Sedadlo řidiče

Více
17 roků 6 měsíců zpět #1 od DannyF
Sedadlo řidiče vytvořil uživatel DannyF
Mám takovej stupidní dotaz. U Tempry mám nastavitelné sedadlo dopředu/dozadu, šikmo nahoru/dolu, a nastavení opěradla. A ještě je u dveří v opěradle otočné kolečko na kterým je + a -. Nevíte na co to je? Nepřišel jsem na to. (naklápění opěradla to určitě není).

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #2 od SKV
Odpověděl SKV pro téma Re: Sedadlo řidiče
Sice nemám opěradlo jako Ty, ale mohla by to být tvrdost /tuhost/ opěradla v oblasti bederní páteře!

Tipo 1,4 iE, najeto
235 000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #3 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: Sedadlo řidiče
No jasně, je to bederní opěrka. Když se opřeš do sedadla a současně budeš točit kolečkem, tak ti záda v oblasti beder budou buď víc zajíždět do sedačky - nebo naopak... A pokud Ti to nefunguje, máš to v háji.

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #4 od DannyF
Odpověděl DannyF pro téma Re: Sedadlo řidiče
To sem si taky myslel, ale nereaguje to. Takže je to asi rozbitý.
Ale díky

DAN
//// Tempra 1,9Tds, 66kW, digi, klima, alu, 125tis.km, 1991, 6,9l/100km (čeká na prodej nebo šrot)
Nebožka: Lancia Prisma 1,9Tds, 58kW, 250tis.km, 1986, 5l/100km (do konce pojízdná, nyní ve šrotu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #5 od brumla
Odpověděl brumla pro téma Re: Sedadlo řidiče
Nevite jestli by se dala dat takova sedacka z Tempry do Tipa? Vypodlozeni beder bych velmi uvital.

Fiat Tipo 1.7d, r.v. 1989, 250.000+ km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.324 sekund
Powered by Kunena fórum