Cistenie interieru

Více
17 roků 4 měsíců zpět #1 od DURI123
Cistenie interieru vytvořil uživatel DURI123
Zdravim Tipkari!

Tak konecne po dlhej dobe som sa odhodlal vycistit interier! Teda poviem Vam bola to riadna makacka,ale vrelo odporucam,lebo tu zmenu vidiet.

Takze cistil som komplet sedacky, tapacirung dvery a hlavne ten koberec ktory je na podlahe,ktory to potreboval najviac.Cistil som najpr rucne pomocou cistiaceho pripravku,ktory mal skutocne dobre cistiace vlastnosti a potom pomocou tepovaca na koberce. :lol: najviac roboty bolo so sedackami a dverami,lebo su tam rozne zahyby kde sa to dobre cisti hlavne rucne takze makacka. podlaha, to uz zvladaol tepovac,ale pozor na vodu lebo to potom dlho schne.povodne som chcel cely koberec vymenit za novy ale s tym by bola asi este vacsia robota... takze mozno niekedy nabuduce:-). Takze interier je uz celkom cisty a celkovy vzhlad vylepsili nove cierne koberce s modrym lemom.

Takze ak sa niekto do toho pusti drzim palce a hlavne vela trpezlivosti! :D

S pozdravom DURI123

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #2 od Kracmi
Odpověděl Kracmi pro téma Re: Cistenie interieru
No no mě to taky čeka!!!!!! :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #3 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: Cistenie interieru
V létě na to nemám čas a v zimě to nedělám, protože ta voda z Vanishe pak vysychá až do jara :lol:
Místo toho jsem si pořídil sadu vkusných nenápadně vzorkovaných potahů, na kterých nejsou drobky a fleky vidět 8)
Přiznávám ale, že občas vyměknu a v autě vysaju :oops:

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #4 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Cistenie interieru
Žena tenkrát taky vzala kartáček na zuby a vyčistila všechny ty místa s těmi drážkami a prolisy a tam co jsou písmenka a čísla což tehdy byla ta hnusná hlavice řadící páky a taky třeba prolisovaný písmena na tom co do toho zacvakáváš bezpečnostní pásy - jak se to jmenuje...teď si nevzpomenu. A taky si vyhrála s cocpit sprayem. Bylo to super a už by to zas chtělo...

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #5 od Kracmi
Odpověděl Kracmi pro téma Re: Cistenie interieru
No ta řadici paka ktera vypada jako gumova hadice je příšerná. Já tam mám řadičku z Fabie a mě osobně se moc líbí. A na ten kousek jak je tam znazorněný to řazení sem nalepil samolepky v imitaci karbonu. Ma to jedno mínus-čas od času se ta samolepka ohmata a zčerna to jak je vidět u mě v galerce. Takže to budu muset zase přelepit. Mě se to moc libi az to přelepim tak to dam do galerky ale je to věc vkusu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #6 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Cistenie interieru
Nedokážu si představit jakoukoliv nečistotu v autě a to kdekoliv na to sem těžce vysazene. Tak že sprej na plasty,potahy,gumy, aj.. je u mě prakticky každotýdení praxe. Nejsem bůh ví jakej pendant na to, ale jelikož v autě strávím podstatnou část času tak se v něm nechci cítit jako v chlývě, což je dobrej opak a příklad službních aut :x :evil:

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #7 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Cistenie interieru
Moje řeč. Kamarádův táta měl i když se mu chlapi tlemili v tatře 148 v náklaďáku bílý koberečky a chlapi se tam museli zouvat - nechávali boty na tom prahu dole když je bral odněkud někam. Vždycky říkal že to je jeho pracoviště a že se tam bude cítit dobře. Bylo to za komunistů a dodneška o tý jeho tatře kolujou legendy. V tý době rádio a odhlučněnej vnitřek. Každej z toho byl na větvi.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.370 sekund
Powered by Kunena fórum