Re: palubka oslňuje
napadlo mne potáhnout ňákou látkou...

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #6 od jaluvkap
Odpověděl jaluvkap pro téma Re: palubka oslňuje
Cus, chtel jsem se zeptat, vyresils to nejak? Me uz to tez celkem sere, hlavne vecer, kdyz jsou lampy tak dobre, ze neni skrz ten odlesk poradne videt na prechod ... to se pak kolikrat modlim, at tam nikdo nende

Fiat Tipo 1.4 ie (1989)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #7 od komasix
Odpověděl komasix pro téma Re: palubka oslňuje
Musim říct že sem to nijak zvlášť neřešil, ale teď si uvědomuju, že mne to ani netrápí. Začal sem používat cocpit spray bez silikonu, kterej nevytváří tak oslnivej mastnej lesk, ale jak tak na tim ted přemejšlim - jestli problem nebude na straně skla? já je začal pajcovat přípravkem proti zamlžování (zevnitř) a oslňování už nevnímam, ale zaměřim se na to, abych zjistil jestli sem si na to třeba jenom nezvyknul.

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #8 od DannyF
Odpověděl DannyF pro téma Re: palubka oslňuje
já mám pruh pod sklem, kterej neumejvám. Prach je tožiž matnej a neleskne se. :lol:

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #9 od akpuolach
Odpověděl akpuolach pro téma Re: palubka oslňuje
U Tempry sem to řešil tak,že jsem setřel suchým hadrem prach ale už neleštit. U Picassa(odráží se úplně celá palubka) jsem tam oboustrannou páskou přilepil černý kobereček bez lesklých umělých vlákem. Zřejmě ale v létě vyschne a přestane lepit. I ta matná folie není špatnej nápad. Za ty peníze to stojí za zkoušku.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.397 sekund
Powered by Kunena fórum